סדרת אביזרים לבובה הממותגים בדמותה של תותית

יש פה מי שלא מכירים את תותית?
תותית היא שמה של סדרת הרפתקאות אהובה לילדים המשודרת בערוץ הופ.
הסדרה מספרת על ארץ של תות שדה, "ארץ תות" העשויה מפירות וממתקים בה גרות ילדות יתומות וחמודות. גיבורת הסדרה היא תותית, ילדה קטנה עם לב ענק ואופטימיות מדבקת.


חברת "הנסיך הקטן" משיקה סדרת אביזרים איכותיים לבובה, ממותגים בתותית החביבה.

מגוון הצעצועים של תותית מבית "הנסיך הקטן" כולל אביזרים לבובה באיכות ובטיחות ללא פשרות, בעלי נראות ממש כמו של המוצר האמיתי לתינוק, אשר יגרמו לכל ילדה להרגיש כמו אימא המטפלת ומעניקה לתינוק שלה את מלוא תשומת הלב.


מגוון המוצרים כולל: טיולון לבובה, סט משחק טיולון וסלקל, סט טיפול לבובה.
כל המוצרים עשויים מתכת, פלסטיק ובד איכותיים, ובעלי מנגנוני נעילה לבטיחות מרבית.

עגלת טיולון- עגלת טיולון מתקפלת לבובה עם גגון, איכותית במיוחד, היחידה בעלת 3 מנגנוני בטיחות למניעת קיפול על האצבעות ובעלת תפס מיוחד המאפשר להשאיר את העגלה סגורה.


את העגלה הזו קיבלתי להתנסות.
הבנות של אחי- השתגעו עליה!!!


היא באמת בטיחותית מאוד, יש לה אבזמים המונעים התקפלות העגלה על האצבעות, ובתור מבוגרת אני יודעת שזה כואב, אז לאצבעות הרגישות של ילדים? שמחתי מאוד על ההגנה!

מלבד הבטיחות- העגלה יפייפיה!

צר לי שלא היו כאלו יפות כשאני הייתי ילדה וכשרוני שלי היתה פעוטה.מחיר לצרכן: 90 ש"ח

סט טיפול בבובה- מיטה מהודרת לבובה הכוללת  כיסוי וכרית,  פינת האכלה הכוללת כסא ומגש ופינת הלבשה עם מקום תליה וקולבים (כלולים).


מחיר לצרכן: 190 ש"ח


סט משחק-  סט איכותי במיוחד הכולל עגלת טיולון מתקפלת לבובה, היחידה בעלת 3 מנגנוני בטיחות למניעת קיפול על האצבעות, תפס מיוחד המאפשר להשאיר את העגלה סגורה, בעלת גגון וסל אחסון. בנוסף, הסט כולל כיסא בובה לרכב  עם ידית נשיאה מתכווננת בעל 3 שימושים: כיסא האכלה, כיסא נדנדה וכיסא לרכב. 


מחיר לצרכן: 190 ש"ח

להשיג: ברשתות ובחנויות הצעצועים המובחרות.
לבירור נקודות מכירה: "הנסיך הקטן" 08-9426633
 http://www.littleprince.co.il


 חברת "הנסיך הקטן", מתמחה בייבוא מוצרי תינוקות איכותיים, כלי כתיבה וצעצועים, ביניהם מותגי: Tommee Tippee (טומי טיפי), סמי הכבאי, טבע תום, פישר פרייס ועוד.