בשורה לחזרה לשיגרה : כרטיס אשראי ייעודי לעצמאים

 


צילום: לינה מיארה

הכרטיס החדש, ALL CLUB BUSNIESS, הושק באמצעות מועדון העצמאים של ישראל
בשיתוף עם חברת MAX, ומעניק הטבות והנחות מיוחדות לבעלי עסקים וכן אפשרות לשלם לרשויות חודש בחודשו!


לאחרונה הושק בישראל כרטיס אשראי ייחודי לעצמאים, ביוזמת מועדון הצרכנות לעצמאיים ALL CLUB ובשיתוף פעולה עם חברת MAX.

השקת הכרטיס מהווה בשורה של ממש לעצמאים, בעלי עסקים קטנים ובינוניים, בפרט בימים אלה של משבר כלכלי מתמשך ומחריף.

את הבשורה הזו מובילה אתי רז, מנכ"לית הבית לעצמאים Allclub , אשר מקדמת מזה 4 שנים את נושא העסקים הקטנים בישראל.
בעלי העסקים והעצמאים עברו שנה קשה בשל משבר הקורונה, ולכן היא החליטה לעשות מעשה ואחרי תהליך לא פשוט, היא מבשרת כיום על הנפקה בלעדית של כרטיס אשראי יעודי עבורם ללא עלות. הכרטיס מאפשר פריסת תשלומים של המיסים לרשויות חודש בחודשו ולא בבת אחת , מה שהיה נהוג עד היום בישראל, והיווה נטל כבד על בעלי העסקים.
בזכות מהלך זה, לראשונה בארץ ניתן לשלם מס הכנסה, מע"מ, ארנונה, חשמל מים וכו, כל חודש ולא כפי שנדרש מהם עד היום עבור חודשיים.
בנוסף, הכרטיס מעניק הנחות בסך 16.5 אחוז ברשתות המובילות (כמו מועדון "חבר", רק לעצמאים!) במטרה להוזיל את סל הצריכה ולחסוך הרבה כסף .

כאמור, הכרטיס החדש יספק לבעלי העסקים הנחות והטבות במגוון תחומים, כמו גם
כרטיס נטען הכולל 16.5% הנחה קבועה ו-100 ₪ מתנת הצטרפות, פריסת מיסים ל 2 תשלומים ללא ריבית והצמדה (ארנונה, מים, מע"מ מס הכנסה וכו), פטור מדמי כרטיס לשנתיים, הטבות ופינוקים מבית MAX, דחיית מועדי חיובי מט"ח ועוד.

מועדון הצרכנות ALL CLUB הוקם לפני כ-4 שנים ומציע לעצמאים, מלבד הנחות וטבות עבור שלל מוצרים ושירותים, מעטפת עסקית תומכת 360 לעסק, הכוללת מגוון שירותים חיוניים כמו : ייעוץ וליווי משפטי (עד פסק דין) , מיצוי זכויות והטבות המס לעסק, פתרונות סליקה מגוונים ומותאמים לסוג העסק, מגוון פתרונות לניהול העסק, הרצאות שבועיות אונליין, כנסים מקצועיים, כרטיס ביקור דיגיטלי ללא עלות וכן מפגש 1:1 עם יועץ עסקי לאבחון העסק – ללא עלות ( הצטרפות למועדון כרוכה בעלות של 360 ₪ לשנה)


אתי רז, מייסדת ומנכ"לית ALL CLUB : " אני גאה ונרגשת, בעיקר בתקופה כה מורכבת ומאתגרת לציבור רחב של עצמאים ובעלי עסקים שמובילים את המשק הישראלי, לצאת עם בשורה, שתאגד ותעניק לכולנו יותר כח כצרכנים מצד אחד, ותאפשר לעצמאים להנות מהטבות והנחות עבור מגוון רחב של מוצרים ושירותים, על מנת להוזיל את סל הצריכה והמוצרים הנדרשים לעסק ולבית.
המועדון הוקם במטרה לסייע ולתמוך בקבוצת בעלי העסקים בארץ, תוך הובלת מערך מקצועי ועסקי, ולפיכך, אני מרגישה מלאת סיפוק ושליחות, עם פתיחת השנה האזרחית החדשה, לבשר לעצמאים על כרטיס אשראי ייעודי ובלעדי עבורם, כדי שיוכלו להנות ממגוון רחב של הנחות והטבות מסובסדות, ולהוביל שינוי צרכני חסר תקדים בישראל".
טל כהן, סמנכ"ל לקוחות עסקיים ב-MAX מסר: "השנה החולפת הייתה קשה ומטלטלת עבור רבים מהעסקים בישראל, בהם כמובן סקטור העצמאים. אנו בMAX- משקיעים מחשבה ומשאבים רבים בקידום יוזמות ושירותים שיסייעו להם לצלוח את התקופה ולתת להם כלים להצמחת העסק שלהם, חרף כל הקשיים. אנו שמחים ומברכים על שיתוף הפעולה עם ALL CLUB BUSNIESS ונמשיך לפעול לטובת קידום העסקים הקטנים והבינוניים".


להצטרפות למועדון All Club ולהזמנת כרטיס האשראי החדש, הכנסו לאתר :
https://www.allclub.co.il/