מוצרים משדרגי חיים לפעוטות

napup

כשהילדים היו קטנים והיינו נוסעים למקומות רחוקים והנסיעה כללה הרדמות ברכב, הייתי יושבת איתם במושב האחורי, כשכפות הידיים שלי משמשות ככריות/מעצורים לראשים הנשמטים קדימה בזמן הנסיעה.
נוח זה לא היה!

עכשיו הורים לילדים צעירים כבר לא צריכים לדאוג: ישנה כבר מהפכה נוחה ובטוחה בעולם התינוקות והילדים:
napupמדובר בפתרון יחיד במינו לבעיה מרכזית העומדת בפני הורים לילדים, כאשר ילדם נרדם ברכב וראשו מתנודד חזק מצד לצד ונופל קדימה תוך כדי הנסיעה.
המוצר תומך ראש לילדים הנרדמים ברכב ומונע את תופעת נפילת הראש קדימה ולצדדים במהלך נסיעות ברכב

המוצר סיים את שלב הפיתוח ונכנס לייצור המוני והושק לראשונה למכירה בישראל בתערוכת "בייבי לנד" שהתקיימה בגני התערוכה במהלך חודש נובמבר.

napup מונע את נפילת הראש בקרב ילדים הנרדמים ברכב במהלך הנסיעות, ובכך מסייע לנוחות הילדים ושמירה על בטיחותם על ידי מניעת מגע עם אלמנטים ברכב היכולים לפגוע בילד. מיוצר מבדים וחומרי גלם מהסטנדרטים הגבוהים ביותר תחת כל התקנים הנדרשים, והכי חשוב - מחזיק את ראש הילד מורם עם הירדמותו. napup, באמצעות פיתוח מיוחד, אינו מורגש כלל לילד טרום הירדמותו, מכיוון שלמוצר יכולת להיות מורם וללא מגע כלל עם ראש הילד. המוצר מותאם לכל גודל ראש של ילד, גדל איתו, ומאפשר תנועת ראש חופשית במהלך השינה, ואינו מקבע את הראש לכיסא וזאת על מנת לאפשר מקסימום נוחות. ההרכבה פשוטה במיוחד, באמצעות הרכבת שני חלקי המוצר אחד אל השני במהלך חיבורו למשענת הראש של בוסטר הגב או לכיסא הבטיחות דרך חגורות הכיסא, על ידי רצועות חיבור וחיזוק.

בנוסף, המוצר עצמו מותאם לכל כיסאות הבטיחות ובוסטרי הגב, ומותאם לילדים החל מהמעבר של הילד לישיבה עם כיוון הנסיעה וישיבתו בכיסא בטיחות. למוצר מנגנון התאמה מיוחד שמאפשר למוצר להתפתח עם ראשו של הילד, כלומר: החלק אשר תומך בראש מפני תנודות מאפשרת התאמת גודל המוצר לראש הילד.

הצגה רשמית ראשונה של המוצר בעולם הייתה בחודש אוקטובר 2015, בתערוכה הגדולה ביותר בארה"ב:"ABC KIDS EXPO 2105" בה נבחר המוצר לאחד מ- 26 המוצרים החדשניים לשנת 2016 והוצג במתחם הממציאים המיוחדים והחדשניים!

המוצר עצמו נבדק במבחני ריסוק (הדמיית מצב של תאונת דרכים) במעבדת"CALSPAN USA"  ועומד בתקני הבטיחות הנדרשים לשוק האמריקאי והאירופי. כמו כן, למוצר מספר יתרונות בטיחות משמעותיים, כגון: ניתוק המוצר ושחרור ראש הילד בזמן תאונה ומנגנון עצירה וניתוק למניעת חנק של הילדים.

המוצר משחרר את ההורים הנוהגים להימנע מהתעסקות עם ראש הילד הנופל, למנוע את המבט לאחור בנסיעה או בעצירה, הושטת היד להרמת הראש ואיבוד תשומת הלב כתוצאה ממצב הילד, ומאפשר התמקדות מוחלטת בנהיגה.

בסקר שוק שנערך בישראל נמצא כי 80% מההורים הביעו הזדהות עם הבעיה, ו- 72% מההורים הביעו נכונות וכוונה לרכוש את המוצר.

את המוצר יזם והמציא בן כהן גזית, המשמש גם כבעלי המוצר ובעברו שימש כמנכ"ל של מספר משרדי פרסום, ומנהל "אוגילבי אינטראקטיב ישראל". לכהן גזית היכרות עמוקה עם עולם הילדים והקמעונאות.

