מייקאפ LIQUID HALO HD FOUNDATION לחברת Smashbox
חברת סמאשבוקס ההוליוודית משיקה מוצר שהוא לא פחות מפריצת דרך רצינית בתחום האיפור: LIQUID HALO HD FOUNDATION
מדובר במייק אפ, ראשון מסוגו, המיוצר בטכנולוגיית מחזירי אור, המעצים את גוון העור הטבעי ובה בעת מספק כיסוי מושלם.למי שלא מכיר/ה את החברה, מדובר בחברת איפור שנוסדה בשנת 1996 מתוך רצון לתת מענה מקצועי לצילומים סטודיו וטלויזיה.
המוצרים של חברת Smashbox עשויים בטכניקות המובילות ביותר על מנת שיתאימו בדיוק לתנאים המחמירים להם זקוקים בצילומים ובתאורה.
ונשוב למייקאפ....

Liquid Halo HD Foundation with SPF 15  של סמאשבוקס מכיל 100% פיגמנטים המכוסים בג'ל, אשר מטשטשים פגמים בדומה לפילטר שבמצלמה.

דמיינו לעצמכם הילה של מחזירי אור סביב הפיגמנטים.
הילה זו, מאפשרת להשיג זוהר הקורן מתוך העור, העצמת גוון העור הטבעי שלך ובה בעת לספק כיסוי מושלם.

חשבו על כיסוי, עם בונוס של מראה עור טבעי לחלוטין, לא מסכה עבה של איפור. מאחר והוא עובד עם תתי-הגוונים הטבעיים של העור, ההתאמה מושלמת תמיד. זו הסיבה ש- Liquid Halo HD Foundation  כה שונה: זוהי הנוסחה היחידה עם טכנולוגיית מחזירי אור מתוחכמת.

כמו כל החידושים של סמאשבוקס, גםLiquid Halo HD Foundation  פותח על מנת לפתור בעיה על סט הצילומים.
תכשירי המייק אפ HD מהדור הראשון היו טובים, אבל הם לא הדביקו את קצב ההתקדמות כמו בטכנולוגיית הצילום.

המאפרים זקוקים לאיפור שנותן אחידות לעור אך שאינו נראה לעין (המבחן האולטימטיבי הוא עור שנראה נהדר בצילום); כזה שמכסה פגמים אבל עדיין נראה כמו עור טבעי. זה בדיוק מה ש-Liquid Halo HD Foundation עושה. הוא מתמזג באופן דינמי עם הגוון הטבעי לגימור אחיד לחלוטין שנראה זוהר ומואר.

  • מתאים לכל גווני העור
  • גימור של זוהר טבעי
  • כיסוי קל עד בינוני הניתן לבנייה בשכבות
  • עמיד לאורך זמן
  • מעניק לחות
  • זמין ב-10 גוונים


תכולה:30 מ"ל
מחיר לצרכן:209 ש"ח
ניתן להשיג ברשת אפריל בלבדבמהלך האירוע חזינו במאפר הראשי של חברה מאפר שתי צעירות, תחת תנאי תאורה חמה בסטודיו לצילום, ממש הסיבה שלשמה הוקם המותג.
האיפור נעשה בקלי קלות והתוצאה משגעת!