רשת "פעמית סטור" מביאה את האביב לשולחן החג ומציעה מגוון רחב של קולקציות יוקרתיות ומעוצבות של כלים חד פעמיים
בכל חג אנחנו עובדים קשה במטבח ועומלים על נקיון הבית.
בערב החג עורכים שולחנות יפייפיים וסוף סוף יושבים להנות מעמל ידינו.
אבל, בסוף הערב שוב צריך לקום על הרגליים ולהתחיל להדיח את כל הכלים ולסדר מחדש בארונות.

השנה אני אומרת- לא עוד! מעכשיו אני עוברת לכלים חד פעמיים. בסוף הארוחה הם הולכים ישירות לפח!

ותשמעו, יש היום כלים כאלו יפים ויוקרתיים!


בשנים האחרונות, עולם האירוח התקדם והשתכלל. השימוש במגוון כלים מרהיבים מאפשר למארחות ולמארחים לעצב ולפאר את השולחן ומרחב ההגשה בסגנון ובטעם אישי ברמה הגבוהה ביותר ומאידך, להקדיש לאורחים זמן איכות. אחת הרשתות שתרמה רבות לקונספט האירוח באמצעות כלים חד פעמיים יפים היא רשת פעמית סטור:

רשת "פעמית סטור" המתמחה בכלים חד פעמיים במגוון מרהיב של עיצובים וחומרים, מביאה את האביב לשולחן החג ומציעה לקראת פסח חווית אירוח ייחודית.


"פעמית סטור" מציעה בעצם שולחן חג עם ערך מוסף – שולחן מלא סטייל וחן עם מגוון של כל מה שצריך על שולחן החג: צלחות, כוסות, סכו"ם, כלי הגשה במגוון גדלים, מרקיות, מפות, מפיות, ראנרים, קנקנים, גביעי יין, נרות ועוד, ומאידך חגיגה אמיתית למארחת: בתום הארוחה לא צריך לשטוף כלים... פשוט משליכים הכל לפח - ודי.


הצבעים השולטים בקולקציה הינם בהתאמה לטרנדים השולטים בתחום האופנה והעיצוב לבית שילובים של זהב כך שניתן ליצור שילובים מעניינים וטוטאל לוק בהשלמה של מפות, מפיות ראנרים, נרות וכו ולהעניק לשולחן מראה גלאם יוקרתי.


חבילת צלחות 10 יחידות החל מ- 8.8 שקל
חבילת כוסות 20 יחידות החל מ- קריסטל מרובע ב 10 שקל
חבילת גביעים 12 יחידות החל מ- 8.9 שקל
חבילת סכינים החל מ- 4.4 שקל
חבילת מזלגות החל מ- 4.4 שקל
חבילת כפות החל מ-4.4 שקל
חבילת כפיות החל מ- 4.4 שקל
מפות החל מ- 4.5 שקל
ראנרים החל מ- 13.9 שקל
רשת "פעמית סטור" הינה ראשונה מסוגה בארץ, ומציעה לצרכן חווית קנייה ייחודית ומענה כולל לאירוח ולבישול ואפייה תחת קורת גג אחת – מחד מגוון של עיצובים וחומרים, ומאידך מחירים אטרקטיביים.הרשת מונה 20 סניפים ברחבי הארץ