OXYGENETIX - מייקאפ רפואי של חברת אלפאמדיקס

חברת "אלפאמדיקס" משיקה בישראל  מותג ראשון בתחומו- OXYGENETIX  - הכולל ליין מוצרי מייק אפ רפואי ייחודי וקרם  לחות להשלמת הטיפול האסתטי, שניהם מבוססי פטנט משותף אחד: מדמים לעור שכבת עור נוספת שנושמת. 

הפטנט פותח כמענה ישיר לנתח אוכלוסייה המגיע לטיפול אסתטי ומעוניין לצאת ממנו ככפי שהגיע, ללא רמז, ולו הקטן ביותר, על סוג הטיפול שעבר בחדרי חדרים.

מאז שפותחו טיפולים אסתטיים על כל סוגיהם, החל מהפולשניים ביותר כניתוחים פלסטיים ולייזר מתקדם  ועד תכשירי פילינג שגורמים לאדמומיות וקילוף, נקבע בתחום כי אין לאפר מיידית את הפנים,  על מנת  להימנע מזיהומים ולאפשר לעור לנשום ולהגליד מהר ככל שניתן, ואף להירגע מהטיפול שהעור עבר מבלי לחסום את נקבוביותיו.

מירב רופאי העור ימליצו על תקופת החלמה, בין מספר ימים לשבועות, תוך שמירה על פנים נקיות מחומרי מייק אפ, מוצרי לחות וסבונים. כיום, OXYGENETIX מאפשרת למטופלים לצאת מטיפול אסתטי עם כיסוי מייק אפ מושלם, אשר אף נותן כיסוי מושלם, תומך ומזרז את תהליך החלמת העור.
לצד ליין המייק-אפ מוצע קרם לחות מבוסס אותו פטנט.


ד"ר להבית אקרמן, מומחית לרפואת עור ומנהלת מרפאת עור בשירותי בריאות כללית מחדדת כי "חשיבות טיפולי הפנים עולה בקנה אחד עם חשיבות שמירת שגרת החיים , וכבר שנים שמטופלים צריכים לבחור בין הרצון לבצע טיפולים אסתטיים אל מול זמן ההשבתה בתקופת ההחלמה ואי היציאה מהבית. המייק אפ עונה על צורך חזק שקיים בקרב קהל מטופלות אנטי-אייג'ינג, להסוות ולחזור מידית לשגרה.  היתרונות העיקריים של הגנה מהשמש, זירוז החלמת העור וכיסוי מוחלט, הם אלמנטים מהותיים בהשלמת הטיפול."

מייק אפ רפואי של OXYGENETIX :
העור הופך רגיש מאוד לאחר טיפול אסתטי הנעשה באמצעות מכשור לייזר /IPL  / גלי רדיו, או פילינג  TCA, מזותרפיה ובמקרה הכי קיצוני לפנים גם ניתוחים פלסטיים. טיפולים מסוג זה כרוכים בימי החלמה לא מעטים. המייק אפ הרפואי מאפשר חזרה מידית לשגרה ואינו פוגע בתהליכי ההחלמה של העור.המייק אפ הרפואי מבוסס על פטנט ייחודי של החברה ומכיל ג'ל אלוורה וקומפלקס של  CERAVITA - (פפטיד האחראי על זירוז חידוש התאים  ע"י העברת כמויות חמצן רבות). בפורמולה יש 8 צורות מלאות של ויטמין E הנחשב לאנטי אוקסידנט עיקרי בהגנה על העור מרדיקלים חופשיים. מינרל בשם 'סיליקה' המשמש כמרכיב בולט בתעשיית הקוסמטיקה נמצא גם הוא בפורמולת המייק אפ ונועד לספוג לחות וזיעה ובכך עוזר במניעת השתקפות האור על העור ואף משפר את מריחתו.
הפורמולה הקלילה והנושמת מאפשרת המשך החלמה וריפוי של הרקמה לאחר הטיפול, נטולת שמנים כבדים, אלכוהול או מים. כל התמיכה הרפואית הנ"ל מגיעה תוך כיסוי מלא של העור ועם זאת  מראה טבעי וטיפול בעור הרגיש והפצוע בזמן השימוש. התכשיר נבדק ונמצא כי אינו אלרגני, אינו מכיל בקטריות או יוצר רגישויות ואינו קומודוגני, ובמשך 24 שעות שנמצא על העור הוא מספק לחות תוך שימוש במרכיבי לחות טבעיים ואף מספק הגנה נרחבת של העור מפני השמש SPF25.  ככל שהמייק אפ נמצא  יותר זמן על העור, העור נראה טוב יותר והכיסוי נשמר עד ששוטפים אותו (למעלה מ- 24 שעות). אידאלי להסתרת פיגמנטציה, כתמי שמש, מלזמה וכיו"ב.
המייק אפ מגיע במבחר של 14 גוונים שונים לשם התאמה מלאה לגוון עור המטופלת.המייק אפ עמיד במים, ומאפשר שהייה של כ- 90 דקות תחת המים ואף אינו מכתים את הבגדים. בעוד הפורמולה ראתה אור לראשונה בארה"ב, נערך ניסוי ובו איפרו רצי מרתון על מנת לבדוק את העמידות של הפורמולה בעור ואכן זו עמדה איתנה ויציבה על פניהם. אלו הן חלק מהסיבות שבזכותן נבחר השנה OXYGENETIX להיות איפור הבסיס של כל משתתפי טקס האוסקר האחרון.

