נעלי סקופ בקולקציית קיץ 2016 בעיצובה של ליאת אשורירשת SCOOP, משיכה את שיתוף הפעולה המוצלח עם הסטייליסטית ליאת אשורי ומשיקה קולקציית קפסולת לנשים, בעיצובה. הקולקציה כוללת נעליים לכל אישה, נעליים שטוחות אוקספורד ונעלי עקב.


לדברי אשורי: "עיצוב הקולקציה מצומצמת ולא במקרה כי אנחנו הנשים מעדיפות קולקציה קטנה ולא המונית על מנת להיות ייחודיות יותר".

קולקציית קפסולה שחורה: קולקציית הקפסולה נבחרה להיות על דגלו של הצבע השחור, לדברי אשורי "זה לא סוד שאני הכי מחוברת לצבע הנצחי הזה שתמיד עובד לכולנו לפני הכל ובנוסף לכל היתר, לכל אישה בארץ ובעולם יש לפחות זוג אחד בצבע השחור".

הגזרות:

נעלי האוקספורד- הבחירה בנעלי אוקספורד נוצרה מתוך מחשבה שהדגם הוא אחד מאלה שתמיד ישדר נונשלנטיות, שיקיות  ומשהו נערי וצעיר יותר, כמובן ששילוב הנעליים אמור להתכתב עם סט הלבוש שבחרת ונכון שלא כל אחת יכולה להתחבר לדגם. אבל מה שבטוח, שכל אחת תראה בו קצת יותר "מאגניבה" ואופנתית...סנדלים שטוחות– יש משהו בסנדלים שטוחות שמעניקות מראה טבעי ולא מאולץ. המצהיר על אישיות שבטוחה בעצמה ובמראה שלה גם בלי עקבים.
כלומר-  אישה שבוחרת בנעליים שטוחות, כנראה שיש לה עוד מה להציע חוץ מהנעליים...
אישה כזו רק צריכה לקחת בחשבון שכף הרגל צריכה להיות מטופחת במידה והיא חשופה.נעלי עקב- כל אישה תראה נשית יותר ותשדר הצלחה ויציבות בדגש על גובה הגיוני ונוח להליכה.


אשורי אומרת :"יש משהו פתטי בעקבים מוגזמים, מה גם שאת באמת הכי יפה כשנוח לך לעומת עקבים שמגבילים את הליכתך, בהם את נראית סובלת ואת זה קשה להסתיר.תזכרי שנוחות היא לא מילה גסה.
בנוסף, חשוב לבחור נעליים שמחמיאות מבחינת הגזרה לכף רגלך (ישנן גזרות שבמידה גדולה, עדיף לוותר עליהן). זכרי, אם אין לך משהו טוב לשתף, אל תשתפי.


ההשראה – הנשים בחיי:

לדברי אשורי: "במסגרת העבודה אני פוגשת במגוון נשים רבות. במהלך שהותי עימן אני נקשרת, מתחברת, מכירה אותן ומגלה כמה הן חזקות, עמוקות ומלאות השראה וחיות. המגוון הרב אליו אני נחשפת, מוכיח כמה שונה ומיוחדת כל אחת בסגנונה האישי, במפעל חייה ובאישיות. דבר אחד משותף לכולנו: תמיד נרצה להיראות במיטבנו. הנשים בחיי מפרות אותי ומעניקות לי השראה, בזכותן הצלחתי לגלם את הטיפים כך שבכל נעל שילבתי בכל נעל את הטענות והשבחים מהניסיון איתן- וכמובן בנגיעה עם הסטייל שלי".


אשורי מסכמת: "בקולקציית הקפסולה החדשה לנשים של סקופ, בכול דגם יש משהו שייתן טוויסט ושדרוג למראה הכללי ומבלי להתפשר על נוחות".


את הקולקציה יהיה ניתן להשיג
ברשת חניות SCOOP