בקבוקי טומי טיפי


הרשומה הועברה מהבלוג הקודם
כמעט כל אמא מכירה את זה:
את עושה הכל לפי הספר והתינוק יונק מצויין, אבל כשאת צריכה לחזור לעבודה או סתם לצאת מהבית להתרעננות- התינוק לא מוכן לקבל בקבוק! גם אם מדובר בחלב ששאבת.
לא פעם שמעתי על תינוקות סרבני בקבוקים שצמו שעות ארוכות עד שאמם חזרה הביתה.
זהו סיוט לכל הורה!
חברת טימי טיפי משווקת בימים אלו בקבוקים שפטמתם מחקה את שד האם ועוזרת להתגבר על בעיית סרבנות הבקבוק.

הבקבוקים נמכרים כעת בשילב בזוגות במחיר מבצע:
במהלך חודש פברואר כל מארזי זוגות הבקבוקים טומי טיפי מסדרת "הכי טבעי כמו אמא" מוצעים ברשת "שילב" במחיר מבצע -
79.9 ₪ בלבד, במקום  94.9 ₪  לזוג בקבוקים 150 מ"ל,
109.9 ₪ לזוג 260 מ"ל ו119.9 ₪ לזוג 340 מ"ל.
המבצע בתוקף עד 28.2.

דבר היצרן:
פטמת הבקבוק נועדה לחקות את הגמישות, התחושה והתנועה הטבעיות של שד האם.
המערכת כוללת בקבוקים ופטמות ללא ביספינול A, שהפיתוח הייחודי שלהם מוגן בפטנטים בינלאומיים, ומאפשר קפיצת מדרגה משמעותית בדרך להדמיית ההזנה הטבעית של האם.
בנוסף, הבקבוקים והפטמות מאפשרים הארכת משך תקופת ההנקה, כיוון שההזנה מהבקבוק הינה כמו הנקה טבעית, והתינוק לא חש בהבדל בין הנקה להזנה מבקבוק וכך ניתן להאריך את משך ההנקה גם לאחר שהאם חוזרת לעבודה.

הבקבוקים: בקבוקי 150,  260 ו-340 מ"ל, בעלי עיצוב ארגונומי ייחודי, תוכננו כך שיהיו נוחים לאחיזה של ההורים בזמן ההאכלה, ובזכות המבנה הצר של מרכז הבקבוק, אשר מתאים לכפות הידיים הזעירות של התינוק, לאחיזה של התינוק בבקבוק כאשר הוא אוכל לבדו.
הבקבוקים מוצעים גם באיורים בצבעי פסטל - ורוד ותכלת, ומיועדים לתינוקות בגילאים שונים. כל בקבוקי "הכי טבעי כמו אמא" מתאימים לחיבור למשאבת חלב, יכולים לשמש כמיכל אחסון לחלב, ניתנים לשטיפה במדיח כלים ועמידים בסטריליזציה חמה.

הפטמות:
הצורה: פטמות בעלות עיצוב ייחודי המדמה את שד האם. עיצוב אשר נועד להקל את השילוב בין הנקה והאכלה מבקבוק.
הגמישות: הפטמה עשויה סיליקון רך למגע, חומר המעניק תחושה טבעית יותר, כאשר היא מלאה בחלב היא חמה וגמישה בדיוק כמו השד של אמא. במהלך ההזנה היא מתארכת ומתכופפת בגמישות ובעדינות, בצורה הדומה לפטמה של אמא, וכך מאפשרת לתינוק למקם אותה  בזוית המתאימה כמו ביניקה טבעית.
הנוחות: בצדה של הפטמה נמצא שסתום נגד גזים, אשר נועד לשחרר אויר מהבקבוק באופן הטוב ביותר, מה שמבטיח הזנה נוחה ובלתי-פוסקת עבור התינוק עם פחות סיכוי לבעיות  גזים.
הגודל: גודל שטח הפטמה תוכנן בהתבסס על שטח השד שהתינוק לוקח לתוך הפה בזמן יניקה ועל תנוחת האף והסנטר של התינוק על השד.  לכן, שטח הפטמה מבטיח שכל פני התינוק יגעו בשטח החם והרך שלה במהלך ההזנה ולא בטבעת הבורג הקשה יותר.

משווק ע"י חברת הנסיך הקטן

זוג הבקבוקים הועבר לנסיינית בת חודש וחצי ולאמא המותשת.
האם מסרה כי התינוקת ינקה בצורה רציפה מן הבקבוק- ללא קשיים.