בריחת שתן- מה עושים?


הרבה אנשים סובלים מהרבה תופעות מציקות ומביכות. את רוב התופעות ניתן לפתור או לפחות להקל עליהן אם לא היינו מתביישים כ"כ לדבר על הנושא.
אחת מהתופעות הינה תופעת בריחת השתן. משום מה התופעה מזוהה יותר כבעיית נשית אך מדובר בבעיה הפוגעת בשני המינים.
אנשים רבים באוכלוסייה לא יודעים שיש דרכים להתמודד עם דליפת השתן ועל כן סובלים מאוד ולעיתים אף נמנעים מלצאת לחברה.

על אף שלתופעת בריחת השתן יש דימוי מבוגר- יש הרבה נשים צעירות, בייחוד אחרי לידות המדווחות לרופאים על כך.

מעט נתונים:
עשרות מיליוני בני אדם בארץ ובעולם מתמודדים עם תופעה של בריחת שתן, המתבטאת באיבוד השליטה בשלפוחית השתן בדרגות הרטבה משתנות – מטיפות בודדות ועד אי שליטה מוחלט על הסוגרים.
לפי הנתונים העדכניים, גברים ונשים כאחד סובלים מאיי שליטה במתן שתן, כאשר 1 מכל 3 מעל גיל 55 עלול לחוות בריחת שתן. התופעה אמנם שכיחה יותר בקרב אנשים מעל גיל 50, אולם עלולה לפגוע גם בגיל צעיר יותר, ובעיקר בנשים לאחר לידה.
במחקר שנערך לאחרונה על ידי דיפנד בקרב יותר מ-1,500 אנשים ברחבי אוסטרליה, נמצא כי 71% הצהירו שבריחת השתן שלהם מקשה עליהם להרגיש בטוחים מבחינה חברתית. גורמים המשפיעים על הביטחון כוללים מבוכה מהריח (70%), הרגשת בדידות בגלל התפיסה שהם חווים 'בעיה של אנשים זקנים' (68%) ותחושה של פגיעה באטרקטיביות כלפי המין השני (24%).
הבעיות החברתיות המגבילות נפוצות מאוד בקרב אנשים החווים בריחת שתן, ומחקר עדכני שנערך באנגליה חשף כי 69% הפחיתו ואף הפסיקו לצאת מהבית ו 57% אף הפחיתו מפגשים בחוץ עם בני המשפחה! אך עם זאת, רבים סובלים בשקט ו 2 מכל 3 נשים חשות שהן לבד, רבים לא מסתייעים בעזרה המוצעת להם, ולא מבינים שדליפת שתן לא צריכה לשלוט בחיים.

אז מה ניתן לעשות?
שימוש במוצר ספיגה נכון יכול לעשות הבדל עצום באיכות החיים של מי שחווה בריחת שתן ולהשיב את איכות החיים והביטחון העצמי. 15% מהאנשים החווים בריחת שתן משתמשים במגני תחתון או בתחבושות לבריחת שתן, המתאימים להרטבה קלה, ולא בתחתונים שעוצבו במיוחד לבריחת שתן ברמה בינונית עד כבדה. כמחצית לא משתמשים כלל במוצרי ספיגה. לאור נתונים אלו, כדאי לזכור ששימוש במוצרי ספיגה ייעודיים לבריחת שתן בינונית או כבדה מבטיחים כי תקבלו את ההגנה הנכונה והמתאימה ביותר עבור רמת בריחת השתן שאתם חווים. שימוש במוצר הספיגה הנכון, גם יעזור למנוע ריחות לא נעימים, תוך שמירה על נוחות ודיסקרטית
כמו כן, מומלץ לשוחח על הנושא עם רופא או אחות, ולהיעזר באפשרויות הרבות האחרות הזמינות עבורכם במרפאות, בקופות החולים ובבתי החולים. מומלץ להתנסות בדרכי טיפול נוספים להקלה על התסמינים כגון אימון מחדש של שלפוחית ​​השתן, תזמון מדויק של הביקור בשירותים, הקפדה על צריכת נוזלים מתאימה, ירידה במשקל באיזורי הבטן וביצוע תרגילים לחיזוק רצפת האגן. כל אלו יכולים להחזיר ולחזק את הביטחון העצמי.

מה בסדרה?
מגוון מוצרי ספיגה חדשניים ומתקדמים לבריחת שתן המבטיחים דיסקרטיות והגנה מלאה שבאמצעותם תוכלו להמשיך בשגרה האקטיבית שלכם, לעשות את הדברים שאתם הכי אוהבים ולחיות את החיים במלואם. כל המוצרים בסדרה בעלי התאמה ייעודית לנשים או לגברים:
1. מגן תחתון - מספק מענה לבריחת שתן קלה במיוחד. מגן תחתון נושם אשר סופג פי 3 ממגן תחתון רגיל.
2. תחבושות – מספקות הגנה לבריחת שתן קלה. מנגנון הספיגה המהיר מאפשר תחושת יובש פי 3 מתחבושת רגילה, מנטרל ריחות והתחבושת בעלת גזרה ייחודית המעניקה הגנה מושלמת. התחבושות מגיעות במגוון מידות ואף מספקות פתרון מיטבי לשנת הלילה.


3. תחתוני לייקרה - תחתוני לייקרה חדשניים וצבעוניים, המתאימים למבנה גופך.
נלבשים כמו תחתונים, בעלי חגורה אלסטית רכה ונוחה, יכולת ספיגה מקסימאלית והגנה בזמן פעילות.


4. תחתוני Depend Real Fit - תחתונים חדשניים במגע דמויי בד שנראים ומרגישים כמו תחתונים אמיתיים ומקנים תחושה דיסקרטית במיוחד תחת הבגד. נלבשים בדיוק כמו תחתונים רגילים, בעלי חגורה אלסטית רכה ונוחה, יכולת ספיגה מקסימאלית והגנה בזמן פעילות. ההגנה שתיתן לך את הביטחון להמשיך ולעשות את הדברים שאת אוהבת.

באופן אישי, אני חושבת שהמוצרים נהדרים לנשים לאחר לידה, בלי קשר לבריחת שתן, אלא כתחתונים חד פעמיות לספיגת הדימום. ואפילו כתחתון חד פעמי לנערות היוצאות לטיול ארוך בזמן המחזור ולא רוצות לעצור אחת לשעה להחליף תחבושת הגיינית.


לפרטים נוספים ולרכישה היכנסו ל www.dependstore.co.il
או חייגו 2460*