לבריאות מניופאן


צילומים: קשת זאבי

חברת 'ניופאן', המתמחה בייבוא והפצה של מגוון מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ביתיים, יוצאת במהלך בריאות אסטרטגי ומשיקה את "לבריאות מניופאן".
מדובר במהלך אסטרטגי רחב המציג את סדרת מוצרי הבריאות של החברה, שיכלול מגוון סרטוני איכות באתרי אוכל ייעודיים סביב עולם האוכל הבריא, בסלולר ובאתר אינטרנט ייעודי שיוקם ויקודם דרך הרשתות החברתיות שניופאן נוכחת בהם. מטרת הקמפיין לעזור לצרכן להנגיש את מוצרי הבריאות של ניופאן על ידי מגוון תכנים, טיפים מתכונים בריאים טעימים וקלים להכנה ביתית.במסגרת הקמפיין, מצטרפת ניופאן למגמת הבריאות העולמית שמראה, כי הצרכן הישראלי עובר לאורח חיים בריא יותר הכולל צריכה מוגברת של ירקות ופירות, בדיקת רכיבי המזון והפחתה ברכישת מוצרים מעובדים.
מהלך ההשקה של "לבריאות מניופאן" יחל מאמצע חודש ינואר למשך כשלושה חודשים, בהשקעה של כמיליון וחצי ש"ח ילווה במהלך דיגיטלי רחב היקף .
המהלך יכלול מספר שלבים מרכזיים:
הקמת אתר ייעודי שיעניק מידע לצרכן אודות נבחרת הבריאות של 'ניופאן' ויפרסם מתכונים בריאותיים לקהל הרחב (המתאימים עצמם לעונות השנה ולחגי ישראל).
בולטות ונראות מיוחדת ברשתות החשמל המובחרות ובסניפי ניופאן אואטלט על ידי : מדבקות טיפים, קטלוג ייעודי למוצרים, גלויות מתכונים להכנה ביתית תחת הסלוגן :"לבריאות מניופאן".
כחלק מהמהלך, בחרה חברת 'ניופאן' את פאולה רוזנברג, שמנחה בימים אלו את התכנית "בוקר בריא" בערוץ 2, שידורי קשת לפרזנטורית שתלווה את הקמפיין שיקבל חשיפה בסלולר ובאתר אינטרנט ייעודי שיוקם. רוזנברג, אשר מנהלת קליניקה טיפולית ומומחית לרפואה טבעית, תוביל סדרת סרטוני איכות באתרי אוכל ייעודיים סביב עולם האוכל הבריא בקמפיין שיספקו לצרכן מגוון פתרונות ומתכונים בריאים וקלים להכנה בבית באמצעות הטכנולוגיות החדשניות של מוצרי 'ניופאן'. לדוגמא: טבעות בצל פריכות בכף אחת של שמן על ידי שימוש ב"אקטייפריי" בית 'ניופאן' - סיר טיגון המאפשר טיגון בכף שמן אחת ועוד.
מורן דאי, מנהלת מחלקת שיווק בניופאן: "אנו שמחים ונרגשים להוביל את המהלך האסטרטגי החדש ובחירתנו בפרזנטורית פאולה רוזנברג המייצגת עבורנו את  השאיפה לגוף בריא ונפש בריאה בעולם המזון". "מטרת הקמפיין הינו העברת מסרים לצרכן סביב התפישה שבישול ואוכל בריא הולכים יד ביד ואינם מצריכים עבודה קשה או היערכות מיוחדת, אנו פועלים בהתאם למגמת הבריאות המובחנת בישראל ולאור השינוי בהרגלי הצריכה".
בין מוצרי האיכות של נבחרת "לבריאות מניופאן": אקטיפריי- Tefal, מג'ימיקסר- Magimix, בלנדר מוט- KitchenAid, מולטי קוקר- Tefal, מיקסר- KitchenAid, סיר אידוי- Magimix, מכין מרק- Moulinex, מסחטת מיצים- Magimix, מסחטת מיצים- Moulinex מעבד מזון-Magimix.
במפגש קולינרי אותו ערכה החברה נחשפתי למוצרים והתנסיתי בהם.
בתוך פחות משעת עבודה הוגשה לשולחן ארוחה מלאה ודלה בשמן.