ניתן להשתמש לאחר  מכשירי לייזר כדוגמת לייזר מסוג C02 ,ניתוחי אף, הסרת שיער בלייזר,  מצבי עור בעייתי כדוגמת אקנה , רוזיצאה, פיגמנטציות שונות, שטפי דם לאחר ניתוחי פנים, שיפור צלקות, חומרי מילוי ,מזותרפיה, ניתוחי עיניים וכל סוגי הפילינג.

אמנם הוא נוצר לשם שימוש לאחר טיפולים אסתטיים וזירוז ההחלמה אך שימוש לאורך זמן מעודד עור בריא וצעיר יותר- זאת ע"י נוסחה המעודדת חידוש תאים.
מדובר בתכשיר לטיפוח העור שהוא במקרה גם מייק אפ.

OXYGENETIX  ACNE CONTROL – ליין מייק אפ רפואי ייעודי לטיפול באקנה ובמצבי עור רגיש:
ליין מייק-אפ נוסף של החברה הינו ייעודי לטיפול במצבים של עור הסובל מאקנה פעיל. במצבים הללו לא מומלץ לשים מייק אפ רגיל שכן הוא אוטם את הרקמה  ומכיל שמן, ובמקום לעודד ריפוי הוא רק מחמיר את הופעת האקנה. הדבר נכון גם לגבי מצבי עור רגיש: צלקות אקנה, רוזציאה, סבוריאה עור שמן ומגורה. המייק אפ הרפואי Acne Control מכיל חומצה סליצילית בעלת מנגנון שחרור איטי ומעניק גם כיסוי מושלם לסימני האקנה וגם מזרז את החלמת העור .המייק אפ מכיל את המרכיבים המרפאים של ליין מוצריOXYGENETIX  המקורי ומכיל תוספת של חומצה סליצילית בשחרור איטי ( כשהגוף מתחמם במהלך היום הוא משחרר לאט לאט את החומצה הסליצילית). החומצה מעודדת את הקילוף של שכבת העור העליונה ופתיחת נקבוביות סתומות, ותהליך זה מסייע להתחדשות התאים התקינה. המייק אפ מטפל בעור  לתקופה של 24 שעות, ופועל בסינרגיה מלאה עם טיפולי אקנה נוספים.  מוצע באותם 14 גוונים להתאמה מרבית.

המותג oxygenetix מיוצג בישראל על ידי חברת "אלפאמדיקס בע"מ" בבעלותם של אילן כרבאסי ואורית קאופמן, החברה מתמחה בייבוא ושיווק מוצרים בתחום האסתטיקה הרפואית, בדגש על מענה מקסימלי לצרכי הרופאים והמטופלים בתחום. בין המוצרים המשווקים בלעדית על ידי "אלפאמדיקס": סטילאז' - חומר המילוי הפופולרי, מגוון המכשירים של חברת VIORA   החל ממיכשור המבוסס על גלי רדיו להצערת העור, מיצוק והצרת היקפים,  ומגוון מוצרים משלימים בתחום הרפואה האסתטית.

התנסיתי במייקאפ.
הוא אינו מכביד על העור ואכן מטשטש פגמים (אצלי - צלקות אדומות של אקנה).
המייקאפ מאוד עמיד. הוא אינו יורד גם בפעילות ספורטיבית וגם לאחר שטיפת מים.
הוא יורד אך ורק עם תכשיר להורדת איפור או מים וסבון.


לבירור אודות קליניקה הקרובה למקום מגוריך: חברת אלפאמדיקס - 03-7589090. www.alphamedix.co.il 
.