חדש על המדף לבית ולגוף- מבית סנו


"Magical Moments"

חוש הריח מעלה זיכרונות ותחושות בעוצמה חזקה יותר מכל חוש אחר. כאשר הזיכרון נעים, הריח שיקושר אליו יהיה אהוב. ממחקר שערכו בחברת סנו, עולה כי שלושת הריחות המובילים אליהם צרכנים היו רוצים להתעורר בבוקר הם: ניחוח של תינוק המעורר תחושת שמחה, ניחוח הגשם הראשון המעניק תחושת התחדשות ורעננות וניחוח של ספא מרגיע. מתוך מסקנות המחקר, בחברת סנו, החברה הישראלית המובילה למוצרי טיפוח ואחזקה לבית, פיתחו את סדרת Magical Moments – סדרת מוצרים יוקרתית לבישום הבית, בהשראת ניחוחות המזכירים את הרגעים הקסומים שכולנו אוהבים. בסדרה שלושה ניחוחות: ספא מרגיע, גשם ראשון ו – baby.


שלושת הניחוחות בסדרת הבשמים לבית Magical Moments מגיעים בבקבוק בושם עם מתז (100 מ"ל), עשוי זכוכית, בעיצוב נקי ויוקרתי. הבשמים באיכות גבוהה ובאחוזי בישום גבוהים בדומה ל -Eau de Toilette. הסדרה כוללת גם מקלות בישום (75 מ"ל), בכלי חרסינה בצבע לבן, בעיצוב נקי ומינימליסטי. מתאימים לבישום בכל חדרי הבית.
 סדרת סנו די!

נמאס לכם מיתושים? סדרת סנו די הידועה והנמכרת בישראל מציעה מגוון פתרונות המכילים אחד מהחומרים הפעילים שהומלצו על ידי ארגון הבריאות העולמי להתגוננות מפני עקיצות יתושים הנושאים נגיפים שונים כגון נגיף הזיקה. בין המוצרים המובילים בסדרה: סנו די! פלוס אלוורה, וסנו די! תחליב דוחה יתושים לתינוקות ולילדים. המוצרים נבדקו והוכחו כיעילים למניעת עקיצות למספר שעות גם בתנאי אקלים קשים במיוחד.

סנו די מהווה מגן אישי מושלם במלחמה נגד היתושים, סנו די! דוחה את היתושים לפני שהם נוגעים בעור ומאושר על ידי משרד הבריאות. כל מוצרי סנו די מתאימים לשימוש יומיומי.

עם סדרת סנו די! כל אחד יכול לבחור את שיטת המריחה הנוחה לו: תרסיס להתזה מבוקרת או אריזת רול און למריחה נוחה על חלקי הגוף ללא מגע כף יד. סנו די! מגיע באריזות נוחות לנשיאה ועל כן מתאים לשימוש בנסיעות, במילואים, בטיולים בארץ או בחו"ל.

מוצרי סנו די המכילים חומר פעיל שהומלץ על ידי ארגון הבריאות העולמי להתגוננות מפני הדבקות בנגיף הזיקה: סנו די! רול און ותרסיס, סנו די! בתוספת אלוורה, סנו די! תחליב דוחה יתושים לתינוקות ולילדים – מאושר לשימוש לתינוקות מעל גיל ששה חודשים ומתאים לעורם העדין של תינוקות.סנובון דאבל אקשן

חברת סנו, החברה הישראלית המובילה למוצרי טיפוח ואחזקה לבית, משיקה את סדרת סנובון דאבל אקשן. סבון האסלה שנותן מספר רב יותר של הדחות ומפיץ ניחוח עוצמתי שנשאר לאורך זמן.

סבון האסלה סנובון דאבל אקשן. סבון האסלה שנותן מספר רב יותר של הדחות ומבצע את 5 הפעולות: מנקה ביסודיות, מבריק את האסלה, מונע הצטברות של אבנית, משמיד חיידקים ומשאיר ניחוח נעים לאורך זמן. משווק בשילוב צבעים מרהיבים: צהוב-כתום, סגול-ירוק, ורוד-תכלת.את כל המוצרים ניתן להשיג ברשתות השיווק ובפארמים.