"חגיגה של טעמים" פריסקיז EXTRA קראנץ' לראשונה בישראל , מזון יבש לחתולים בתיבול עשיר!פורינה שמחה להציג את פריסקיז EXTRA קראנץ' - פריסקיז EXTRA קראנץ'.
פריסקיז EXTRA קראנץ' – גם כופתיות קראנצ'יות וגם תיבול עשיר והכל באריזה אחת המאפשרת לחתולים ליהנות מכל העולמות! 


תשמעו, החתולים שלי מקבלים כל מיני סוגי מזונות להתנסות. את רובם הם אוהבים מאוד. פה, במקרה של פריסקיז, היתה התנפלות ענקית. כ"כ ענקית שפשוט קרעו את השקית וכשאני הגעתי לזירת הפשע נותר לי רק לאסוף את השאריות לקופסת פלסטיק. הם לא היו מסוגלים להתאפק ולחכות עד שאפתח להם את השקית בצורה מסודרת, וזה לא שלא היה להם אוכל בקערה, כן?
אז מבחינתי- יש פה מדד להצלחה גדולה!


פריסקיז EXTRA קראנץ' משלב טעמי עוף וסלמון, שני הטעמים האהובים במיוחד על חתולים, באריזה אחת ובכך מייצר חווית טעם עשירה ומענגת במיוחד ומאפשר למגדלי החתולים להעניק להם חוויית אכילה מגוונת יותר, טעימה יותר ומפנקת יותר.

בארה"ב, פריסקיז EXTRA קראנץ' כבר רב מכר, החתולים לא יכולים להפסיק ליהנות ממנו - עכשיו גם החתולים בישראל יוכלו לחגוג עם סדרת המוצרים שמשגעת את כל החושים.
פריסקיז EXTRA קראנץ' מצטרף לסדרה רחבה ועשירה של מוצרי מזון לחתולים הכוללים מזון במרקמים שונים (יבש / לח) בטעמים עשירים. מוצרי הפריסקיז הנם מוצרים אהובים ופופולאריים במיוחד בישראל ובעולם, הם מעניקים לחתול חגיגה של טעמים שהחתולים לא יכולים לעמוד בפניהם!

ניתן להשיג ברשתות השיווק המובילות ובחנויות המחמד השונות.