המעצבת רעומה זק"ש בקולקציית קיץ יפייפיה
רעומה זק"ש היא אישה צבעונית. היא אישה מלאת תשוקה לחומרים וצבעים והיא יודעת לקחת את שניהם ולאחד אותם לכדי בגדים יפייפיים ונוחים. 


מבחינתה של רעומה- לא מספיק שהבגד יהיה יפה. הוא צריך להיות גם נוח ופרקטי. את כל הבגדים תמצאו בבדים מאוד נוחים, לרוב אלו אותם הבדים מתעשיית הטקסטיל לילדים. 
תמיד תמיד הבדים יהיו בעיצוב אישי- בין אם בהדפסים שיצרה רעומה בעצמה מהעתקה מספרי בוטניקה וצפרות, או בין אם מחפצים שישבה וסרקה אל תוך המחשב, צירפה אותם האחד לשני ויצאה תבנית המודפסת אל הבד, תבנית כמוה תפגשו רק בבגדים של רעומה. 


חיתוכי הבדים גם הם נעשים במחשבה גדולה לטשטוש ועיצוב הגוף, לנוחות מקסימלית באיזור הזרועות ולמתיחה יפה ושווה של הבגד על הגוף. 

את הקולקציות רעומה משחררת לחנויות טיפין טיפין. אם השבוע התחילו המעלות לרגדת - אזי ידיעו לחנויות החוצות הארוכות. ואם בשבוע הבא יחלו הגשמים- אזי אז יתחילו להגיע לחנויות הג'קטים. זוהי קולקצייה חיה שאינה נמצאת כל הזמן בחנויות. צריך להיות עם היד על הדופק.
לא רק זאת, אלא שמכל דוגמה יש רק 10 פריטים למידה. רק עשר נשים, בכל העולם כולו, ילבשו את אותו הבגד באותה המידה.

הבגדים קלילים ושמחים, משובבי נפש של ממש, המתאימים הן לנשים בעלות גזרה צרה והן לרחבות יותר.
הבגדים מחמיאים ובעלי גזרות א-סימטריות, בדים נשפכים, תוספות צעיפי טריקו המשמשים כסוג של תכשיט ובו זמנית מטשטשים בטן מעט בולטת.


רעומה מעצבת למעלה מ 25 שנה, ופונה לקהל לקוחות המורכב
מנשים יצירתיות וחזקות, השואפות למימוש עצמי ולעשייה.


טווח מחירים:
99- 999 ש"ח
המחירים הם חלק מהאומנות, ליצור בדים לבד, לייצר בישראל בסדרות קטנות ולשמור על מחירים שהם ממש "מציאה" לרמת ההשקעה ולטיב המוצר

טווח מידות:
38- 50


ניתן להשיג:
חנויות רעומה ברחבי הארץ
אתר הסחר: www.reuma.co.il
וגם בפייסבוק: רעומה רשת אופנה לנשים