רשת מגנוליה נרתמת למאבק באלימות נגד נשים ומשיקה את השרשרת "כנפיים של תקווה"רשת התכשיטים הבינלאומית מגנוליה משיקה את השרשרת "כנפיים של תקווה"
לרגל ציון היום הבינלאומי למאבק באלימות נגד נשים ב- 25 בנובמבר

השרשרת תימכר במחיר של 49 ש"ח וכל ההכנסות ממכירתה יוקדשו לאיגוד מרכזי הסיוע לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית

גם השנה נרתמת רשת מגנוליה למען נפגעות תקיפה מינית.
בחודש נובמבר, בו מצוין היום הבינלאומי למאבק באלימות נגד נשים, יוצאת רשת מגנוליה בשיתוף פעולה עם איגוד מרכזי הסיוע לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית.
החל מ14.11.2016 ועד ל14.12.2016 תימכר שרשרת הכנפיים, בנקודות המכירה של מגנוליה ברחבי הארץ, ב-49₪ והרווחים מהמכירה יוקדשו לתרומה לאיגוד מרכזי הסיוע.


שרשרת הכנפיים "עשויה מציפוי זהב, ומסמלת מוטיב חופש, תקווה, כוח וחזון.
בשנים האחרונות יותר ויותר נשים, נערות וילדות אוזרות אומץ ויוצאות עם הסיפורים הקשים שלהן החוצה, היציאה החוצה מאפשרת החלמה ומרכזי הסיוע מלווים אותן לאורך כל הדרך."

תומר רייזברג מנכ"ל קבוצת מגנוליה מסר כי:" רשת מגנוליה מאמינה שצריך לתת חזרה לקהילה, כרשת הפונה לקהל הנשים ומעסיקה רוב של נשים, התרומה שלנו לנפגעות תקיפה מינית חשובה לנו, בשנים האחרונות התחלנו עם פרויקט המודעות לנפגעות תקיפה מינית באמצעות צמיד האינפיניטי וצמיד "שלך" ובשנה זו עם שרשרת הכנפיים המסמלת מוטיב חופש, תקווה, כוח וחזון. כל הרווחים ממכירת השרשרת יתרמו למרכז לנפגעות תקיפה מינית."


אורית סוליציאנו מנכ"לית איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית מסרה כי:
"בשנה האחרונה אנו עדות לתחילתו של שינוי חברתי – נשים רבות מפסיקות לשתוק, מפסיקות להסתיר – הן יוצאות ומספרות את סיפורן ולכך משמעות עצומה. שרשרת הכנפיים מסמלת את הרצון של נשים רבות לא לפחד ולהתכנס – אלא דווקא לפרוס כנפיים ולפרוץ את חסמי הבושה וההשתקה. זהו מוטיב יפה ואופטימי – ואנו במרכזי הסיוע קוראות לכל אשה הזקוקה לכך לפנות אלינו לסיוע, כפי שעשו בשנה האחרונה 40,000 פונות אל מרכזי הסיוע. אנו מוקירות ומעריכות את חברת מגנוליה על התגייסותה ותמיכתה בנושא חשוב זה"

קווי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית: לנשים 1202 לגברים 1203

להשיג ב-85 סניפי מגנוליה ברחבי הארץ ובאתר מגנוליה https://www.magnolia-jewellery.com

אודות רשת מגנוליה
לרשת כיום כ-85 סניפים בישראל וסניפים בקנדה, אוסטרליה ופורטוגל. כל התכשיטים במגנוליה עשויים כסף סטרלינג 925, ו/או בשילוב אבני חן, ציפוי זהב, גולדפילד ועוד, התכשיטים מגובים בתעודת אחריות לשנה.  המטרה היא להציע תכשיט אופנתי ואיכותי במחיר אטרקטיבי.
בכל זמן נתון מוצגים בסניפים יותר מ-1500 עיצובים שונים, ומידי חודש מגיעים לסניפים כ-400 תכשיטים חדשים. הקו המנחה של מגנוליה הוא לאפשר לכל אישה, בכל גיל ועם כל טעם וסגנון, למצוא תכשיט איכותי במחיר סביר לכל כיס.על איגוד מרכזי הסיוע לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית בישראל
איגוד מרכזי הסיוע הוקם בשנת 1990. האיגוד משמש כארגון גג של תשעה מרכזי סיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בישראל.
מרכזי הסיוע פועלים הן ברמה הפרטנית בהענקת סיוע נפשי וליווי לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית, והן ברמה המקומית בנושאי חינוך הסברה וחיזוק הקשר עם הקהילה.
כמו כן פועל האיגוד ברמה הארצית כסוכנות לשינוי חברתי, למען השגת זכויות ושיפור השירותים הניתנים לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית, להפחתת שיעור התופעה ובטווח הארוך למיגורה ומחיקתה מהנוף החברתי הישראלי.
על אף היות האלימות המינית תופעה רווחת בחברות מפותחות, היא נתפסת רק לעתים רחוקות כהפרה בוטה של זכויות אדם, המערערת את אושיות החברה הדמוקרטית. איגוד מרכזי הסיוע פועל בגישה רב-תחומית על מנת למגר את התופעה המושרשת וההרסנית של אלימות מינית.