חדש בישראל מתחמי VR STATION - חוויה מדהימה של מציאות מדומה!‎


צילומים: אריאל גמרסני

אני האחרונה שאפשר להגיד עליה שאוהבת משחקי מחשב.
בילדותי הייתי צריכה להגרר אחרי אחי ממשחק למשחק באולם משחקי הוידאו שבדיזנגוף סנטר ושנאתי כל רגע! גם בבית, משחק ה-ווי בכלל לא מעניין אותי.
על כן, כשקיבלתי הזמנה להגיע ולסקר את מתחם המציאות המדומה "VR STATION"  חשבתי שישחקו שם רק אריאל, בן זוגי, והילדים. לא תיארתי לעצמי כמה אהנה בעצמי!

הגענו לסניף בראשל"צ והוקסמנו ממנו! התפאורה והעיצוב יפייפיים! נדמה שממש נמצאים בתוך תחנת רכבת! הצוות מסביר פנים ומקצועי והאוירה כולה- נעימה  מאוד!

המקום מעוצב כחלל תחנת רכבת, מצוייד בלוקרים לטובת האורחים, ונקי. ממש ממש נקי! גם השירותים מקדמים את פני המבקרים במקום בניחוח נעים.

לאחר הסברים עטינו את הקסדות והתחלנו לשחק.
בתחילה שיחקנו משחק פיינטבול משפחתי בו גיליתי כמה הבן שלי טוב במשחקים מסוג זה וכמה אני גרועה :-)
לאחר מכן שיחקנו כל אחד במשחק אישי על פי בחירתו.

בסה"כ, שהינו בתוך חלל המשחקים חצי שעה שהרגישה ככה דקות בלבד. אין לנו ספק שעוד נשוב.

החוויה מאוד מהנה, מגבשת ומעלה מצב רוח. אני מאוד ממליצה!

אודות:
בימים אלה מושקת רשת מתחמי מציאות מדומה – "VR STATION" בסינמה סיטי בגלילות ובמתחם "אניגמה" בראשל"צ.
תארו לעצמכם שאתם בוחרים להיכנס לעולם מדומיין והחוויה בו כל כך מוחשית שלא בא לכם לחזור בחזרה... משחקים במציאות מדומה הם ללא ספק חוויה שלא משאירה אף אחד אדיש! את החוויה המדהימה הזו תוכלו לחוות ב-VR STATION רשת מתחמי המציאות המדומה החדשה הגדולה והמתקדמת בישראל, ומהמתקדמות בעולם, שנפתחה בימים אלה בסינמה סיטי בגלילות ובמתחם אניגמה בראשון לציון.
מתחמי VR STATION מציעים חוויה מדהימה ויוצאת דופן שבה המשתתף במשחקים חווה את המציאות האמתית שלו מתמזגת במציאות הדמיונית של המשחק תוך כדי אינטראקציה מדהימה בין שני העולמות. (דבר הקרוי בז'רגון המקצועי - "מיקס ריאליטי"). המתחמים מציעים מגוון רחב של משחקים המבוססים על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום המציאות המדומה: HTC-VIVE.
חוויית המשחק מתחילה עוד לפני שנכנסים אל המתחמים, במראה המרהיב שלהם. המתחמים מעוצבים בקו עיצוב ייחודי - כתחנת רכבת תחתית, וחוויית הנסיעה משתלבת בשיגור של כל שחקן לעולם הדמיוני שבו הוא בוחר לשחק. קונספט הנסיעה ברכבת תחתית מקיף את החוויה כולה. המשתתף הוא הנוסע, ומפעיל המשחק לבוש ככרטיסן, הוא מנקב את כרטיס הכניסה של ה"נוסע" ומלווה אותו תוך כדי המשחק.
מגוון המשחקים הוא רחב: משחקי הרפתקאות ואקשן, משחקי יצירה, חדרי בריחה במציאות מדומה, משחקי מוזיקה ואתגר ועוד. המשחקים מתאימים לילדים ולמבוגרים כאחד – מגיל 4 ועד גיל 80 ויותר. ישנם גם משחקים המאפשרים משחק בקבוצה (עד 4 אנשים) באותו עולם דמיוני עם משימות משותפות, המספקים חוויה מיוחדת במינה. משך המשחקים – חצי שעה או שעה.
לפני תחילת המשחק המשתתפים יכולים לצפות בטריילרים המציגים את המשחקים השונים כדי לבחור לאיזה עולם הם רוצים להשתגר, ומקבלים הדרכה באמצעות סיור מודרך במציאות מדומה, פרי פיתוח של היזמים, על אופן המשחק ושימוש בג'ויסטיקים המיוחדים של מערכת ה-HTC VIVE.
בסיום המשחק המשתתפים מקבלים לינק ב-SMS לתמונה ולסרטון שלהם שצולמו בזמן ששיחקו – מזכרת לחוויה המיוחדת.
במתחם VR STATION בסינמה סיטי בגלילות 7 עמדות של HTC VIVE שמאפשרות לשחקן להיכנס לעולמות דמיוניים שבחר בעמדות מעוצבות ויפות המספקות פרטיות.
כמו כן במתחם בגלילות מוצעות אטרקציות וחוויות נוספות של מציאות מדומה:
* "פחד גבהים" – אטרקציה מדהימה שבה המשתתף הולך על קורה בגובה הרצפה כדי להציל חתלתול שנמצא בקצה הקורה. המשימה פשוטה לכאורה אולם משקפי המציאות מדומה שמרכיב השחקן מעלים אותו במעלית לגובה של כ-120 קומות והוא מרגיש שהוא יוצא מהמעלית ונדרש ללכת על פיגום בגובה עצום. זוהי חוויה עוצמתית למבוגרים ולצעירים גם יחד.
* כסאות סימולטור – המשתתף צופה בסרט מציאות מדומה מרהיב של נסיעה ברכבת הרים ב-360 מעלות, תוך כדי ישיבה על כיסא סימולטור הנע בסנכרון עם הסרט. משך הסרטים – כ-5 דקות. החוויה מתאימה בעיקר לילדים. ישנם גם סרטים המתאימים לפעוטות בגילאי 5-3.
מתחם VR STATION בראשל"צ ממוקם במתחם חדרי הבריחה "אניגמה", המציע מגוון חדרי בריחה מרתקים המדורגים בין עשרת חדרי הבריחה הטובים בישראל (פארק היורה, אינדיאנה ג'ונס, הצוללת). מתחםVR STATION בראשל"צ הוא מתחם המציאות המדומה הגדול בישראל ויש בו עשר עמדות פעילות.
הסניפים בראשל"צ ובגלילות מציעים גם פעילות לחברות ולארגונים, ימי הולדת וימי גיבוש.
המתחמים נגישים לאנשים הנעזרים בכיסא גלגלים.
מחירים: מציאות מדומה (בשני המתחמים): 70 ש"ח לחצי שעה, 130 ש"ח לשעה שלמה.
סימולטור רכבת הרים – (במתחם גלילות) – 30 ש"ח אטרקציית פחד גבהים (במתחם גלילות): 25 ש"ח

שעות פתיחה: ימים א' - ו' בשעות 11:00 – 2:00 בלילה. יום שבת מהשעה 9:00 בבוקר עד 2 בלילה.

כתובות: הסניף בגלילות - סינמה סיטי גלילות, הסניף בראשל"צ – רח' יוסף ספיר 9.

לפרטים והזמנת מקום: www.vrstation.co.il