מסיבות ה- Prom בפתח וצריך להתכונן אליהן Nexcare Blister

כשהייתי נערה אמא שלי היתה אומרת לי לנעול את נעלי העקב בבית, כמה ימים לפני המסיבה, עם גרביים, ולהתהלך איתן בבית.
כך, ביום המסיבה, כשאנעל אותן ללא גרביים, הן תהיינה כבר רחבות ונוחות מספיק על מנת לא לגרום לי לשפשופים ויבלות כואבות ומכוערות.
אני, כמובן, אף פעם לא הקשבתי ולכן עד היום יש לי כמה נקודות כהות על גב כף הרגל, תזכורת צלקתית לשפשופים ויבלות שתמיד הופיעו באותה הנקודה.

בדיוק בשביל נערות שלא מקשיבות לאמא שלהן ופוצעות את כפות רגליהן במסיבות סוף השנה, מושקות בימים אלו מדבקות הפלסטר הנהדרות מבית M3 המשווק על ידי חברת כמיפל שלא רק שהינן שקופות ושומרות על "דיסקרטיות" אלא גם דקיקות במיוחד, עמידות בפני מים ובעלות צורת "יהלום" (הייחודית ל- Nexcare), המאפשרת לפלסטר להיצמד ולהידבק באופן מקסימלי ובכך מושגת אטימות רבה יותר של השלפוחית/ פצע מפני לכלוך

כמו כן, Nexcare Blister ניתן להדבקה בקלות הודות לפטנט ייחודי של Nexcare – שיטת ההסרה הכפולה.


בדקתי ואהבתי!
ניתן להדביק את הפלסטר על איזורים בהם בדרך כלל פלסטרים לא מחזיקים מעמד (בין האגודל לאצבע המורה) והפלסטר נדבק היטב ומגן היטב על המקום.
מעולה!בסדרה מספר דגמים, ובינהם: פלסטר המתאים במיוחד לאיזורי מפרקים ופלסטר טנארדם לחבישה שקופה.

מחיר מומלץ לצרכן: 24.99 ₪. להשיג ברשת סופר פארם.


שמפו כיף GLOW 

לרגל נשפי סוף השנה הקרבים משיקה קוסמופארם ניחוח חדש בסדרת מצבי הרוח של כיף, הסדרה שתסדר לכם את הראש,  כיף GLOW בניחוח זוהר לכל סוגי השיער.הניחוח החדש מגיע בבקבוק דרמטי בצבעי זהב- שחור וניחוח זוהר שיסדר לך את מצב הרוח במיוחד לקראת הערב הגדול, בכל חפיפה.
השמפו מתאים לכל סוגי השיער לשימוש יומי, בעל רכיב ה- HSP אשר מרגיע את עור הקרקפת ומגן עליו מפני גירויים ויובש.
השמפו מועשר בפרו ויטמין 5B העוטף את השערה, מזין אותה בלחות ומעניק לה מראה בריא ובוהק, כך שאף אחד לא יוכל לפספס אותך על רחבת הריקודים...

מחיר לצרכן: 16.99 ש"ח
כמות: 750 מ"ל
להשיג ברשתות השיווק וברשתות הפארם.'טופיק-מדיס' תחליב מרגיע

יצאתן אחרי המסיבה לבלות בחוף הים והיתושים עקצו אתכן? קחו איתכן בתיק את התחליב המרגיע של טופיק מדיס.

בבית שלנו היתושים אוהבים את עידו, בני בן ה-7.
בבוקר אחרי שקיבלתי את התחליב של טופיק מדיס להרגעת העור, עידו קם עם 5 עקיצות חדשות ומגרדות, בהתחלה הוא לא רצה שאמרח לו את המשחה ועשה פרצופים, אבל אחרי שהתרצה ונתן לי למרוח אותה- בתוך פחות מדקה הוא הודיע שהעקיצות לא מציקות לו יותר.

מבחינתי- זהו תכשיר מנצח שחייב להיות בכל בית!


מחיר לצרכן: 59.9 שקל (50 מ"ל).