פעמית משיקה את המדריך המלא והראשון בארץ לאירוח מושלם בקלי קלותבכל חג אנחנו עובדים קשה במטבח ועומלים על נקיון הבית.
בערב החג עורכים שולחנות יפייפיים וסוף סוף יושבים להנות מעמל ידינו.
אבל, בסוף הערב שוב צריך לקום על הרגליים ולהתחיל להדיח את כל הכלים ולסדר מחדש בארונות.

השנה אני אומרת- לא עוד! מעכשיו אני עוברת לכלים חד פעמיים. בסוף הארוחה הם הולכים ישירות לפח!

ותשמעו, יש היום כלים כאלו יפים ויוקרתיים!

בשנים האחרונות, עולם האירוח התקדם והשתכלל. השימוש במגוון כלים מרהיבים מאפשר למארחות ולמארחים לעצב ולפאר את השולחן ומרחב ההגשה בסגנון ובטעם אישי ברמה הגבוהה ביותר ומאידך, להקדיש לאורחים זמן איכות.

בימים אלו, רגע לפני חג הפסח, מושק לראשונה בישראל, ספר האירוח המלא המציג את כל סודות האירוח המושלם , הספר היחידי שעושה סדר בתחום האירוח תוך דגש על החוויה עצמה : "אירוח מושלם בקלי קלות".


את הספר כתבו יחד מעצבת הבית של קבוצת "פעמית" שירן בן שמעון לוי והעיתונאית מירי בן דוד ליוי כאשר מי שאחרי אל הרעיון, הייזום, ההפקה וההשקעה היא קבוצת "פעמית".


147 עמודים בהם מאות עצות שימושיות ומידע שלא היה עד כמותו בתחום אמנות האירוח עם הצעות אירוח פרטניות רבות לחגים במעגל השנה, לאירועים ולשמחות משפחתיות, לימי הולדת ולהזדמנויות שונות של סיבה למסיבה ועוד אמצעים רבים להעשרת החוויה (סדר עריכת שולחן, אקססוריז וכיצד להשתמש בהם, צורות שולחן, עיצוב החלל וכו).


לדברי רמי שר שלום, מנכ"ל קבוצת פעמית :" חזון קבוצת פעמית הוא חיבור אנשים, משפחות וקהילות בהנגשת האירוח סביב השולחן. בשנים האחרונות, בזכות ההשקעה הרבה של קבוצת פעמית ביצירה ובפיתוח של הענף, הפכו הכלים החד פעמיים, המגיעים במגוון סגנונות, צבעים וחומרים, לכלי עיצובי נפלא המאפשר שדרוג חווית האירוח לכל אחת ואחד בצורה יוצאת דופן. הספר נולד לאחר שנכחנו לדעת כי לא קיים ספר העושה סדר בתחום זה ומייעץ כיצד לפעול ולעצב את השולחן. החלטנו בעצם להרים את הכפפה בספר זה המגדיר מחדש את חווית האירוח והופך אותה לחווה משמעותית יותר ולא שגרתית".


את הספר "אירוח מושלם בקלי קלות" ניתן להשיג בסניפי פעמית סטור ברחבי הארץ וברשתות סטימצקי וצומת ספרים.

מחיר מומלץ לצרכן: 128 ש"חפינות בשולחן הבנוי מהכלים של פעמית סטור:

על השולחן:
מפה בצבע תכלת ועליה מפת קרושה בעבודת יד.
צלחות למנה ראשונה, שנייה ושלישית.
סכום כסוף.
כוסות יין שקופות עם רגל צרה.
כלי דבש אישיים.
קערה דמוי קריסטל
מגשים.

הפרחים מסטודיו אנד ג'וי המעסיק אוכלוסייה מוגבלת כחלק מהמאמץ להשתלבותם בקהילה.