בין השמשות- צימר בלב הטבעצילומים: קשת זאבי, אריאל גמרסני

בין השמשות הינו מושג המתאר את הזמן המתחיל, עפ"י היהדות, בשקיעת החמה ומסתיים כעבור כ־18 דקות- כאשר הכוכבים מציצים והלילה מתחיל.
השם, לפחות עבורי, רימז שהצימר אליו נגיע- יפייפה ברדת החשכה. ואמנם, הצימר יפייפה ברדת החשיכה וגם אל תוך הלילה אבל יופיין של היחידות והטבע בהן הן נמצאות מפעים לאורך כל היום.

 

"בין השמשות" הינו מתחם אירוח חדש (הוקם בספטמבר 2017) בלב הטבע, על הר הצופה אל המרחבים. מיקומו של הצימר הינו במושב לבון הנמצא לא רחוק מכרמיאל.

שיפי וישי טורק, בעלי הצימר, הינם זוג מקסים שהגיעו ללבון, ממרכז הארץ, לפני כ- 13 שנים.
ההחלטה לעבור לצפון הגיעה בעקבות ביקור שלהם בצימר באיזור, כנופשים, והחיבור לטבע וקצב החיים השפוי בצפון שבה אותם.
הם התחברו לשלווה, ליופי ולתחושה השוררת במקום המאפשרת לכל אחד לחיות את חייו בקצב המתאים לו, כמו גם תחושת הנתינה והקהילתיות בה פגשו. 

שיפי, מטפלת בשיאצו ומעבירה סדנאות להכנה רגשית ללידה, הקימה קליניקה בלבון (במקביל לקליניקה שלה בת"א, בה היא ממשיכה לקבל פציינטים פעמיים בשבוע) וישי- איש הייטק בעברו, מעביר סדנאות להכנת אוכל יפני, מארגן אירועים וקייטרינג ואף מנצל את החוש האסטטי הנהדר שלו ליצירת חללים יפייפיים עבור לקוחות (את יחידות הצימר בנה ישי בעצמו, על פי תכנון שלו).

 

בצימר שתי יחידות אירוח ובינהן הקליניקה של שיפי, המאפשרת ללקוחות להנות מטיפולי שיאצו מצויינים.
הצימרים, כאמור, נמצאים על הר הטובל בירוק ועליו, מגובה רב, ניתן לצפות על האיזור כולו.
מנקודת התצפית הזו ניתן לחוש היטב בחילופי העונות ובשינויי הטבע, שכפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם- מכיל שינויים גדולים באיזור זה (בחורף יש שלג, כמה כיף!).


בלילה, האיזור כולו נראה זרוע בפנינים מבריקות:

 

שיפי מספרת שההנאה מן בצימרים הינה גדולה.
ישי והיא נהנים מהפידבקים החיוביים של הלקוחות ואכן, במבחן המציאות, הם רואים שאנשים מגיעים לנפוש ובאופן ספונטני מאריכים את השהייה בעוד כמה ימים.

הלב של שיפי נפתח משמחה כשהיא מספרת על התינוק החדש של המשפחה, הרי הוא הצימר, שמעניק ללקוחות השוהים בו זמן רגוע לעצמם, להתחבר לטבע, לזוגיות ולפשטות.


 

בהמשך, יוצעו לשוהים במקום סדנאות יצירה, צילום ובישול לצד טיפולי השיאצו, סדנאות ההכנה הרגשית ללידה וטיולי הבוקר בנוף ההררי הכוללים מתיחות ויוגה.

 

מלבד כל היופי והאסטטיקה מהם אתם יכולים להתרשם מן התמונות שצילמנו, ישנם המון פינוקים.
הצימר מאובזר במגוון גדול של משחקי קופסא, ספרים, סרטי DVD, מוצרי הגיינה נשית, מברשות שיניים ומשחת שיניים (הכל חדש, כן?), כירבוליות, שוקולדים, עוגיות טחינה מעלפות, בייגלה, שקדים, מקרר קטן עם שלל פינוקים, ועוד ועוד ועוד...


 

לצד כל אלו הפינוקים ממשיכים לזרום במהלך היום: סנגרייה חמה עם תותים לצידה, יין, ויסקי ותה צמחים.

 

בערב, בחרנו להמשיך עם הרוגע והשלווה ונשארנו לארוחת ערב בצימר. ישי המקסים הכין עבורנו ארוחה יפנית מצויינת שכללה מרק מדהים בטעמו ושלל רולים של סושי טעים.
היה לנו כ"כ טעים ומוצלח, עד שאנחנו חושבים לחזור לצימר על מנת לעבור אצל ישי סדנא זוגית לאוכל יפני. 

בבוקר יצאנו לטיול באיזור, בהדרכתו של ישי.
גילינו טבע יפייפה, טובל בירוק ומלא בפרחים. 

לאחר הטיול חזרנו לארוחת בוקר עשירה ומגוונת. הארוחה היתה כ"כ גדולה וטובה שלא היה לנו צורך בארוחת צהריים והחזקנו איתה מעמד עד לערב.

   

לסיום החוויה נהנינו מעיסויי שיאצו מקצועיים ומשחררים שהעניקה לנו שיפי בעלת ידי הזהב.

 

כאמור, מהטיפולים של שיפי ניתן להנות גם בקליניקה שלה בתל אביב.
ליצירת קשר וקביעת מועד להגעה: 054-2234005
לסיכום הנופש המושלם-
"בין השמשות" הינו אחד המקומות הנעימים והשלווים ביותר בהם שהינו.
התמורה בעד כספכם גדולה מאוד ואני בטוחה שברגע שתגיעו- לא תרצו לעזוב!


 

בין השמשות
רחוב הטופז 6, לבון.
054-2234005המחירים משתנים בהתאם לימות השבוע, עונות השנה והפעילויות הנוספות שתרצו לשלב (סדנאות בישול, עיסויי שיאצו וכדומה).