IPANEMA לקיץ 2016לרוב, אני לא מחובבות כפכפי האצבע.
לא אוהבת את המראה שהן מקנות לכף הרגל, לא אוהבת את הצליל של ה-"פליק פלאק" שהן יוצרות ולא אוהבת את הפוזה של חלק ממי שהולכים איתם.

ולמה אמרתי "לרוב"? - כי ישנה חריגה אחת- אם יש נעלי אצבע שכן אלך איתן אלו נעלי האצבע של איפנמה וחברות הבת שלה.מדובר בנעלי אצבע שנראות ומרגישות באיכות שונה מכל מה שהכרתם.
הנעל לא משוחררת מאחור ומשמיעה צלילים בזמן ההליכה, הרגל אחוזה היטב ברצועות והדוגמאות- מעלפות!!!

לחברת איפנמה יש מגוון רחב של קולקציות לקיץ 2016. אלו הקולקציות ששבו את ליבי:

קולקציית סנדלים וכפכפים ייחודית, פרי שיתוף פעולה עם המעצב בעל השם העולמי פיליפ סטארק - Ipanema with STARCK.


קולקציית קיץ 2016, Ipanema with STARCK ,מפרשת מחדש את העיצוב של מוצרי הנעלה. סטארק יוצר בכישרון ובמיומנות עיצוב מינימלי ואורגני על מנת להגות מחדש קולקציה של סנדלים מודרניים ואלגנטיים הנגישים לכל מי שחושקת בחדשנות מתוחכמת ואופנתית.


הקולקציה Ipanema with STARCK מציגה ארבעה דגמים שונים, המוצעים ב-12 צבעים – סך הכול 48 שילובים. ההשראה לסנדלים ולכפכפים היא מצבי רוח ואורחות חיים שונים ומגוונים, המכירים בכל הממדים של האישה המודרנית, שוחרת האמנות, הזוהרת, הטבעית, השיקית והמתוחכמת...

"קולקצית Ipanema with STARCK בודקת את הטריטוריה של אלגנטיות והידור השזורים במינימליזם מוחלט. כאשר מגיעים להידור תמורת דולרים או יורו ספורים, זה כבר לא קסם; זהו נס מודרני". פיליפ סטארק.

הקולקציה מציעה את חופש הבחירה, כל אישה יכולה ליצור את הבחירה שלה מתוך מגוון עיצובי הרצועות והצבעים המייצגים נאמנה את הצהרת החיים הייחודית לה. פלטת הצבעים של הקולקציה היא שילוב של גוונים טבעיים עם גוונים של פירות הדר הכוללים לבן, שחור, גוון מעושן, צהוב חומצי, כתום, ורוד, צהוב שקוף, וכתום שקוף. הדגמים הפשוטים והנקיים מתאפיינים בהידור אורגני, בטוהר, בקלילות תוך מתן כבוד לגוף האדם.

הקולקציה המתמקדת בקיימות מיוצרת עם 30% חומרים ממוחזרים והיא 100% ניתנת למיחזור.

על מנת לקבל את העיצובים של פיליפ סטארק, חברת איפנמה שינתה את תהליך הייצור שלה לתהליך ידני ומקצועי יותר. תהליך הייצור עושה שימוש בטכניקה של הזרקת פלסטיק על מנת להבטיח נוחות ואיכות. חיבור הרצועות לסוליה מתבצע ידנית ומאפשר התאמה מושלמת לכל הנשים.

קולקציית Ipanema with STARCK היא האיזון המושלם בין ייצור תעשייתי לכישרון אמנותי.

