שעוני עדי Adi Watchesשעוני עדי, מותג השעונים הישראלי הוקם לפני למעלה מ- 30 שנה בקיבוץ קבוצת יבנה ומיוצר בקיבוץ עצמו ע"י חברי הקיבוץ.
שעוני המפעל אסטטיים ואופנתיים.


ייחודו של המפעל בארץ הוא בהתמחותו ביצור והרכבה של שעוני יד וקיר תוך התאמת הקולקציה לטעם ולדרישות השוק הישראלי.

ב"שעוני קבוצת יבנה" עובדים כיום כ-35 חברי קיבוץ ושכירים בכל שלבי הייצור.התהליך מתחיל בהדפסת לוחות השעונים במחלקת הגרפיקה:
התאמת המנגנון:


הרכבת המחוגים:

שילוב כל החלקים לתוך בית השעון ,ביצוע סדרת בדיקות איכות כמו אטימות למים ודיוק, הנעשית לכל שעון ושעון בטרם עזב את המפעל וממשיך כמובן במכירה ללקוח בחנות המפעל הצמודה , בשיווק למאות נקודות מכירה ברחבי הארץ או במכירה באתר המקוון של המותג.בחנות המפעל הגדולה של המותג ובאתר המקוון מוצג מבחר רחב של דגמי שעונים לנשים, גברים, ילדים, שעוני ספורט וצלילה, שעוני קיר, שעונים מעוררים ועוד.
בנוסף לשעוני "עדי" המפעל הוא היבואן הרשמי בישראל של השעונים: CITIZEN, TIMEX,,Q&Q, TORGEON,CLOUDE BERNARD, RHYTHM  ו SWISS MILITERY.ביקרתי במפעל והתפעלתי מהאירה הביתית ומכך שכל תהליך הרכבת השעון נעשה ידנית.
תראו איזה יופי נראות צנצנות הצבעים שאיתם צובעים את לוחות השעונים, יותר ביתי מזה אין!העובדים במפעל הינם עובדים מנוסים ורובם נמצאים בו החל מיומו הראשון והמפעל שותף ביוזמות למען הקהילה:אין ספק שכשמדברים על גאווה ישראלית- שעוני עדי היא אחת מהגאוות!

בסיום הסיור יצאתי מהמפעל עם שעון שבחרתי לו בעצמי את שילוב החלקים. הסגנון הוא וינטג'. הצליח לי?שעוני עדי