קולקציית JEANS MADNESS בהוניגמן קידסלקראת החזרה ללימודים רשת הוניגמן קידס חוגגת את שיגעון הג'ינסים ומציעה קולקציה ייחודית של דגמי ג'ינס מדליקים ונוחים במחירים אטרקטיביים במיוחד עבור הילדים  ומשיקה את קולקציית "JEANS MADNESS"- קולקציה ייחודית של פריטיMUST HAVE  לכל ילד וילדה.


קולקציית JEANS MADNESS מציעה מבחר רחב של ג'ינסים בגזרות ודגמים מרהיבים שיתאימו לכל ילד וילדה עם חזרתו לבית הספר. פריט הג'ינס נחשב לפריט MUST HAVE בכל ארון ומתאים ללוק יומיומי ונוח.

הג'ינסים מתאימים לכל טקס בבית הספר, מסיבת כיתה, ערב חג וכל יום אחר בו הילדים רוצים להראות Cool ולהרגיש נוח.


העונה קולקציית הג'ינסים רחבה לצד דגמים במגוון שטיפות אופנתיות, קרעים, כחול קלאסי, משופשפים בשילוב נגיעות של דפוסי בנדנה כחולה ועוד.
החידוש העונה הוא בד ג'ינס- פוטר המאפשר נוחות וחופש תנועה עבור הילדים והופעה חיצונית מרשימה עם חולצת ביה"ס. 


בין הצבעים שמובילים את הקולקציה ניתן למצוא את הכחול הקלאסי RAW, ג'ינס אפור, שחור חגיגי, רויאל, צבעוני ושטיפות מסוג ACID, CLOUD WASH  ועוד..העונה הוניגמן קידס משיקה קמפיין אופנה ענק המלווה בשלטי חוצות ופעילות קד"מ ברחבי הארץ כך שכל ילד/ה ייהנו ללבוש את הג'ינס המתאים להם ויקבלו תחושה "אני הכי יפה בג'ינס".

 בתמונה- עידו בן השמונה וחצי בג'ינס SLIM בגזרת סיגר:
הג'ינסים מוצעים במבחר רחב של דגמים ביניהם שורט, ג'ינס ברמודה, ג'ינס 7/8 וג'ינס באורך מלא, לצד אלו משולבות גזרות שונות כמו:
  •     CARROT- רגל ישרה
  •     SKINY- רגל צרה
  •     SLIM- גזרת סיגר
  •     EX.SKINY- צרה מאוד
  •     SLIM CHINO- גזרת סיגר עם כיסי צד
טווח מחירים:
59.90-149.90 ש"ח לג'ינס אחד
99.90 ש"ח לשני ג'ינסים בדגם שורט או ברמודה


טווח מידות:
בנות 6-16
בנים 6-18


ניתן להשיג ברשת חנויות הוניגמן קידס ברחבי הארץ.