הופ! ומיכל הקטנה משיקים - "מיכל הקטנה והמפלצות" - סדרה חדשה‎
כוכבת הילדים האהובה, מיכל הקטנה וחברים חדשים מגיעים לערוץ הופ! עם סדרה קסומה ומפתיעה.

הסדרה החדשה עוסקת בדרך משעשעת ומהנה בעולמם הפנימי של ילדים ובהתמודדויות היומיומיות שלהם. במקביל לעליית הסדרה יעלה באתר הופ! מיניסייט ייעודי של מיכל הקטנה והמפלצות שיכלול תכנים, משחקים ופעילויות. בכתיבת הסדרה היו מעורבים אנשי מקצוע מתחום התפתחות הילד.בתוך יער קסום ומופלא, רחוק מכל הארצות, גרה מיכל הקטנה, עם שתי המפלצות שלה – פוגו וטריק. 
פוגו , מפלץ חששן שאוהב להשתובב וחבר טוב של אחותו, טריק, מפלצת עליזה ומלאת חיים שאוהבת להשתולל ומדי פעם להקניט את אחיה. 
השכנים של מיכל הקטנה והמפלצות הם יצורים חביבים ומשעשעים בעלי כוחות קסומים – המכשפה החששנית, זואי, הטרולית המפונקת ודודו, השדון השובב.  מדי יום , אחד השכנים מגיע אל מיכל הקטנה עם בעיה גדולה, כי כשיש בעיה אמיתית או קסומה, פשוט שואלים את מיכל הקטנה.מיכל שהיא קטנה ומקסימה, מלמדת את שכניה, איך אפשר לפתור בעיות ולהתגבר על קשיים ללא קסמים. היא מלמדת אותם לא לוותר ולהמשיך לנסות עד שמצליחים, לחשוב חיובי ומחוץ לקופסה, להיעזר בחברים ולהאמין בעצמם.  השכנים המרוצים, מודים למיכל, ועוזרים לה לעשות את הדבר שהיא הכי אוהבת בעולם – לשיר.החל מה 14.6- בימי א-ה- 18:40  ובשידורים חוזרים במהלך היוםערוץ הופ! הינו הערוץ המוביל והמוערך לילד הגן בישראל. הערוץ מיועד לילדים בגילאי שנתיים עד שמונה . בסביבה נקיה מפרסומות, תכנים אלימים ולא הולמים לגיל הצופים, מגיש הערוץ תמהיל משובח של המיטב מתוכניות הבינלאומיות יחד עם תכניות מקור רבות המשקפות באופן אותנטי את שגרת הילד והמשפחה בישראל.
הערוץ מגיע לכמיליון וחצי בתי אב באמצעות חבילות הבסיס של הוט וייס.  תכני קבוצת הופ! זמינים גם במדיות הדיגיטליות השונות: אתרי אינטרנט,אפליקציות מובייל שכוללות תכני וידאו ומשחקים חינוכיים, ערוצי יוטיוב ושירותי ה- .VOD ועוד...