בן כהן גזית, ממציא, יזם ובעלי "napup": "אני נרגש לרגל השקת napup בעולם בכלל ובישראל בפרט. היה לי חשוב מאוד להתחיל את המכירה כאן בישראל על מנת לתת לנו הצרכנים בבית שלי ליהנות ראשונים מן הפטנט. אני כהורה שמח שנפל בחלקי להביא לעולם מוצר פשוט, נוח ובטוח לבעיה גדולה שלא ניתן לה עד היום פתרון אמיתי. אין משהו מספק יותר מאשר היכולת לתת מענה מקצועי, בטיחותי ואיכותי ביותר לבעיות איתן הורים רבים מתמודדים בכל הקשור לנוחות ובטיחות ילדיהם."

המוצר הינו פטנט הנמצא בתהליך PCT עולמי ורישום מלא בארצות הברית וישראל. כמו כן המוצר נרשם ואושר  על העיצוב במספר מדינות בעולם.

מחיר לצרכן: 149 ש"ח
להשיג ברשת "My Baby" וברשתות מוצרי התינוקות והילדים המובחרות
www.napup.co.il

MIFOLD


מי שיש לו ילדים יודע שלצד השלבים השונים בתחומים הרבים, ישנו גם שלב הבוסטר ברכב.
זהו השלב בו הילדים כבר לא צריכים להיות ישובים בכסא הבטיחות אך חייבים הגבהה על מנת שחגורת הבטיחות תגן עליהם כפי שצריך.
זהו גם הגיל בו חלק מהילדים מתביישים לשבת על בוסטר כי חבריהם הגדולים יותר או אחיהם הגדולים יותר לא יושבים עליו, וזה גם הגיל בו חלק מההורים מתייאשים ומוותרים כי הם לא מבינים את החשיבות הרבה של הבוסטר על הגנת ילדיהם בזמן הנסיעה.

בנוסף, יש את העניין של ההסעות, הטרמפים או האיסופים השונים שנעשים על ידי רכבים אחרים (דודים, סבים, הורים אחרים) והילדים לא יושבים בהם על הבוסטר, כי לא לכל אחד יש בוסטר נוסף או בוסטר בכלל עבורם.

בדיוק מהסיבה הזו נולד פיתוח ישראלי פרי יוזמתו ופיתוחו (פטנט רשום) של היזם הישראלי ג'ון סמוריי - מושב בטיחותי לילדים לרכב, נייד ומתקפל, קטן פי יותר מעשרה לעומת גודלו של מושב בוסטר רגיל – מושב MIFOLD הנכנס לכל תיק ויכול להגיע עם הילד לכל רכב.


מידות מושב MIFOLD'''': רוחב 25 ס"מ, אורך 11 ס"מ ועובי 4.5 ס"מ, משקלו 700 גרם בלבד, ניתן להתקנה תוך שניות ובמידה ואין שימוש במושב, ניתן לקפלו מבלי שיתפוס מקום ברכב.

מושב ''MIFOLD'' בטיחותי באותה מידה כמו מושביי הבוסטר הרגילים, מיועד לילדים בגילאי 4-8 בהתאמה ל 3 מידות S\M\ L .
לעומת מושב בוסטר רגיל שמרים את הילד כך שיהיה בתנוחה של מבוגר, מושב ה- MIFOLD'''' מחזיק את חגורת הבטיחות למטה והתכנון הפטנטי מסיט את חגורת המושב מהבטן והצוואר כך שהישיבה של הילד נוחה ובטוחה יותר.


מושב MIFOLD'''' עבר בדיקות בטיחות של המכונים:
TRL (Transport Research Laboratory) UK
UTAC (L'Union technique de l'automobile, du motocycle et du cycle)France
Calspan Corporation USA
המחיר לצרכן של מושב MIFOLD 200 ש"חbobux

Bobux  משיקה את soft sole ליין נעלי טרום הליכה חורפיות לפעוטות מגיל שלושה חודשים עד שנתיים .
הנעליים מיועדות לתינוקות שעדיין לא למדו ללכת, עשויות מעור טבעי אשר מונע הזעה והחלקה ובכך שומר על כף רגלו של הפעוט מהפרשי טמפרטורות  ויחד עם זאת להקנות ביטחון ולהתקדם בשלב ההליכה.
Bobuk  מחזיקה באישור האמריקאי לפודיאטריקה שמבטיח את איכות המוצרים וה- child safe לבטיחותם.ייחודן של נעלי טרום ההליכה הוא במבנה האנטומי, היוצר התאמה מושלמת ונוחות מירבית, סוליה דקה וגמישה המעודדת תנועה חופשית ואזור בהונות רחב במיוחד לאחיזה וצמחיה טבעית של הבהונות בכף רגלו העדינה של הפעוט .

