פאנץ' ליין המסעדה המזמרת Punch Line

צילומים: קשת זאבי

פאנץ' ליין היא המסעדה המזמרת המקורית והוותיקה בארץ.
היא מציעה שלל פעילויות מלהיבות לשדרוג אירוע והופכת אותו לחגיגה של אוכל ובילוי מהנה.
מדובר על מיקס תוסס וחווייתי של כיף  הכולל: תפריטי אוכל כשרים, מופעי שירה וריקוד של מלצרים מוכשרים, שירה בציבור, קריוקי, ריקודים בכל השפות ובכל המקצבים בשיתוף האורחים.


הפאנץ' ליין הוא לא המקום לפגישת עסקים מעונבת או בליינד דייט רומנטי.
הפאנץ' ליין הוא מקום לפגישת חברים שמחה, אירועי יום הולדת קופצניים ואפילו ערבי חברה משחררים.המנות המוגשות במקום הן ישראליות עממיות וטובות.
לא ברמה של מסעדת גורמה אך הן טעימות ומשביעות.אהובים במיוחד היו הצ'יפס האמריקאי הפריך והאנטריקוט הרך והעסיסיהמקום הינו כשרהמלצרים שאך לפני רגע שירתו אתכם עולים במהלך הערב על הבמה, שרים ורוקדים עם קהל האורחים, מה שיוצר סוג של קשר  וקרבה למופע עבור הסועדים.כשבאחד השולחנות הסמוכים מתחילים לשיר שירי יום הולדת לאחת מחברותיהם, אף אחד לא מופתע- ככה זה בפאנץ' ליין: זו האוירה וזה המקובל. המקום הוא מקום של חברים!

אני חייבת לציין שהמלצרים שרים באופן שלא יבייש תכנית ריאלטי מוזיקלית בפריים טיים. חלקם ממש הצליחו להרטיט את ליבי.לפאנץ' ליין מגיעים צעירים שחלקם בוגרי בתי ספר בית-צבי ורימון, בוגרי להקות צבאיות וצעירים מוכשרים המנסים להשתלב בשוק הצפוף והאכזרי של השירה והתיאטרון.
פאנץ' ליין מהווה חממה  נפלאה לאותם כישרונות. אותם אלו שעוברים את האודשנים ומשתלבים בעבודה, צומחים ומתפתחים בו, צוברים ניסיון על הבמה, מנסים חומרים חדשים  ומקבלים ביטחון רב המסייע להם לאחר מכן בדרכם  המקצועית.  
מפיקים רבים ואומנים באים למועדון להאזין ולצוד כישרונות שטרם התגלו .בין הכוכבים הרבים שצמחו בפאנץ ליין ניתן למנות את - עברי לידר, שירי מימון, טל סונדק שייצג את ישראל בתחרות האירוויזיון, מרינה פיינגולד, דין דין אביב, אפרת רייטן, שירלי הוד, זמרת האופרה , טל סונדק שייצג אותנו באירוויזיון , משה סימן-טוב מ"הכל עובר חביבי", להקת הבנים הבויבנד  המככבת היום על בימות הצעירים וכמובן דניאל יפה שזכתה באקס פקטור האחרון. אקס פקטור - תוכנית בה השתתפו כ-5 מעובדי המועדון שהגיעו לשלבים האחרונים.


 לסיכום: מדובר בחוויה! האוכל הוא רק התירוץ. החגיגה האמיתית היא על הבמה ועל הרחבה.


הפאנץ' ליין  מסעדה עם המלצרים המזמרים  פועלת מזה 23  שנה ברחוב הארבעה בת"א
הקונספט המקורי והייחודי של המסעדה שבה כל המלצרים, הברמנים, הסאונדמנים והמנהלים הינם זמרים, רקדנים, ושחקנים המשלבים את עבודת המלצרות עם מופע מלהיב של שירים וריקודים, פותח ע"י שלומי גרונר הבעלים של המקום.
לאורך השנים קמו לה כמה מתחרים שניסו לחקות את הקונספט המצליח , אך לא שרדו .
לאחרונה קבלה המסעדה המצליחה הצעה להפוך לרשת בין לאומית ולפתח סניפים נוספים בארץ ובחו"ל והיא בוחנת את האפשרות של גיבוש קבוצת משקיעים אסטרטגיים אשר יסייעו למנף את ההצלחה .
בכוונת החברה לפתח בשנה הקרובה שני סניפים נוספים בזכיינות או בבעלות מלאה ולאחר מכן לפתוח 6 סניפים נוספים בחו"ל .  

פאנץ' ליין
טלפון: 03-5610785 .
כתובת: רח' הארבעה 6, תל-אביב
http://www.punchline-tlv.co.il