קבוצת כלמוביל מציגה את מתחם הטרייד-אין החדש והמתקדם בישראל‎מעולם לא רכשתי רכב.
עד היום כל המכוניות שלנו היו דרך ליסינג והחיים, מהבחינה הזו, קלים מאוד.
אבל, אני כן חשופה לקניית רכבים של חברות ושל בני משפחה ורואה כמה כאב ראש כרוך בזה. כמה נסיונות "עקיצה" קיימים מקונים ומוכרים לא הוגנים וכמה עצבים וכסף נשפכים אחרי קנייה לא מוצלחת.

על כן, ברור לי שאם יום אחד ארכוש מכונית- זה יהיה רק דרך סוכנות מסודרת.

אחרי ביקור בחברת כלמוביל הבנתי שזו באמת הדרך הבטוחה והשקטה ביותר לרכוש רכב ושחברת כלמוביל היא החברה המובילה בארץ בתחום.


קבוצת כלמוביל השיקה לאחרונה את מתחם הטרייד-אין החדש והמתקדם בישראל המשתרע על פני 14 דונם.
המתחם יכלול תצוגה רחבה של דגמי מרצדס, יונדאי, מיצובישי, סמארט ודגמים של מותגי רכב נוספים.

מתחם כלמוביל טרייד-אין החדש כולל מחלקת רכבי יוקרה ומחלקת רכבים פרטיים ובו שטחי תצוגה נרחבים של מאות רכבים בהם רכבי מיני, רכבים משפחתיים, רכבי פנאי שטח ורכבי יוקרה מכל הסוגים ושל כל היצרנים. הרכבים במתחם יוצעו עם תעודת אחריות של היבואן, על שלדת הרכב והגיר.
מתוך המגוון הרחב של הרכבים השמורים מיד ראשונה ופרטית יוכלו הרוכשים לקבל הדרכה מנציגי כלמוביל טרייד אין באיתור רכב מתאים, לבצע נסיעת מבחן, לעבור על היסטוריית הטיפולים של הרכב ולקבל החלטת קניה בהליך יעיל.

כלמוביל טרייד-אין מציע ללקוח את כל השירותים הנדרשים בתהליך קניית רכב החל  ממכירת רכבו, בחירת רכב חדש המתאים לצרכים ולתקציב, בעסקה רגילה או ביצוע עסקת טרייד-אין (החלפת משומש בחדש יותר), פתרונות מימון מבית כלמוביל ופתרונות ביטוח מבית כלביטוח. לאחר סיכום העסקה, הרכב יעבור הליך הכנה שבסופו יימסר  ללקוח בעמדת מסירה ייעודית עם כל המסמכים הרלוונטיים כולל תעודת אחריות מהיבואן.

במסגרת הרכבים הפרטיים השמורים במתחם מכריזה כלמוביל על שתי תוכניות CPO (Certified Pre-Owned); H-PROMISE של יונדאי, MITSUBISHI MOTORS STANDARD ו- Proven Exclusivity של מרצדס.


תוכנית ה- H-PROMISE של יונדאי הינה תוכנית של קונצרן יונדאי העולמי לשוק הרכב המשומש, אשר במסגרתו תציע כלמוביל טרייד אין במתחם החדש רכבי יונדאי פרטיים מיד ראשונה ושמורים במיוחד, התחייבות לשילדה נקייה מתאונות, עד 4 שנים על הכביש או עד 80 אלף ק"מ שטופלו רק במרכזי שירות מורשים ואשר יעברו השבחה בכלמוביל טרייד-אין לקראת מסירתם. רכבים אלה יקבלו תעודת אחריות של כלמוביל טרייד-אין ל- 12 חודשים על והגיר והמנוע ויעברו בדיקה קפדנית הכוללת למעלה מ- 100 בדיקות.

תוכנית ה- MITSUBISHI MOTORS STANDARD - המקבילה הישראלית של תוכנית H-PROMISE של יונדאי כוללת גם היא רכבי מיצובישי פרטיים מיד ראשונה ושמורים במיוחד, התחייבות לשילדה נקייה מתאונות, עד 4 שנים על הכביש או עד 80 אלף ק"מ שטופלו רק במרכזי שירות מורשים ואשר יעברו השבחה בכלמוביל טרייד-אין לקראת מסירתם. רכבים אלה גם הם יקבלו תעודת אחריות של כלמוביל טרייד-אין ל- 12 חודשים על והגיר והמנוע ויעברו בדיקה קפדנית הכוללת למעלה מ- 100 בדיקות. 

תוכנית Proven Exclusivity של מרצדס הינה למעשה תו איכות בינלאומי של קונצרן מרצדס, המוענק לרכבי מרצדס בני ארבע שנים ומטה עד 80,000 ק"מ, מיד ראשונה פרטית או מרכבי הקבוצה בלבד (רכבי הדגמה עם קילומטרז' נמוך). רכבי אלו ללא תאונות ופגיעות ועם ספר טיפולים מסודר. מדובר למעשה בתו תקן בינלאומי, שהוגדר על ידי היצרן ומיושם בפעם הראשונה במתחם הטרייד אין של הקבוצה. שאלות ותשובות חשובות:


איזה רכבים מגיעים לכלמוביל טרייד-אין?
רכבי כלמוביל טרייד-אין נבחרים בקפידה ומגיעים אלינו מלקוחות פרטיים שמחליפים רכב הן ביונדאי והן במיצובישי. הרכבים הטובים ביותר מגיעים אל מתחם המכירות שלנו, עוברים תהליך קליטה והכנה, בדיקות מקיפות והשבחה של הרכבים. הלקוחות שלנו אשר רוכשים אצלנו מקבלים את הרכבים הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק ויחד עם זאת אנחנו מעניקים ללקוחות שלנו גם אחריות על הרכב לשלושה חודשים מרגע הקניה, ובנוסף אחריות לשנה של גיר ומנוע. השילוב של האחריות ואיכות הרכבים שלנו מסבירה את האחוז הגבוה מאוד של לקוחות חוזרים בפעם השניה והשלישית.


