רשת CROCS משנה פניה והופכת לרשת CROCS&MORE בהשקעה כוללת של 4 מליון ש'


אחרי 7 שנים בהן מובילה רשת CROCS את שוק נעלי האופנה והנוחות, היא משנה פניה, מתפתחת ופונה גם לקהלים חדשים שימצאו מגוון של מותגים אופנתיים ברשת הממותגת מחדש:  CROCS & MORE.
במהלך זה תשקיע הרשת כ- 4 מיליון ש'.
לימור אלפסי, מנהלת השיווק של הרשת מוסרת כי "לפני כשבע שנים התחלנו להקים את רשת חנויות קרוקס, שהינו מותג מוביל בישראל המציע מגוון רחב של נעלי נוחות לשימושים וקהלים רבים.
כל העת המשכנו לחפש מותגים ודגמי הנעלה שיכולים להתאים לקהל לקוחותינו – נוחים, אופנתיים, שימושיים, איכותיים, צבעוניים ובעיקר מהנים. איתרנו חברות רבות שמייצרות נעליים שכאלה, חלקן תחת מותגים מובילים וחלקן חברות שזיהינו אותן  כפורצות דרך בתחומן  וכבעלות פוטנציאל רב. כיום בנוסף לקרוקס אנחנו מייבאים כ-15 מותגי הנעלה נוספים, אשר נמכרים בחנויות שלנו לצד קרוקס.
אנחנו מגלים שביעות רצון רבה מהמוצרים החדשים וחשבנו שנכון הדבר לתת להם את הבמה המגיעה להם ברשת החנויות שלנו".

בין המותגים החדשים שיכנסו בהדרגה לכל סניפי crocs&more : PAEZ, BLUNSTONE, SCHOLL ,Blowfish, CUSHE, COBIAN, NATURAL WORLD  , MOSES,OTZ ועוד.

עוד הוסיפה לימור אלפסי כי "החלטנו לשנות את השם המזוהה ביותר בתחום הנעליים מ CROCS ל- CROCS&MORE, היות ואנו רוצים להגדיל את טווח הגילאים של הצרכן הפוטנציאלי שלנו ולתת מענה הולם בתחום נעלי האופנה והנוחות בקרב נשים, גברים, בני נוער וילדים".

רשת CROCS&MORE תיתן ביטוי עיצובי לכל המותגים ולרוח הקלילה הצעירה והאופנתית המזוהה איתם דבר אשר ישתלב במראה הכללי של החנויות.
במסגרת השינוי נכנסו גם מותגי נעליים חדשים, אחד מהם הוא נעלי  OTZ.
זהו מותג אמריקאי שהוקם בשנת 2009 שעיקרו ייצור נעליי קז'ואל ליומיום תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות וטאצ' ייחודי..
אואצי OTZ הוא כינויו של אדם פרה-היסטורי, שהתגלה בשנת 1991 קבור כמומיה בקרח בהרי האלפים בגבול בין אוסטריה לאיטליה. כינויה של המומיה נגזר משם האזור שבו התגלתה, עמק אוץ. ככל הנראה תהליכים של התחממות כדור הארץ והמסת הקרח תרמו לגילויו של אואצי לאחר אלפי שנים.

אואצי נמצא כשהוא לבוש מעיל, מכנסיים, חגורה ונעליים עשויים מעורות שונים. נעלי פרוות הדב שנמצאו על רגליו הן מקור ההשראה של מייסדי המותג הייחודי. פשטות העיצוב והתאמתו לצרכי ההישרדות הבסיסיים של האדם הקדמון אתגרו אותם לייצר נעל, שמביאה לידי ביטוי גם את דאגתם לסביבה ולעידוד הקיימות.


הדגם הראשון של המותג, OTZ1-Low, הוא סניקרס שמעוצב על פי הבנתם את המורכבות החבויה ב-DNA של אואצי האדם. הוא מיוצר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום על מנת להבטיח נוחות מרבית. הגפה עשויה זמש או עור, הביטנה הסינטטית מבודדת אך גם נושמת, הרפידה עשויה שעם ומרו

פדת בזמש, כך שעם ההליכה היא מקבלת את צורת כף הרגל.

כל נעלי החברה מיוצרות מחומרים איכותיים ביותר בעיצוב ארכיטקטורי ייחודי ומינימליסטי מותאמות לעמידה והליכה ממושכות

 הנעליים מתאימות הן לגברים והן לנשים.

תכונות הנעליים :

  •     נעלי בד קלות משקל ומאווררות
  •     המדרך ניתן לשליפה ומיוצר בטכנולוגיה חדשנית (CORKFit) העשויה מחומר ה- CORK(שעם טבעי) בשילוב עם לטקס ו- EVA לנוחות ותמיכה מרביות בכף הרגל. בנוסף, ריפוד PUבאזור עקב המדרך
  •     נעלי נוחות מודרניות, בעלות סגנון נקי אופנתי ומושך
  •     הנעליים מעוצבות ומותאמות בצורה אופטימאלית לכף הרגל ומעניקות יציבות ואחיזה מרביות
  •     מיוצר מחומר ה- EVA
  •     ריפוד כפול באזור הבוהן

 
מחיר : 350 ש'חברת קולנוע חדש בע"מ, יבואנית נעלי קרוקס בישראל, הינה יבואנית ומשווקת מותגי נעליים ברשת חנויות CROCS&MORE והינה הסיטונאית ברחבי הארץ.