טבע נאות בקולקציית חורף 2014-2015 ובשת"פ נהדר עם משחקי הרעב
בהשקת קולקציית החורף של טבע נאות פגשתי זוגות רבות של נעליים שבכיף הייתי מאמצת.
הקולקצייה החדשה כוללת כ-40 דגמים חדשים ובינהם: מגפיים, כפכפים, נעליים ונעלי סירה אלגנטיות.

בקולקציה ניתן למצוא שילובי צבעים, שכבות טקסטורות וחומרים שונים.


במגפון הזה התאהבתי. תראו כמה שהוא אלגנטי ומודרני!בנוסף, מגפיים המיועדים למים, עם ובלי טופ מזמש. שמתי עיני על זוג כזה בשביל רוני, מתבגרת הבית שלנו.נעלי הגברים אלגנטיות ומשלבות נוחות ואופנה.ממחקרים שערכה החברה, הוסק כי שני השיקולים העיקריים על פיהם הגבר הישראלי בוחר נעליים הינם נוחות ואיכות.
הנעליים של טבע נאות עשויות מחומרי גלם איכותיים ביותר, בעבודת יד מקצועית ומוקפדת, תוך שימוש בעור איטלקי משובח, רך ונושם.ומה תגידו על הנעליים האלו?מוכרות לכם קצת? אם כן, גם אתם הייתם בני נוער בשנות ה-90 וחרשתם על נעלי הפלדיום בטיולים של הצופים.

הנעליים האלו חוזרות- ובגדול, תחת שם מותג חדש- "סקאוט".


אחד האחראים הגדולים לחזרה החזקה שלהן לאופנה הוא הסרט "משחקי הרעב - עורבני חקיין: חלק 1.
מפיקי הסרט בחרו בנעלי "סקאוט" של חב' "טבע נאות" כחלק מהלבוש הרשמי של לוחמי "מחוז 13" בסרט בכיכובם של ג'ניפר לורנס וליאם המסוורת' .
המפיקים  רכשו במהלך צילומי הסרט כ – 660 זוגות נעלי "סקאוט", דגם שמשמש במשך שנים רבות גם את יחידות העילית בצה"ל כגון השייטת ולאחרונה עברו מעבר מוצלח מהעולם הצבאי לעולם האופנה.דבר שאני מאוד אוהבת בנעלי טבע נאות:
יש לי "הולפוס" (ההיפך מפלטפוס)- קשת כף הרגל גבוהה מדי מה שגורם לפיזור לא נכון של משקל הגוף שלי על עמוד השדרה והמפרקים ולכן בקיץ- כשאני עם כפכפים וסנדלים אני סובלת מכאבים חזקים מאוד בשוקיים.

בעבר, במשך כמה שנים, הלכתי עם מדרסים מיוחדים שיצרו בהתאם לכף הרגל שלי בכדי למנוע את הפיזור הלא נכון של משקל הגוף על כף הרגל אבל מהר מאוד זנחתי אותם כי הם הגבילו אותי בבחירת הנעליים ומנעו ממני לנעול סנדלים וכפכפים בקיץ.

לטבע נאות ישנו פתרון מובנה בתוך רפידת הסנדל- הם קוראים לו "תומך קשת" ואני חייבת להסכים היטב עם השם שנתנו לו- "תומך קשת" בהחלט מקל על קשת  ועל הקשת שבכף הרגל שלה.
אני מאמינה זו גם אחת הסיבות לכך שהסנדל היה לי כ"כ נוח! התמיכה הנוספת הזו מילאה בעצם את המקום שבעבר מילאו המדרסים.
לנעליים עוד שכבות הגנה, נוחות ובולמי זעזועים נוספים, אבל שני אלו המצויינים מעלה הם אלו שמיד הרגשתי בהם והם אלו שעשו לי, באופן אישי, את  התחושה של "בית" לכף הרגל.קצת על טבע נאות:
טבע נאות הינה ממובילות המגמה העולמית השומרת על איכות ונוחות ללא פשרות באמצעות שימוש בחומרי גלם איכותיים ורפידת נוחות אנטומית. בקולקציה ניתן למצוא קשת מגוונת ורחבה של נעליים לכל שעה ביום ולכל אירוע. מנעליים המיועדות לשימוש יומיומי לעבודה ולשעות הפנאי, ועד נעליים במראה אלגנטי וחגיגי, המאפשרות נוחות מרבית לאורך כל שעות היום.

גם לגברים מציעה טבע נאות מגוון רחב של מוצרים. הנעליים כולן מיוצרות מעור איטלקי משובח, רך ונושם, בעיצוב ייחודי שתומך בכף הרגל באופן מושלם. בקולקציה ניתן למצוא דגמים שיתאימו למגוון שימושים רחב , מסנדלים, לנעליים המותאמות ומחמיאות למראה קזואל' יומיומי לעבודה וגם לבילוי בערב. תמיד עם רפידה נשלפת תומכת ונוחה.


להשיג בסניפי טבע נאות הפרוסים ברחבי הארץ.