חוזרים לבית הספר עם 3Mחברת 3M הישראלית רואה ביצירה ערך משפחתי חשוב, הן לליכוד המשפחה, הן לחווייה מהנה והן לתראפיה נהדרת ברגעים קשים.

עם ההכנות לשנת הלימודים הבאה רואה חברת 3M יעד להתרחבות בכל הקשור לתחום היצירה ומתכוונת להציע לצרכנים חומרים חדשים ליצירה בכל ימות השנה.

לחברת 3M  ליין וואשי טייפ יפייפה.

סקוטש וואשי טייפ מבית 3M הינו סרט נייר הדבקה צבעוני המגיע במגוון הדפסים וצבעים - חלק, פרחוני, מנוקד, מחוספס ועוד, ומהווה פתרון נפלא לקישוט ועיצוב עבור אין ספור אלמנטים. מגוון הדגמים מאפשרים לכל אחד להוסיף מגע אישי ולשדרג בקלות חפצים אישיים כך שיהיו מקוריים ויחודיים למשתמש. המוצר נמכר בגליל באורך של 10 מטרים ומאפשר ליצור מספר אלמנטים ללא חשש שגליל הדבק יסתיים באמצע המלאכה, ויספיק למספר שימושים.

אתי רומנו, מנהלת השיווק של תחום הציוד המשרדי בחברת 3M: "החזרה ללימודים שמתקרבת והקיץ שלא נגמר הוא הזדמנות נהדרת לפעילות יצירתית עם הילדים עם סקוטש וואשי טייפ. אפשר לעצב בכיף מחברות, קלסרים, עטים ואפילו טאבלטים! מעבר לתוצר המקורי והייחודי כמו שאין לאף אחד אחר, שום דבר לא משתווה לתחושת ההנאה והסיפוק של ילד, בעצם הידיעה שמדובר ביצירה האישית שלו".

את הוואשי טייפ ניתן למצוא בחנויות יצירה ובחנויות קרביץ הפזורות ברחבי הארץ.מצ"ב מספר עבודות שעשיתי בבית עם וואשי טייפ:

שלט לחדר:


מסגרות לתמונות אוירה וללוח גיר:הוואשי טייפ מהווה חומר יצירה נהדר, מהיר וקל הן למבוגרים והן לילדים וכיף לעבוד יחד באמצעותו

מצ"ב דוגמאות נוספות לשימושים בוואשי טייפ:

פעילות ראשונה – עיצוב מחברות וציוד חזרה לבית ספר עם סקוטש וואשי טייפ


פעילות שניה – עיצוב קופסאות אוכל לילדים עם סקוטש וואשי טייפ


מותג COMMAND של חברת 3M כולל עולם שלם של מתלים דביקים מעוצבים המספקים פתרונות תלייה. המתלים קלים לתליה, להורדה ומיקום מחדש ועל כן נוחים ויעילים לארגון וסידור חלל הבית. סדרת המתלים מגיעה במגוון גדלים, צורות וצבעים (שקופים, לבנים, ניקל) ומתאימים למשקלים שונים. המתלים הדביקים מתאימים לכל אזורי המשרד או הבית החל מחדרי האמבטיה והשירותים ועד הסלון וחדרי הילדים. המשקל המקסימאלי בסדרת המתלים הוא עד 3 ק"ג.

למעשה המתלים הדביקים מתאימים לכל שלב בחיים, בין אם הילד עולה מהגן לבית הספר, המתבגרת עוברת לחטיבת הביניים או כל המשפחה עוברת לדירה שכורה חדשה. לקראת כל אירוע מרגש שכזה ניתן בקלות לסדר את החדר או הדירה מחדש, לתלות תמונה, מראה, מעיל או תיק.

"עם המתלים של המותג COMMAND יש לך את החופש לעצב איך שבא לך, בין אם מתחשק לך לך לסדר את כל השרשראות הצבעוניות בצורה יצירתית או רק לתלות את השמלה מאחורי הדלת להתאווררות", אומרת גלי גולדשטיין ברעם, מנהלת השיווק של חטיבת מוצרי הצריכה בחברת 3M, "המתלים כוללים פטנט ייחודי של 3M המאפשר לתלות ולהסיר אותם ללא נזק למשטח עליו הוצמדו ומבלי הצורך לקדוח בקירות. כל זה מאפשר לך לסדר ולארגן בעצמך כל חלל בחדר בלי חשש, בקלות ובפשטות, וללא צורך באיש מקצוע או בכלי עבודה". מוסיפה גולדשטיין ברעם.

פעילות שלישית – מתלה בעיצוב אישי (לתליית מפתחות, תכשיטים, כובעים ועוד)


היצירות נעשו על ידי המעצבת סיגל דינר גור, העולם של סיגידי http://www.sigidi.com