משחקים וצעצועים לחנוכה- חלק שמיני- מבית פלפוט

חברת "פלפוט" המתמחה בעיצוב ושיווק מוצרי פופ מביאה לארץ את הטרנדים המובילים בעולם בתחומי עיסוקה. לקראת חנוכה משיקה החברה מגוון מוצרים:

ספר זיכרונות ועט נוצה בקופסת פח – 4 מותגים: הלו קיטי, נסיכות, סופיה ופרוזןכריות לייקרה ממותגות 30/30 – פרוזן, גאליס, הלו קיטי, סופיה, YOOHOOערכות צביעה לדרך המכילות: 20 דפי צביעה, 20 דפי ציור, דף מדבקות ו- 12 עפרונות צבעוניים –במותגים : הלו קיטי, מפרץ ההרפתקאות, סמי הכבאי ופרוזן. מתאים במיוחד לנסיעות וטיוליםסביבוני עץ קופות פח פאזל ממותגות, מסתובבות , מורכבות מ-3 חלקים שיחד משלימים את הפאזלקלפי האיסוף ומשחק Online של ליגת האלופות בכדורגל
טורניר הכדורגל האירופאי הגדול של אופ"א.

בסדרה כל כוכבי הכדורגל של אירופה, הקבוצות והשחקנים הטובים בעולם, מהקבוצות המשתתפות בטורניר הכדורגל האירופאי הגדול  2015-2016. "פלפוט" חתמה על חוזה בלעדי לייצוג החברה הבינלאומית TOPPS המתמחה במוצרי איסוף, מדבקות, אלבומים, ואביזרים משלימים הנמכרים ב-82 מדינות ברחבי העולם ומחזיקה את הזיכיון של אופ"א בתחום זה. קלפי האיסוף בתחום הספורט הם הנמכרים בעולם בסדרת Match Attax הכוללת 400למעלה מ-500 קלפים שונים, זהו האוסף היחיד הרשמי של "ליגת האלופות".

סדרת קלפי האיסוף MATCH ATTAX של ליגת האלופות כוללת:

  • אלבום (קלסר) מעוצב הכולל כיסים לאיחסון הקלפים.
  • ערכת starter – ערכה למתחילים הכוללת: אלבום מעוצב 36 קלפים (כולל קלף ממהדורת הזהב וקופסת פח מיני.
  • קופסת מיני הכוללת 36 קלפים, כולל קלף אחד מאחת מהמהדורות היוקרתיות (ברונזה, כסף או זהב)
  • קופסה בצורת כדורגל הכוללת 36 קלפים, כולל קלף אחד מהמהדורה היוקרתית זהב.
  • קופסת פח- קופסת פח גדולה ומהודרת המכילה 60 קלפים, כולל קלף אחד מאחת המהדורות היוקרתיות (ברונזה, כסף או זהב) .


בכל מעטפת קלפים הזמנה למשחק Online המאפשרים כניסה למשחק וירטואלי ולשחק מול ילדים ממדינות שונות ברחבי העולם.


בסדרת הקלפים החדשה המשווקת ע"י פלפוט מספר רבדים של פעילות. האיסוף של דמויות הכוכבים, החלפת קלפים בין הילדים, משחק חברתי ומשחק Online מול ילדים בכל העולם והשתתפות הגרלה לזכייה.
הקלפים קשיחים ומהודרים עם קבוצות הכדורגל הטובות בעולם והשחקנים הטובים בעולם בינהם: ארסנל, צ'לסי, אתלטיקו מדריד, ברצלונה, באיירן מינכן, מנצ'סטר יונייטד, ריאל מדריד. והשחקנים הבולטים: ליונל מסי, כריסטיאנו רונאלדו, רוברט לבנדובסקי וזלאטן איברהימוביץ. גרסאות חתומות של כרטיסי בסיס עם חתימת השחקנים.
במהלך הליגה הילדים משלימים את האוסף ויכולים לזכות בפרסים יקרי ערך:
כרטיסי טיסה וכניסה למשחקים בליגה בחו"ל למשחקים של:
הגמר הגדול
שמינית הגמר
קונסולות פלייסטישן
סמארטפונים של סוני אקספריה
מגוון מוצרים של אדידס

איך ניתן להשתתף בהגרלה? לעקוב אחר ההנחיות בעמוד הפייסבוק "מאץ' אטקס ליגת האלופות - Match Attax" בו יפורסמו הקלפים שייש לאסוף בכל שלב. הקלפים שיאספו ע"פ ההנחיות ישלחו למשרדי פלפוט ע"פ לוח המועדים שיפורסם.

