TAKE A LOOK אפליקציה חדשנית – לייעוץ סטיילינג אישי
הסטייליסטים המובילים של ישראל: ליאת אשורי, דורין אטיאס וגדי אלימלך, יסייעו לצרכן הישראלי  ליהנות מהניסיון העתיר שלהם ולקבל את המראה  הטוב והמחמיא ביותר באמצעות אפליקציה חדשנית – Take A Look -  המאפשרת לדעת, האם הסטייליסטים עושים לכם לסטיילינג  "לייק" או "אנ-לייק".

חברת אקסייט בבעלותה של רונית לוי היא החברה היזמית מאחורי האפליקציה. אקסייט היא חברה המתמחה באסטרטגיה שיווקית וניהול מועדוני לקוחות חכמים אשר בן לקוחותיה בנקים גדולים, חברות אשראי, סלולר, רשתות קמעונאיות וחברות בניה. שותפה נוספת למיזם היא דלית בר גרברסקי.

 החברה פנתה אל הסטייליסטים  הנחשבים  והמובילים בתחומם, בהצעה למיזם משותף במסגרתו ישיקו אפליקציה ראשונה מסוגה בעולם, המחברת בין העולם "האמיתי", לבין העולם הדיגיטלי, כאשר משתמשי האפליקציה יקבלו חוות דעת מקצועית בנושא סטיילינג לפירטי לבוש, אקססוריז והתאמתם ע"י סימון באפליקציה ומענה באמצעות אישור  חיובי או ביטול שלילי, בזמן אמת, מאחד מהסטייליסטים שיבחרו או משלושתם ביחד.


בנוסף יוכלו המשתמש ליהנות, מה"אני מאמין" של כל אחד מהסטייליסטים, באמצעות  בלוג אישי שיכלול תכנים רבים בנושאי אופנה ולייף סטייל, כולל טיפים, המלצות ועוד.

האפליקציה פותחה ע"י חברת iApps Technologies, המובילה בישראל בפיתוח אפליקציות. לדברי אורי סגל, שותף במיזם Take A Look ומנכ"ל iApps: "האתגר העיקרי בפיתוח האפליקציה היה לייצר חווית שימוש קלה ופשוטה שתתאים לכל אחד ואחת. התמקדנו בפתרונות טכנולוגים שיספקו מענה קל ומהיר עבור המשתמשים לקבלת משוב אמיתי ואיכותי מהסטייליסטים".

האפליקציה החדשנית מתבססת על מחקרים התנהגותיים שנערכו בישראל, הממקדים את הספק המלווה נשים וגברים בנושא בחירות לבוש ומראה.

מהסקרים עולה כי 82% מכלל הנשאלים היו  מעוניינים לקבל חוות דעת מקצועית, לגבי אלטרנטיבות שונות בבחירת הבגד  בחנות, בבית, לפני אירוע או פגישה חשובה, בשופינג בארץ או בחו"ל, כשמתלבשים בבוקר לעבודה, או בערב לאירוע.

עוד עולה מהמחקרים כי גם נשים מעודכנות אופנתית, מרגישות צורך לקבל חיזוק לגבי הבחירה האישית שלהן בנושא הלבוש, הנעלה או אקססורייז. ראייה לכך  69% מהנשים, הצהירו שבארון הבגדים שלהם עומדים פרטי לבוש רבים עם תווית, ללא שימוש.

כמו כן, רוב הנשים מודעות לכך שחוות הדעת שהן מקבלות  מחברות/ מוכרנים בחנות, מכרים  וגולשים ברשת, מסתיימת תמיד "במהממת", "מדהים" וכו'... כך שאינם מספקים באמת את המענה לצורך אמיתי.

