הורות ללא מסכות- מה שלא מספרים לנו על גידול ילדים
אף אחד לא מכין אותנו לרגעים הפחות פוטוגניים שבהורות.
כשם שמכל פרסומות האופנה מחייכים אלינו דוגמנים ודוגמניות יפייפיים, חטובים וצחורי שיניים שלא משקפים את רוב האנשים המהלכים ברחובות, כך "מוכרים" לנו את ההורות.

בכל הסרטים והפרסומות תראו את האמא שרק לפני רגע ילדה, קורנת מאושר, מתוקתקת, ולבושה במיטב האופנה כשהיא מתהלכת על נעלי העקב ובבטן שטוחה.

גם החולצה שלה תמיד תהיה יבשה, חלילה ללא כתמי חלב רטובים והתינוק- ישן, אוכל ומסב ומקרין שלווה.

אף אחד לא מספר באמת על הגזים, הלילות ללא שינה, אי ההצלחה בהנקה, המריבות עם בן הזוג, הביקורת מהסביבה והתחושה האיומה שאנחנו פשוט גרועים בכל מה שקשור להורות.

וכשיש לנו את התחושות האלו אנחנו מנסים לקבור אותן. מתביישים לחלוק עם הסביבה (שאולי תבוא ותגיד- היי, זה בסדר! אצל כולם זה ככה!) ופשוט ממשיכים ושוקעים אל תוך המרה השחורה בה אנחנו מרגישים ככשלון ומתביישים ברגשות השליליים שיתכן ומתעוררים בנו.

דריה מעוז ודבש ניר שברו את המנעול ואת הטאבו בכל הנוגע לנושא.

בספר "הורות ללא מסכות" (הוצאת מטר) מועבר מסר ברור וקליט להורים - זה בסדר!

הספר, שהינו סוג של הדרכה רגשית, נכתב לאחר סדרת ראיונות של 200 אנשים.
בספר מצויינים צמתים שונים בחיים המשפיעים הלינו ועל ההורות שלנו.הספר בא להגיד לנו, שאנחנו- ההורים, חשובים לא פחות מהילדים ושאם נאהב ונטפל בעצמנו נהיה הורים טובים יותר.

בספר מתעכבים גם על מקום האב וחשיבותו ועל השוני בין הורות האם להורות האב.


מומלץ!


השקת הספר נערכה ב- מדיקידס

 מרכז מדיקידס מאגד תחת גג אחד שירותים רפואיים מגיל לידה ועד 18.Medikids שם לו למטרה לפעול על פי שלושה עקרונות חשובים: איכות הרופאים, זמינותם ושביעות רצון ההורה והילד.

המרכז  מעניק למטופל מענה מקיף – 360 מעלות – לכל שלבי האבחון והטיפול באמצעות מספר מומחים ויועצים פרה רפואיים בהתאם לצורך הילד.

מדיקידס מעניק שירותי רפואה איכותיים וזמינים של רופאים מומחים ויועצים פרה רפואיים בעלי ניסיון רב ברפואת ילדים בניהולה המקצועי של ד"ר גילת לבני.

Medikids שוכן באבא אבן 1 הרצליה פיתוח, בצמוד לצומת "הסירה", קומת קרקע. המרכז, בגודל 300 מ"ר, כולל 7 חדרי רופאים וחדר המתנה והרצאות. המרכז תוכנן ועוצב בהתאמה לגילי הילדים. בבניין חניה מקורה, מעלית ושירותי נכים. המרכז נמצא בסמוך למרכז מסחרי, שירותי פארם ומסעדות לילדים.

במקום מוענקים  שירותים רפואיים באנגלית, ערבית, רוסית, צרפתית, גרמנית, פורטוגזית ואיטלקית.