מהיום ניתן לשלם לדומינו'ס פיצה באמצעות אפליקציית bit

 
דומינו'ס פיצה, אחת מהחברות החדשניות והמתקדמות בעולמות הדיגיטל, חברה לאפליקציית התשלומים הגדולה והמובילה בישראל - bit, בכדי להתחיל את מהפכת התשלומים בישראל ולייצר חווית קניה חדשה, נוחה יותר ובטוחה יותר. זהו שיתוף הפעולה הראשון בישראל המאפשר לגוף עסקי לקבל תשלום מלקוח פרטי באמצעות אפליקציית תשלומים ישראלית. השירות מאפשר לכלל לקוחות דומינו'ס פיצה, גם אם אינם לקוחות בנק הפועלים, לשלם באמצעות האפליקציה. התשלום ב-"bit" בטוח, פשוט ומהיר, ללא צורך בהקלדת פרטי כרטיס אשראי, ויעבוד בכלל ערוצי ההזמנה של דומינוס פיצה.

תהליך ביצוע התשלום בביט קל ומהיר: הלקוח מבצע את ההזמנה כרגיל, כאשר בסוף התהליך בזמן בחירת אופציית תשלום, תוצע לראשונה האופציה לתשלום באמצעות "bit".
בנוסף, ילדים יכולים לבצע הזמנה באתר, גם כשההורה לא לידם, ללא צורך בפרטי כרטיס האשראי של ההורה. ההורה מקבל בקשה לתשלום ומשלם באמצעות .bit

במסגרת השקת שיתוף הפעולה דומינו'ס פיצה תציע לכל מי שישלם באמצעות האפליקציה מבצע ייחודי של שתי פיצות משפחתיות ודמי משלוח ב- 80 שקלים בלבד.
עידו פרידמן, סמנכ"ל שיווק בדומינו'ס פיצה: "חדשנות היא בבסיס ה- DNA של המותג. השקנו את עולמות הדיגיטל כבר ב- 2009, עם השקת אתר האיקומרס הראשון, לאחריו יצאנו עם אפליקציות הסחר הראשונות שלנו, וכמובן עם אפליקציית המובייל שלנו. אנו כל הזמן מחפשים איך להגיע לקהלים השונים. כך למשל השקנו רק לפני כשנה את אפשרות ההזמנה בטלוויזיה החכמה של פרטנר. שיתוף הפעולה עם בנק הפועלים, הינו שלב נוסף ומתקדם בחוויית השירות והדיגיטל שאנו פועלים כל העת להביא ללקוחותינו. הצרכן מחפש כיום חווית קנייה מהירה, פשוטה ובעיקר בטוחה. אנו שמחים להיות הראשונים בישראל להשיק שירות זה. אנו מאמינים כי שיתופי הפעולה דיגיטליים כדוגמת אפליקציית ביט עוזרת ביצירת מערכת יחסים עם מעורבות גבוהה יותר של הלקוחות, לצד שביעות רצון ונאמנות גבוהה יותר".

סער זכריש, ,CDO חטיבת החדשנות בבנק הפועלים:
"bit, אפליקציית התשלומים המובילה בישראל עם כ 2.8 מיליון הורדות, היא התגלמות מהפיכת התשלומים וחוויית הלקוח בישראל, לאחר שהפכה את פעולת התשלום לפשוטה כמו שליחת מסרון. bit הושקה כמענה לצורך בפתרון טכנולוגי פשוט ומהיר לביצוע תשלומים יומיומיים לאנשים אחרים וממשיכה להתחדש בהתאם לצרכים המשתנים בשוק, ומשמשת יותר ויותר חברות ועסקים בעולמות הביטוח, קמעונאות, חינוך תחבורה והיד עוד נטויה.
שיתוף פעולה משמעותי זה, שמשלב בין העוצמות של דומינו'ס פיצה כגוף מוביל וחדשני, לבין היכולות המתקדמות של bit, ייתן מענה ללקוחות, תוך יצירת חווית קנייה נוחה וחדשנית. bit עשתה מהפיכה בתחום התשלומים בין אנשים ואנחנו רוצים לעשות אותה מהפיכה גם בתחום זה, יחד עם דומינו'ס פיצה".
אודות אפליקציית bit: הושקה כמענה לצורך בפתרון טכנולוגי פשוט ומהיר לביצוע תשלומים יומיומיים בין אנשים – באופן הבטוח והמאובטח ביותר בחוויית תשלום ייחודית, זמינה ומהירה. האפליקציה, שהפכה כבר למילה נרדפת לתשלום דיגיטלי, מובילה בדירוגים בחנויות כבר 3 שנים ברציפות ומתאימה לכלל הצרכנים בישראל. bit מבוססת על עקרון הפשטות ו"מדברת" בשפה שכולם מבינים, כך שכל אחד, יכול להשתמש בה בקלות. כראייה, אחוז ניכר מהמשתמשים הפעילים הם מעל גיל 60, והמשתמש הכי מבוגר בן 92. למעשה - כל אחד יכול.