קניון עזריאלי תל אביב משיק את המתחם החוויתי לקיץ - מתחם 360 על גג הבניין העגול בקומה 50 ‎


מרכז עזריאלי פותח לראשונה לקהל הרחב את גג המגדל העגול בקומה 50 ששימש עד עתה כמנחת המסוקים ומציע פעילות חוויתית לכל הגילאים.

במתחם הקיץ החדש יופעלו תחנות חווייתיות שונות לכל המשפחה ולכל הגילאים. בין התחנות: צילום קליפ ב-360 מעלות ומכל הזוויות, , צילום חוויתי על קורה באוויר בשחור לבן, קיר טיפוס , אטרקציית משקפי gear vr המדמה הליכה בין המגדלים עמדת משקפות וטלסקופים, עמדת צילום למזכרת, בר ברד והפתעות נוספות. . בנוסף, יהיו פזורות עמדות שתייה ופינות ישיבה מוצלות לנוחיות המבקרים.


בעת ההגעה למתחם "עזריאלי 360 " יוצמד לכל משפחה מדריך אישי אשר יוביל וילווה את הביקור. כל משפחה תקבל טאבלט ובו אפליקציה ייעודית המאפשרת ללמוד על מרכז עזריאלי המגדלים והקמתו והאטרקציות השונות ותאפשר שיתוף תמונות וחוויות ברשתות החברתיות online. לכל משפחה או קבוצה יחולקו קסדות בטיחות ויוקרן מיצג מקדים, טרם העלייה לגג. העלייה למעלה היא חוויה בפני עצמה למנחת עולים באמצעות המעלית המהירה בישראל דרכי הגישה למנחת עוצבו במיוחד באווירת שמיים, המשלים את אווירת הריחוף בגובה עם הכניסה למתחם- כל זאת כדי לייצר חוויה חד פעמית ומיוחדת עבור המבקרים בסיום הפעילות המבקרים יוכלו להמשיך את הבילוי בקניון עזריאלי ולהנות ממגוון חנויות הקניון, המסעדות ובתי הקפה שיעניקו הטבות בלעדיות למבקרי עזריאלי 360.


משפחות ומבקרים שיגיעו לקניון ויבצעו רכישה, יוכלו לגשת ישירות לדלפק הרישום הממוקם בקניון עזריאלי בקומה הראשונה ולאחר הצגת הוכחת קנייה, יוכלו להירשם לפעילות באחד מהסבבים הפנויים. כל 100 ₪ קניות בקניון מקנות כרטיס כניסה יחיד לחוויה. עלות כרטיס כניסה ללא קנייה בקניון- 40 ₪. קניות בגובה של 400 ש"ח מקנות כניסה משפחתית לחוויה (עד 5 נפשות). בקניון תמצא, לאורך כל זמן פעילות המתחם, עמדת מידע מאוישת ובנוסף מערכת ממוחשבת ומסונכרנת התאפשר רישום לסבבים מידיים או עתידיים. שילוט דיגיטלי על גבי מסכים יציג בזמן אמת את זמני הסבבים וכמה מקומות פנויים יש באופן קבוע. בנוסף ניתן יהיה להירשם מראש מהבית על ידי כניסה לאתר: www.telaviv.azrieli.com

אודות קניון עזריאלי: קניון עזריאלי תל אביב הוקם ב-1998, מצוי בליבו של מרכז העסקים הגדול והמוביל במדינת ישראל, בשלושת המגדלים הידועים המרובע העגול והמשולש הפרוסים על פני 150 אלף מ"ר, פועלות מיטב הפירמות הישראליות והבינלאומיות ועובדים שם כ- 10,000 עובדים. קניון עזריאלי ת"א נחשב לקניון הדגל של קבוצת קניוני עזריאלי. בקניון פועלים כ- 200 עסקים במגוון חנויות מובילות, כמו גם מסעדות ובתי קפה על שטח של כ-35 אלף מטר רבוע וחניון גדול במיוחד עם 3,500 מקומות חניה.


מיקומו האטרקטיבי של קניון עזריאלי - דרכי הגישה אליו, החיבור לרכבת ישראל, שפע מקומות החנייה הופכים אותו לקניון של המדינה ולסמל לאומי ואייקון. מדי יום מגיעים לקניון עזריראלי תל אביב מעל 50 אלף מבקרים מכל קצוות הארץ. קניון עזריאלי מציע מגוון רחב מאוד של מוצרים לצד שירותים רבים ומגוונים, כגון: קולנוע פתוח תחת כיפת השמיים, אמפי תאטרון והופעות חיות, בית ספר לשפות ופסיכומטרי, מועדון בריאות וספא, מרכז ללימוד נהיוגה, השכרת אופניים חשמליים תחנת מוניות, תחנת משטרה, בית כנסת, לוקרים לאחסנה אישית, עמדות טעינת מכשירים ניידים ועוד. ב-17 השנים האחרונות  מאז פתיחתו של הקניון, הוא מהווה סמל אופנתי וממנו מגיעה בשורת האופנה של ת"א, בקניון פועלים מיטב רשתות האופנה מהארץ ומהעולם שבחרו לפתוח בו את חנויות הדגל שלהם דוגמת: GAP, FOREVER 21 , HM,  pull&bear NIKE, STRADIVARIUS, ZARA ועוד רבים אחרים.