ההגרלה תתבצע ע"פ חוק בפיקוח רואה חשבון בקרב הילדים שעמדו בכל התנאים.

להשיג בחנויות ורשתות הספרים, ציוד משרדי וקיוסקים ברחבי הארץ.


ABATONS STAR WARS
פיגורינות עם כוכבי  STAR  WARS הקלאסיים והסרט החדש "הכח המתעורר" שחק, בנה ואסוף

ABATON, תוכנן ומיוצר על ידי חברת PPI Worldwide, החברה שהמציאה את המותג הידוע והמצליח בעולם בשם גוגוס GOGOS CRAZY BONES.

האוסף הכולל 60 דמויות מוקטנות – פיגורינות של כוכבי הסרטים הקלאסים מלחמת הכוכבים וכן דמויות מהסרט החדש "הכח המתעורר" שיעלה לאקרנים בעוד כחודש.

דמויות אבאטונס , הן העתק נאמן של כל דמות בסדרה. האוסף כולל את כל הדמויות המוכרות מהפרקים הקודמים כגון: לוק סקייוווקר, דארת' וייצר או האן סולו וגם גיבורים מהסרט החדש הנילחמים על חירות וצדק: ריי האדירה, בראבו קיילו, רן הרע, או פו הטייס האמיץ, שיעמדו בפני הרע החדש, באתגר החדש לגלקסיה, הרפתקה חדשה מתחילה.

דמויות האוסף מאפשרות לילדים אינספור פעילויות ומשחקים משותפים. לבנות מגדלים באמצעות במות ודמויות, לשחק איתם ולחיות מחדש את ההרפתקה הגדולה ביותר בכל הזמנים. בסדרה אבטונים "רגילים" וגם אבאטונים "מיוחדים": אבאטון זהב במראה ייחודי ומדהים ביופיו, אם הצלחת להשיג אותו סימן ש... הכח איתך. אם יצא לך אבאטון מיוחד, יש לך מזל, הם חזקים יותר מהאבטונים הרגילים.

ליין המוצרים:

  • שקית אבאטונס 2 יחידות בשקית. לכל שקית מצורף קלף, בצדו האחורי מתואר משחק כיפי, הילדים מוזמנים גם להמציא משחק משלהם. באלפי שקיות יש פתקית המקנה שקית נוספת בחינם! מחיר: 9 ש"ח.
  • ערכת מתחילים: בכל ערכת מתחילים 9 אבאטונים. 8 רגילים ועוד אחד מסדרת הזהב, סט במות ושקית איסוף.
  • מארז אספנים: מארז איסוף מהודר לאספנים בו אתה יכול לשמור עד 60 אבאטנוס וגם את הבמות! שמור את כל האוסף שלך באופן מסודר.
  • קופסת מתכת: המכילה 8 אבאטונים מיוחדים: 2 זהב, 3 שקופים, 2 זורחים בחושך.
משחקים חברתיים עם דמויות האבאטונס (ניתן למצוא אותם גם באתר www.abatonsworld.com
משחק מלחמה: זורקים את האבטון כמו שזורקים  קוביה 5 פעמים, סכמו את מספר הנקודות, מי שהצליח להפיל יותר אבאטונים זוכה.מגדל הכוחות: בנו מגדל. כל אחד בתורו מניח אבאטון. המפסיד הוא מי שבתורו נפל המגדל.
הקפצות: כל משתתף בתורו מקפיץ את האבטון, ומנסה לקלוע לקופסה או למגש. מנצח מי שהצליח לקלוע יותר פעמים.
להחזיק חזק: הניחו 3 אבטונים על הרצפה והצמידו אותם זה לזה. כל אחד בתורו ירים את האבאטונים, כאשר הוא אוחז אותם בכל צד עם האצבע ומנסה להחזיק אותם 3 שניות רצופות. בכל סבב מוסיפים אבאטון, המנצח מי שהצליח להחזיק הכי הרבה אבאטונים.

באולינג: סדרו את האבאטונים בצורת משולש , נסו להפיל אותם באמצעות השלכת אבאטון, המנצח מי שהצליח להפיל הכי הרבה אבאטונים, כל משחק 3 סבבבים.

מגדלי התאומים: סדרו שני מגדלים במרחק 20 ס"מ זה מזה. השלח אבטון נוסף ונסה לא לפגוע במגדלים. אם הצלחת תקרב את המגדלים זה לזה עד למרחק של 4 ס"מ ונסה שוב.
לסדר בשורה: סדרו 3 אבאטונים במרחק של 2 ס"מ זה מזה. זרקו אבאטון נוסף ונסו למקם אותו ברווח שבין האבאטונים שבשורה


להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הנבחרות.