 
מי בעיקר הלקוחות שלכם למי אתם פונים?
לקוחותינו הם בדרך כלל לקוחות פרטיים שמחפשים רכב פרטי בלבד, מיד ראשונה עם קילומטר נמוך ומוכנים לשלם מעט יותר עבור רכב שמור, מטופל ועם היסטוריה מוכחת. מדובר בלקוחות שמחפשים בטחון בקניה מגוף מוכר אשר יכול לספק להם אחריות על הקניה ושרות. כמובן שחלק מלקוחותינו הינם גם לקוחות כלמוביל אשר רכשו רכב חדש, נתקלו בשירות ובאמינות של הקבוצה וחזרו לקנות את הרכב השני שלהם גם הוא בקבוצה.


 
איך אתם מסייעים לבעל מכונית למכור ולקנות?
איציק תורג'מן מנכ"ל כלמוביל טרייד-אין מציין כי כלמוביל טרייד-אין מאפשרת ללקוח הפרטי עסקה טובה יותר על הרכב שלו, מאשר היכולת שלו למכור בעצמו את הרכב לאדם פרטי בתהליך ארוך ומייגע שקורה בדרך כלל. אנו מספקים שרותי טרייד אין לרכישת רכב חדש וגם לרכישת רכב משומש.

תהליך של קניית רכב מיד שניה בדרך כלל הינו תהליך ארוך ולפעמים אף מורכב, דורש משאבים רבים מצד הלקוח הפרטי כגון: בזבוז זמן יקר בטלפונים ובהליכה למכוני בדיקה שונים כחלק מדרישות המוכר הפוטנציאלי, מו"מ מול מוכרים שונים וחוסר בטחון הן בתהליך והן ברכישת הרכב מבחינת מצבו האמיתי.
בנוסף, היתרון של כלמוביל שהיא יודעת לתת כל פתרון ואת כל מניפת השירותים במקום אחד הכוללים פתרונות מימון מבית כלמוביל פתרונות מימון (כמו בקניית רכב חדש) ופתרונות ביטוח מבית כלביטוח. כיוון שבניגוד לקניה מבעל רכב פרטי אשר דורש את כל עלות המכירה מיידית בקניה בכלמוביל טרייד אין יש אפשרות לקבל מימון, פריסת תשלומים וייעוץ מתאים. כך שהלקוח מקבל את כל השירותים במקום אחד, תחת גוף אחד של כלמוביל.

כיצד אתם בודקים את המכוניות שאתם מוכרים?
הרכבים שאנו קונים נשלחים לבדיקה במכון טרם רכישתם. בבדיקה אנו בודקים את כל מכלולי הרכב, המנוע, הגיר והשלדה ומאתרים תקלות ופגיעות. כמו כן בודקים את מצב הצמיגים, המצבר ומצבו הכללי של הרכב כולל הצבע.

האם המכוניות שלכם מושבחות, וכיצד?
חשוב לציין כי רכבי כלמוביל טרייד-אין נבחרים בקפידה ומגיעים אלינו מלקוחות פרטיים שמחליפים רכב הן ביונדאי והן במיצובישי. רכבים שאינן עומדים בסטנדרטים אשר הצבנו לעצמנו נמכרים הלאה לסוחרי רכב. הרכבים הטובים ביותר מגיעים אל מתחם המכירות שלנו, עוברים תהליך קליטה והכנה, בדיקות מקיפות והשבחה של הרכבים. הלקוחות שלנו אשר רוכשים אצלנו מקבלים את הרכבים הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק ויחד עם זאת אנחנו מעניקים ללקוחות שלנו גם אחריות על הרכב לששה חודשים מרגע הקניה, ובנוסף אחריות לשנה של גיר ומנוע. הרכבים עוברים ניקיון יסודי ופוליש ווקס בטרם מוצעים למכירה.אתם מוכרים גם רכבי הדגמה. במה מדובר?
מדובר ברכבי חברה להדגמה אשר נחשבים למבוקשים ביותר ואשר להם פחות מ – 10000 ק"מ ו- 3 חודשים. רכבי ההדגמה של הקבוצה הינם רכבים בעלי ביקוש גבוה הנמכרים בזמן קצר ביותר. מדובר בכלי רכב שמורים, מטופלים ומאובזרים וההפחתה ממחיר המחירון של לוי יצחק יוצרת הזדמנות לקניית רכב כמעט חדש במחיר אטרקטיבי. בחלק מהמקרים ניתן לרכוש רכבים שטרם הגיעו לשוק היד שניה כגון הטוסון החדש, הטרייטון והאאוטלנדר בצורתו החדשה