מותג תוספי התזונה Nutri Care מציע לחורף את Win Winter


מותג תוספי התזונה Nutri Care מציג פורמולה ייחודית ומקיפה המכילה ויטמין C, סמבוק שחור ותמציות פרופוליס, תה ירוק ואסטרגלוס התומכים בהתמודדות עם מחלות החורף.

בחודש האחרון סבלתי בלי סוף מכאבי גרון, שיעולים וגם עליית חום.
בכל פעם נראה היה שאני חוזרת לעצמי וכמה ימים אחרי- שוב הכל חזר.
מזה כשבועיים אנינוטלת שני כדורי Win Winter  ביום וכבר כמה ימים שאני מרגישה כאילו סוף סוף הכאבים ושיעולים עזבו אותי. יתכן מאוד וזה בזכות ה-Win Winter.

לקראת החורף מומלץ לשמור ולחזק את המערכת החיסונית כדי להתמודד בקלות עם מחלות החורף – שפעת, נזלת, התקררות, כאבי גרון ועוד. הנטורופתית ג'ולי ברוך מסבירה שאפשר לחזק את מערכת החיסון באמצעות כמה דרכים, בהם: צריכה קבועה של ויטמינים המסייעים לחיזוק הגוף כמו ויטמין C ופרוביוטיקה, הקפדה על אכילת מזון בריא ועשיר בנוגדי חמצון, וכן צריכה של צמחי מרפא הידועים לפי הרפואה הטבעית והמסורתית בסגולותיהם לחיזוק מערכת החיסון. על חלק מהצמחים אף נערכו מחקרים הנותנים תוקף מדעי לשימוש המסורתי בהם לאורך השנים.
מותג תוספי התזונה Nutri Care מציע לחורף פורמולה ייחודית ומקיפה בשם Win Winter המכילה מגוון רחב של מרכיבים, בהם: ויטמיןC , תמצית סמבוק שחור ומגוון תמציות צמחים ופטריות מרפא.

הנטורופתית ג'ולי ברוך מסבירה כי פורמולת Win Winter מכילה שילוב של מרכיבים, אשר לכל אחד מהם סגולות מיוחדות לפי הרפואה הטבעית לחיזוק המערכת החיסונית ולהתמודדות עם מחלות החורף. מבין המרכיבים: ויטמין C 500 מ"ג (לא חומצי) – נוגד חמצון רב עוצמה, תמצית סמבוק שחור המוכח מחקרית כמסייע להתמודדות עם מחלות חורף, פטריית ריישי הידועה בחיזוק הגוף ומערכת החיסון, שום ופטריית שיטאקי - בעלי סגולות אנטי בקטריאליות ואנטי דלקתיות, תמצית פרופוליס ותמצית תה ירוק – עשירים בנוגדי חמצון, תמצית אסטרגלוס הנחשב כמחזק של מערכת החיסון, ותערובת ייחודית של פלפל שחור, כורכום, רוזמרין וג'ינג'ר, המסייעת בשיפור ספיגתם בגוף של החומרים שבפורמולה.


המוצר כשר בד"צ העדה החרדית ירושלים.
מחיר לצרכן: 110 ש"ח ל-60 כמוסות.
להשיג ברשתות הטבע והפארם, בבתי הטבע ובבתי המרקחת.
המידע לעיל אינו בגדר התווייה רפואית או המלצה טיפולית. בכל מקרה מומלץ להיוועץ ברופא המטפל.