תערוכת מכוניות ורכבות מגיעה למתחם התחנה בת"אתערוכת מכוניות ורכבות מתקיימת במתחם התחנה בתל אביב , בין התאריכים 4.4-31.8.14.
התערוכה מציגה כ-100 דגמים של מכוניות מיניאטוריות של חברת 'מרצדס' היוקרתית.
דגמי מכוניות מרצדס מהמאה ה-19 ועד היום, כל הדגמים יוצרו במציאות ויציגו לקהל המבקרים מגוון של דגמים ייחודיים, כגון: מכונית הדיימלר הראשונה משנת 1886, דגמים של מכוניות מרוצים שעליהם נהגו במציאות גדולי נהגי המרוצים בעולם כמו מיכאל שומאכר ואחרים.

עשרות הדגמים המוצגים בתערוכה יוצרו עבור עשרות אספני מכוניות מרצדס ברחבי העולם.
המודלים המיניאטוריים מוצגים לראווה וכל מכונית מספרת את ההיסטוריה שלה ושל חברת מרצדס העולמית.בנוסף למכוניות המרצדס, התערוכה מציגה מגוון רחב ומרהיב של רכבות מיניאטוריות שהן הסיבה האמיתית, מבחינתי, להגיע לתערוכה.
מיצגי הרכבות הינן מודולאריות ומדהימות!
התערוכה מציגה את עולם הרכבות מתקופות היסטוריות שונות (מקיטור ועד רכבות חשמליות) ואת רוב הדגמים המפורסמים של עולם הרכבות.התערוכה מאפשרת לצופה לחוות את עולם הרכבות החל מדגמים המוקדמים שיוצרו עוד לפני מלחמת העולם הראשונה ועד הרכבות המשוכללות ביותר בעולם, הקיימות כיום.התערוכה מציגה למעלה מקילומטר של פסי רכבת, עליהם כעשרות רכבות מיניאטוריות מכל התקופות והסוגים, שיאפשרו לחובבי עולם הרכבות, שמספרם בישראל הולך וגדל, ולצופים בתערוכה ללמוד וליהנות מעולם חדש הנגלה לעיניהם.
הרכבות בתערוכה נוסעות בתוך נוף אירופאי התואם במדויק את המציאות: פארקים, תחנות דלק, מסעדות, בניינים ומבנים ציבוריים, כבישים סואנים, מנהרות, אגמים, נהרות ונופים מרהיבים.

רכבות משא מיוחדות עוברות בין המפעלים, רכבות מפוארות ייסעו במהירות בנופיה המרהיבים של אירופה, קטרים בעלי מפרקים מיוחדים יעלו במעלה הרי האלפים והרשימה עוד ארוכה...

כל סוגי הרכבות הקיימות מקבלות ייצוג בתערוכה - רכבות קיטור, דיזל וחשמל.חוץ מהמבנים המפוארים והרקעים המדהימים שיש לרכבות, ישנה חשיבה רצינית על כל פרט ופרט:
תזמון וסנכרון הרמזורים של כלי הרכב הנעים ברחובות, התאורה המתעמעמת עם רדת הערב ותאורת הרחוב הלבנה והצהובה הנדלקת במודלים.
הדברים הקטנים שעושים את ההבדל בין סתם תערוכה לתערוכה מעניינת גם לילדים- אנשים הולכים עם שקיות קניות, רוכבי אופניים בשדרה (שממש מדוושים ברגלייהם הקטנות), מדורה קטנה זוהרת באדום, בית העולה באש וכבאים מכבים אותו ועוד ועוד...

כל כמה מטרים ישנו כפתור הפעלה עליו יכולים הילדים ללחוץ ולהפעיל מנוע בתצוגה: תחנת רוח, גלגל ענק ועוד...בנוסף לכל היופי הזה, מציעים בתערוכה פינות יצירה שונות ומהנות לילדים.

אנחנו, ללא ספק, נהנינו מאוד וממליצים מאוד!

תאריכי פעילות:
החל מה- 4.4.14 ועד ל-  31.8.14 כולל בחופשת פסח ובחופש הגדול.

ימים ושעות פעילות:
תאריכים 4.4-31.8 בין השעות 9:00-21:00 בחול המועד
בשאר הימים שעות פתיחה 10:00-21:00
ימי שישי וערבי חג שעות פעילות 9:00-16:00
לאחר חול המועד בימי חול שעות פעילות 16:00-21:00
לאחר חול המועד בימי שישי שעות פעילות 10:00-16:00
חופש גדול שעות פעילות 9:00-21:00

מחירים:
66-99 ש"ח
מועדון- 55 ש"ח
תושבי ת"א מחזיקי כרטיס דיגיטל 50 ש"ח

הזמנת כרטיסים: www.bimot.co.il