מכונות הלהיטים של שנות ה-90 בדרך להופעה בישראל - אייס אוף בייס ודר' אלבן-האנגר 11- 09/03בשנות התשעים לא היה מתבגר אחד שלא זמזם את שירי Ace of bace ורקד לצליליהם במסיבות הכיתתיות ובדיסקוטקים.
אז, בעידן הקסטות היינו שומעים את השירים בלי סוף בטווקמנים ובטייפים הקטנים שסחבנו איתנו לטיולי הצופים.
ארבעת האחים השבדים שיגעו את העולם בקצב הדי.ג'יי שלהם והם נחשבים ללהקת הבנים-בנות המצליחה ביותר בכל הזמנים ושאלבום הבכורה שלה הוא הנמכר ביותר בכל הזמנים עם שיא גינס של 23 מיליון עותקים.


עכשיו, שני עשורים אחרי, ג'ני ברגרן - מי שייסדה את אייס אוף בייס ביחד עם אחיה ג'ונאס ואחותה מאלין מגיעה להופעה חד פעמית בישראל.


הפעם היחידה בה הלהקה הופיעה בישראל הייתה באפריל 93, לכבוד יום העצמאות ה-45 של המדינה.
ישראל הייתה למעשה המדינה הראשונה שאליה הגיעה הלהקה במסגרת סיבוב ההופעות שעשתה אז, בשיא הצלחתה, בעולם.
הביקור וההופעה בפארק הירקון, בה השתתפו למעלה מ-55,000 איש.
באתר הרשמי של הלהקה הביקור מוגדר כ-"הזיכרון הטוב ביותר מאייס אוף בייס".
ברגרן תגיע הפעם ללא חברי הלהקה האחרים וזאת במסגרת סיבוב הופעות עולמי שהיא עורכת עם הזכויות להופיע בשם "אייס אוף בייס".

במסיבת העיתונאים שהתקיימה במשרדי שגרירות שבדיה בשיקרל, סיפרה ברגרן כי היא מתכוונת לחרוך את הבמה עם כל הלהיטים הגדולים של הלהקה האגדית ולהזכיר לכולנו ממה הייתה מורכבת המוזיקה שמיליוני בני אדם ברחבי העולם רקדו לצליליה.


את ההופעה תחלוק ברגרן עם דר' אלבן – רופא השיניים המפורסם בעולם שהפך לכוכב לאחר שלהיטיו -"It's My Life" ו "Sing Hallelujah" הובילו את מצעדי הפזמונים באירופה ובעולם כולו.

ברגרן ודר' אלבן יופיעו בפורים הקרוב (09/03) בהאנגר 11 בתל אביב ויכניסו את הקהל למכונת זמן שתיקח אותם למסע מוזיקלי שמח במיוחד אל שנות ה-90 הבלתי נשכחות.

כרטיסים:
עמידה- 280, VIP -480, קומת גלריה 680 ש"ח
ניתן להשיג ב"לאן" כוכבית 8780
פתיחת קופות בשעה 
19:00