האפליקציה ידידותית לשימוש, עונה על צורך רחב היקף, מביאה בשורה צרכנית, חוסכת זמן וכסף  ומשדרגת את רמת הסטייל במלתחה. המשתמש בוחר איזו תמונה לשלוח – הוא יכול לבחור ממאגר התמונות במכשיר שלו או לצלם ישירות לאפליקציה. המשתמש יכול לסמן בתמונה את הפריט הספציפי עליו הוא רוצה את עצת הסטייליסט ולאחר מכן, בחירת הסטייליסט אליו ברצונו לשלוח את הבקשה.
אפליקציית TAKE A LOOK תושק לראשונה בישראל וכבר בימים אלה, מותאמת ליציאה לשווקים בינלאומיים כמו ארה"ב, אירופה ואסיה. כל משתמש שיוריד את האפליקציה, מקבל מטבע אחד במתנה, השווה לשליחת תמונה אחת לסטייליסט – כך יוכל כל ליהנות מהתנסות חינם.

לדברי ליאת אשורי: "מתוך ניסיון של שנים, בו זכיתי לקחת חלק  בבחירת הבגדים לאנשים רבים ומגוונים לסיטואציות שונות, ברגעים היסטוריים בקריירה שלהם וכמובן בהלבשה לחיי היומיום, אני מאמינה שאף אחד לא היה מתנגד לדעה נוספת, דעה כזאת שסומכים

עליה בשאלת השאלות- מה כדאי לנו ללבוש לשם? מה מחמיא יותר? עם מה נשלב, מה להוסיף ובעיקר מה לא... האפליקציה מאפשרת תשובות בזמן אמת, עם בחירה והחלטה ברורה. בנוסף מאפשרת האפליקציה חסכון בזמן, מונעת עוגמת נפש מיותרת והתלבטות וחוסכת הוצאות כספיות על ידי מניעת קניית פריטים מיותרים כאלה שלא לובשים. התוצאה - ארון בגדים שכל מה שבתוכו אכן בשימוש. נכון שזה נשמע חלום שהופך למציאות, אך חשוב לדעת  שזה מתנהל באופן הכי פשוט, זריז ויעיל כך שכל אחד, מכל מקום בעולם ובכל זמן, יוכל לקבל את דעתי אם רק ירצה, בלחיצת כפתור ובלי מילים, כי תמונה אחת שווה אלף......"

לדברי דורין אטיאס: "כמי שמקבלת מידיי יום, מחברים קרובים ומכרים רחוקים, עשרות פניות ותמונות לנייד עם השאלה: ״מה את אומרת, זה או זה?״, היה ברור שזה מתבקש ליצור אפליקציה שכזאת, הנותנת מענה לכל מי שירצה.  הרי לא לכולם יש את הנייד שלי, לא כולם יכולים להרשות לעצמם הוצאה כספית גבוהה של סטיילינג אישי ו-90% מהאנשים שאני מכירה, היו מאוד שמחים לקבל ממני, און ליין, עזרה בקניית בגד עוד או לפתור דילמה בין שתי אופציות בעוד הם בחנות. שנים שאני מחנכת לקניות טובות, שיהיו 100% מנוצלות תחת הרעיון  שבאופנה אם יש ספק אין ספק!  לכן השרות אותו מעניקה האפליקציה, הינו קצר וקולע עם תשובה חד משמעית ומאוד ברורה : 👍: לכ/י על זה , או👎:תשאיר/י בחנות".

עוד לדברי דורין:  האפליקציה החדשנית תגרום לאט לאט לקהילה שלמה, להיראות טוב יותר ולרחוב להראות מגניב יותר.. ואני? אני כבר אהיה הרבה יותר רגועה".
לדברי גדי אלימלך: "כסטייליסט שעובד בתעשייה מעל 20 שנה, אחרי שייעצתי והלבשתי אלפי נשים מהאנונימיות ועד למפורסמות ביותר, אני מאמין שהאפליקציה תקנה למשתמשים בטחון מלא במראה שלהם ותאפשר בחירות טובות יותר, עם הכי הרבה שיק. ולא פחות חשוב, השימוש באפליקציה ימנע בזבוז כסף על בחירות מוטעות של צבע, גזרה, אורך, סוג בד וכו', בשביל זה אנחנו כאן!!! ".


מחירים  לצרכן:

שימוש ראשון – חינם להתנסות

1 שימוש  – 10.90 ש"ח
3 שימושים – 20.90 ש"ח
12 שימושים – 41.90 ש"ח

להורדה לאנדרואיד