לאחרונה, נעלי התינוקות והילדים, זכו בפרס היוקרתי בקטגוריית מוצר השנה בניו זילנד. בנוסף, זכה כמוצר המומלץ בקטגוריית נעלי צעד ראשון בתחרות עיצוב מוצר של מגזין JUNIOR DESIGN הבריטי המתקיים מידי שנה בבריטניה ונחשב לאחד היוקרתיים בלייף סטייל .


עלמה הקטנה (שנה ושלשה חודשים) קיבלה להתנסות זוג נעליים (דגם פרפרים).
השמחה היתה כה גדולה ועלמה היתה כ"כ תזזיתית שבקושי הצלחנו לצלם אותה.באמצעות הנעליים עלמה צעדה על רצפת השיש החלקלקה בלי לאבד שליטה וליפול. פשוט נהדר!

מחיר – 169 ש"ח

אודות bobux :

כריס וקולין בנט הם סיפור הצלחה אמיתי בניו זילנד - "הגילויים הטובים ביותר הם ממש מתחת לאף וזה בהחלט היה המקרה עבור הזוג.
Bobux החלה בשנת 1991 לאחר שכריס וקולין חיפשו נעל רכה וגמישה שנשארת על הרגליים, עבור ביתם בת ה- 9 חודשים, קלואי. באותו זמן השוק הציע רק נעליים עם סוליות קשות שקלואי לא יכלה לנעול. הנעל הראשונה נוצרה עם עור רך וזמש וכללה גומי מסביב לקרסול על מנת לוודא שהנעל אכן נשארת על כפות רגליה של קלואי ומאפשרת להם להתפתח בצורה טבעית. כך נוצרה נעל Soft sole הראשונה


Bobux נמצאים בניו זילנד אך החברה מוכרת את המגוון החדשני של נעלי תינוקות ופעוטות בעולם כולו . כל מוצר שומר על אתוס הנעליים הבריאות אשר הוקם לפני יותר מ- 20 שנים. בין ילדי המפורסמים הנועלים בקביעות את הנעליים : אנג'ליה ג'ולי, ג'סיקה אלבה, האלי ברי, שרה ג'סיקה פרקר, קים קרדישיאן, הנסיך ג'ורג ( בנם של קייט מידלטון ווילאם ) ועוד'... סדרת Chinese Classics

סדרת המוצרים הסיניים Chinese Classics מבית חברת 'ברא צמחים', כוללת פורמולות צמחים סיניות בתמצית מרוכזת, אשר יעילותן הוכחה במשך אלפי שנים והן מותאמות במיוחד לאורח החיים המודרני.

הפורמולות השונות מיוצרות בטכנולוגית סטטי - דינאמי, באמצעות מכשיר חדשני וייחודי (Static Dynamic Herbal Extract) שפותח במיוחד עבור 'ברא צמחים' ומאפשר את ייצור הפורמולות בישראל, במפעלי החברה. שיטה מהפכנית זו מייעלת ומאיצה את תהליך המיצוי של החומרים הפעילים מהצמח, באופן איכותי ומבוקר, אל התמצית הנוזלית הסופית.

פורמולות הצמחים הסיניות יעילות מאוד במצבים אקוטיים, ומסייעות להתמודד עם תופעות רבות האופייניות לתקופת החורף במיוחד, ודורשות טיפול יעיל, מהיר ובטוח לשימוש לכל המשפחה ולקטנטנים, להם אנו פוחדים לתת אנטיביוטיקות שונות.


GAN MAO LING
שפעת והתקררות: ע"פ הרפואה הסינית, פורמולה זו יעילה להקלה בתסמיני השפעת כגון נזלת, חום, כאבי ראש, שרירים, גרון ולעיתים אף שיעול קל. שימוש מיידי עם זיהוי התסמינים הראשונים יכול למנוע החמרה. הפורמולה מיועדת למצבים אקוטיים ואין ליטול אותה לאורך זמן או למניעה.להשיג באתר ברא צמחים