Assaf Granit by Domino's Pizza


 
לפני כשנה וחצי פנה מנכ"ל דומינוס פיצה לאסף גרניט בהצעה שגרניט לא יכל לסרב לה: פיתוח ליין פיצות משודרגות הנושאות את שמו של השף אסף גרניט.
הדרך ליצירת הפיצות לא היתה קלה.
בטיול שערכו ראשי דומינוס פיצה עם גרניט באיטליה, הם דגמו וטעמו 44 פיצריות שונות וחלקן גם משונות. הם תרו אחר הטעם המיוחד שיקנה את לב הישראלים והתחילו לקבל כיוונים מסויימים.
לאחר מכן, במשך שמונה חודשים, עמלו ויצרו יותר ממאה הצעות הגשה לפיצות: מפיצות שקדי עגל, דרך פיצות ביף בורגניון ונתחי טלה ועד לפיצה עלי מנגולד ופירות מבושלים.
95 פיצות הושלכו לפח האשפה מיד אחרי הטעימה וחמש עברו את מבחן הטעימות.
שלוש מהן מושקות ממש עכשיו ועוד שתיים יושקו בהמשך.


ליצירת הליין החדש, הוכנסו לתפריט של דומינו'ס 20 מרכיבי תוספות חדשים. כשבמקביל פותח בצק חדש לגמרי.
זאת ועוד, פיצות דומינו'ס שף נעשות בשיטת הכנה ייחודית על גבי מחבת ליצירת קריספיות ומראה מלבני.

פיצות השף כוללות:
פיצת 4 מחבתות המשלבת ארטישוק ובישול קונפי של בצל, עגבניות שרי ושום
פיצת בצלאל עם חגיגה צבעונית של בצל בטעמים
פיצת בשרית בקרנה הכוללת פרוסות חזה בקר דק דק ופרמז'נו גרנה פדאנה .
מחיר הפיצות החדשות יעמוד על 55 שקלים לפיצה בהזמנת פיצת דומינו'ס שף, ופיצה משפחתית 100% מוצרלה.
הפיצות החדשות יוגשו במקביל לרשת, גם במסעדת מחניודה.

יוסי אלבז, מנכ"ל דומינו'ס פיצה: "כמו בשווקים אחרים, חווינו בשנתיים האחרונות את השינוי שעובר החיך של הלקוח הישראלי בדרישתו לאיכות וטעם. אנו מאמינים כי נוצרה הזדמנות נהדרת ליצירת שוק גדול ומשמעותי עבור סגמנט פיצות הבוטיק. כמי שמובילים את שוק הפיצה בישראל אנו מאמינים שכדי לשמור על מובילות עלינו לחדש, כל הזמן. זאת הסיבה שחברנו לשפים כאסף גרניט ואורי נבון על מנת לעשות את הטוב ביותר. הפיצות החדשות נועדו להשלים את תפריט הפיצות ולתת מענה לכל לקוח שמעוניין בפיצות בוטיק, אבל עם שתי יתרונות בולטים על פני המתחרים – פיצה שתגיע עד לבית הלקוח ובמחיר סביר לכל נפש".

מחיר הפיצות יהיה זהה למחיר פיצה משפחתית 100% מוצרלה, בעוד מחיר המבצע המומלץ יעמוד על 55 שקלים לפיצה, בהזמנת פיצה מסדרת דומינו'ס שף ופיצה משפחתית 100% מוצרלה

"דומינו'ס פיצה שף": שלושת הפיצות החדשות
בשלב הראשון יכלול ליין פיצות הבוטיק של דומינו'ס שלוש פיצות, כשבהמשך השנה צפויות להתווסף לתפריט עוד שתי פיצות חדשות. בעתיד יושקו אחת לתקופה, כנהוג בדומינו'ס, פיצות נוספות בסדרה.

פיצת שף 4 מחבתות
פיצת 4 מחבתות מציעה שילוב של טעמים עזים, כשטעמי הקונפי מדגישים את טעם התוספות בזכות בישול איטי היוצר טעם דומיננטי בין ארטישוק לבין קונפי שום, קונפי עגבניות שרי וקונפי בצל. החמיצות העדינה של עגבניות השרי משתלבת עם מתקתקות הבצל המטוגן. מרכיבים אלו בתוספת כדורי בייבי מוצרלה איכותיים, גבינת מוצרלה ורוטב עגבניות משובח מוצעים על בצק דק קריספי עם שמן זית כתית מעולה שנפתח בעבודת יד על מצע קמח דורום. להשלמת הטעם, כתוספת בצד לפיזור על ידי הלקוח, יוצעו צנוברים ועלי בזיליקום טריים.


פיצת דומינו'ס שף בצלאל
פיצה שכל כולה היא חגיגה צבעונית של בצלים בקונפי טעמים: מבצל סגול בטעם מתקתק המושג בזכות בישול עדין בסילאן, דרך בצל לבן המבושל אף הוא בקונפי ובצל לבן אפוי ועד בצל מטוגן צהבהב המושג בזכות בישול בכורכום. שילוב טעמי וצבעי הבצלים יוצר פיצה מרהיבת צבעים המוצעת בליווי רוטב עגבניות משובח, כדורי בייבי מוצרלה וגבינת מוצרלה. תוספות אלו מוצעות על בצק דק קריספי עם שמן זית כתית מעולה שנפתח בעבודת יד על מצע קמח דורום, כשלהשלמת הטעם מוצע כתוספת בצד, לפיזור על ידי הלקוח, עלי טימין יבשים.


פיצת דומינו'ס שף בקרנה
הפיצה הבשרית בקולקציית דומינו'ס שף מציעה שילוב של פרוסות חזה בקר דקיקות עם שלוש סוגי גבינות משובחות. מכדורי בייבי מוצרלה איכותיים, דרך גבינת מוצרלה מגורדת ועד פרמז'נו גרנה פדאנה - גבינת פרמז'ן מיושנת בת שנה וחצי המגיעה היישר מצפון איטליה. אלו בתוספת רוטב עגבניות משובח, המוגשים על הבצק הדק בתוספת שמן זית יוצרים פיצה בשרית עדינה לחובבי הז'אנר. להשלמת הטעם, מפזרים על הפיצה, לאחר יציאתה מהתנור, תוספת גבינה של פרמז'נו גרנה פדאנה וכתוספת מהצד, לפיזור על ידי הלקוח, עלי אורוגולה טריים.


אסף גרניט: בדיוק כמו בכל מסעדה או פרויקט שעשינו בשנים האחרונות, גם העבודה המשותפת עם דומינו'ס שומרת על העקרונות שלנו: מתשוקה והתלהבות לעניין דרך שום התפשרות בנושא מרכיבי המזון ועד שמחת היצירה. משמעות הפרויקט מבחינתנו הוא ניסיון להעביר את כל התפיסות והאמונות שלנו כשפים בתוך רשת מזון מהיר. התוצאה הסופית גורמת לנו לגאווה ואנו מרגישים כה שלמים איתה, כך שמהלך מכירת הפיצות החדשות במחניודה החל עם תחילת שיווקם ברשת דומינו'ס טבעי מבחינתנו".


טעמתי ואהבתי!