פיליפ סטארק הוא יוצר, מעצב וארכיטקט צרפתי בעל שם עולמי. ההבנה העמוקה שלו בכל הקשור למוטציות עכשוויות, הנחישות שלו לשנות את העולם, המחויבות שלו למנוע השלכות סביבתיות, האהבה שלו לרעיונות, הרצון שלו להגן על האינטליגנציה של התועלת – והתועלת באינטליגנציה - מלווים את כל היצירות האיקוניות שלו. ממוצרים יומיומיים כמו רהיטים ומסחטות לימון, ועד יכטות ענקיות מהפכניות, טורבינות רוח, אופניים חשמליים או בתי מלון ומסעדות ששואפים להיות מקומות מופלאים, מעוררים ומלאי חיים. אזרח העולם המרדני, הבלתי נלאה הזה, יוצר פריטים ומקומות לא קונבנציונאליים שמטרתם בראש ובראשונה היא איכות הקודמת ליופי. פיליפ סטארק ואשתו ג'סמין חיים בעיקר במטוס או ב"אמצע שום-מקום".
Grendha , מותג סנדלי וכפככפי קז'ואל לנשים מבית Grendene Brazil
כמותג הידוע בסנדלים היפהפיים שלו, Grendha תמיד מחדש את עצמו, ומתרגם את מגמות האופנה המרכזיות לסנדלים וכפכפים מגוונים ונגישים.
קולקציית קיץ 2016 , מתאפיינת באופנה שמחה, צבעונית ומלאת חיים, עם שילובים אתניים לצד הטרנד האופנתי של צמות וחרוזים, אשר מעניקים לסנדלים טאץ' אמנותי.


הקולקציה מתגאה גם בדגמים עם חישוקים צבעוניים, אבני חן ותכשיטים אשר מעניקים לסנדלים טאץ' של תחכום עבור מראה אלגנטי יותר. גם הטרנד הקלאסי לא נותר מאחור, עם דגמים המשלבים הדפסים של בעלי חיים עם פריטים ייחודיים ממתכת יצוקה, בסנדלים שמתאימים לנשים בכל גיל.


חברת "גרנדה" ברזיל, הינה החברה הגדולה בעולם לייצור מוצרי הנעלה עם יותר מ-24,000 עובדים וכושר ייצור של 200 מיליון זוגות נעליים בשנה, ב-90 מדינות בעולם . מוצרי החברה מבטאים את היופי והתעוזה של האופנה הברזילאית ומצטיינים בעצובים חדשניים ומקוריים המיוצרים באיכות מעולה תוך הקפדה על איכות הגימור והאריזה. "גרנדה" שומרת על המחויבות שלה לנושאים חברתיים ותרבותיים באמצעות מתן חסויות לארגוני צדקה ולאירועים חשובים. מחויבות לסביבה אף היא בלב ליבה של החברה – "גרנדה" ממחזרת את כל 100% של פסולת ה-פי.וי.סי (פוליויניל כלוריד) הנוצרת במפעלים שלה, כחלק מהקמפיין האגרסיבי שלה, הקורא לקיימות סביבתית.IPANEMA הוא מותג של סנדלים וכפכפים אופנתיים ושיקיים המיוצרים בברזיל, אשר נקרא על שמו של אחד מחופי הים האקזוטיים והמפורסמים ביותר בעולם. מוצרי ההנעלה של איפנמה הם השילוב המושלם בין אורח חיים רגוע על חוף הים לבין התחכום של העיר הזוהרת. המותג איפנמה נמכר בקרוב ל-100 מדינות ברחבי העולם, עם עיצובים המשקפים את השורשים הברזילאיים השלווים והרגועים של המותג, לצד השימוש בחומרים חדשניים ושמירה על קשר עם מגמות אופנתיות עכשוויות. המותג איפנמה מייצר מוצר ייחודי עם מאפיינים הכוללים עיצובים מגוונים של הסוליות עבור נוחות גבוהה יותר, הדפסים של "360 מעלות" אשר עוטפים את הסוליה, ועיצובים מתוחכמים של הרצועות. הסנדלים והכפכפים של איפנמה הפכו מבוקשים בשל הדגמים הנוחים והיצירתיים שלהם העשויים מ-Flexpand, הפלסטיק הסופר-רך והעמיד של המותג הניתן למיחזור ב-100%. עם מבט על הסביבה ועל העתיד, הקולקציה של איפנמה משתמשת לכל הפחות ב-30% חומרים ממוחזרים, בעוד 99% מפסולת המפעל ממוחזרת או שנעשה בה שימוש חוזר.