נהנים יותר ובזול בזכות "ביחד בשבילך" של ההסתדרות החדשה- מועדון הצרכנות שבאמת מוזיל את יוקר המחיההחופש הגדול הסתיים ובמשקי בית רבים ההורים מלקקים את פצעי החופשה שחלק מהם הוא גרעון תקציבי גדול בחשבון הבנק. ידוע שהחופש הגדול הוא משאבת ממון רצינית. כל אטרקציה עשויה להאמיר לעלויות של מאות שקלים למשפחה, וגם אם הולכים לאטרקציה אחת בלבד בשבוע- מדובר בסכומי כסף לא מבוטלים בסך תקופה של חודשיים.
קרוב משפחה שלי חבר בהסתדרות הכללית החדשה. בכל פגישה שלנו הוא משוויץ על עוד קניה זולה, עוד רכישה אטרקטיבית, עוד אטרקציה מהנה, שהוא מבצע מדי יום באמצעות חברותו במועדון "ביחד בשבילך" של ההסתדרות הכללית החדשה.

"מאז שהצטרפתי למועדון" הוא אומר "חסכתי מאות שקלים בחודש. המחירים שהמועדון מעניק מצחיקים לעומת מחירי השוק של אותם המוצרים בדיוק. בחופש הגדול ניצלנו עד תום את כרטיס האשראי של המועדון ובילינו מדי שבוע כמעט בכל מקום אפשרי. היינו בשפיים, מימדיון, מוזיאונים, איי ג'אמפ, קולנוע ועוד המון מקומות שחסכו לי הרבה מאוד כסף. אין ספק שבמסגרת המועדון ההסתדרות הכללית החדשה עשו עבודה מעולה עם מועדון צרכנות חברתי אולטימטיבי, ועל כך מגיע להם שאפו ענק".
אם בעבר חברות במועדון הסתכמה בהנחה בימי הולדת, ימי נישואין וסוף עונה, הרי שכיום מציעים המועדונים המשתלמים ביותר כמו 'ביחד בשבילך' הטבות בכל התחומים, לאורך כל השנה ואפילו מאפשרים לממש הטבות ברשתות ביגוד, אטרקציות, חינוך, תרבות ופנאי ורשתות מזון שונות. משפחה בת 4 נפשות יכולה לחסוך מאות שקלים ואפילו יותר באמצעות הנחות לרכישת ציוד לפני בית ספר, כרטיסים לאטרקציות ומופעים, ליהנות מהנחות במגוון רשתות לרכישת ביגוד, הנעלה, ציוד לבית הספר, מזון, דלק, ספא, מופעים  ועוד ועוד.
אותו קרוב משפחה הציע לנו להתלוות אליו השבוע להפנינג סגור לחברים ש"ביחד בשבילך" קיים בספארק המים בחולון, לרגל סיום החופש הגדול. אז הגעתי עם עידו ושני חברים טובים שלו. ביקרנו שם לפני שנה ולא מזמן עידו ביקש שנלך לשם שוב ונזמין חברים. בצער רב הודעתי לו אז שאין באפשרותנו, היות ומדובר בעלות כניסה מאוד גבוהה ובסוף החופש הגדול כבר הגענו לסיום מסגרת התקציב, כל שכן כשמדובר בהוצאה נוספת על הזמנת חברים.
לכן, כשקרוב משפחתי הציע לנו להתלוות אליו, קפצתי על המציאה!
הגענו בסביבות השעה 9:00. הילדים נהנו מתורים מקוצרים (מה שאפשר להם להנות מיותר מתקנים פר ביקור), מתנות שונות (כדורי ים, ספגטים צפים ועוד), הפעלות עם פרסים ודוכני אוכל במחירים מוזלים.


בזמן שעידו והחברים שלו נהנו מהפנינג סיום החופשה, שוחחתי עם אורחים נוספים בפארק והבנתי מהם שבדומה לקרוב משפחתי, גם הם בילו הקיץ לא מעט בזכות מועדון "ביחד בשבילך" של ההסתדרות הכללית החדשה. לא מדובר רק בהטבות לילדים אלא גם הטבות בתחומים רבים נוספים. מרביתם אמרו לי שהכח הגדול של ההסתדרות מאפשר לה קבלת הנחות משמעותיות בבתי עסק. כאשר מדובר בחברים השייכים למעמד סוציואקונומי בינוני ואפילו נמוך, ישנה עליה משמעותית באיכות החיים וחסכון רציני בהוצאות המשפחה. אנחנו כמשפחה מאוד אוהבים ללכת לקולנוע. כל בילוי כזה עולה לנו, לפני האוכל וכל המסביב- 160 ש"ח (40 שקלים לכרטיס). בן הדוד שלי משלם 10 שקלים לכרטיס! וזו לדוגמה, הטבה קבועה. לא מתאריך עד תאריך אלא לאורך כל השנה.הנה טבלת המחירים של אטרקציות שונות שהוצעו לחברי המועדון בהמהלך חופשת הקיץ. חבל שלא ידעתי על זה קודם!


להלן דוגמא קטנה להטבות נוספות שמועדון 'ביחד בשבילך' העניק הקיץ לחברים ובהם המחזיקים בכרטיס האשראי של המועדון:
סרט – גלובוס מקס, סינמה סיטי, קולנוע לב החל מ-10 ₪
לונה פארק וסופרלנד החל מ-54 ₪
ספארי ר"ג החל מ-36 ₪
פארק מיני ישראלהחל מ 33 ₪ ליחיד /
משפחתי החל מ- 77 ₪ (4 נפשות)
צפארי תל אביבהחל מ-26 ₪
מוגו פארק- הסייבר-לנד הראשון בישראלהחל מ-12 ₪
מגה קארטינג פתח תקווההחל מ-28 ₪
ICLIMB כרטיס משולב לקיר הטיפוס בולדרלנד ומתחם הילדים - פנטופיה בכפר סבא וראשון לציוןהחל מ 44 ₪
iJump, פארק הטרמפולינות, סניף פתח תקווה.כרטיס זוגי החל מ-51 ₪
היכל הקרח ICE PEAKS – חולוןהחל מ-162 ₪ עבור כרטיס משפחתי (4 נפשות) כולל מגש פיצה + שתייה
פארק שעשועים אתגרי האי – קניון עזריאלי ת"אהחל מ 11 ₪
מוזאון ארץ ישראל, תל אביבהחל מ-18 ₪
מוזיאון הילדים הישראלי חולוןהחל מ-27 ₪
sky trek טיסה בכדור פורח בשמי ישראל, כולל קבלת פנים, שתייה חמה ומאפיםהחל מ-395 ₪
שפיים יחיד החל מ-47 ₪
משפחתי (4 נפשות) החל מ-181 ₪
ספארק המים חולון יחיד החל מ-52 ₪
משפחתי (4 נפשות) החל מ-175 ₪
מימדיון החל מ-46 ₪
לונה גל משפחתי (3 נפשות) החל מ-102 ₪
משפחתי (4 נפשות) החל מ-132 ₪
חוף גיא החל מ-51 ₪

כאשר נחשפתי למחירים האלה, לא ידעתי אם לצחוק או לבכות. לאורך כל הקיץ ביקרנו בהרבה מקומות מתוך הרשימה הזאת ושילמנו פי שלושה ואפילו פי ארבעה מהמחירים שהמועדון מציע. רק לחשוב כמה הייתי יכולה לחסוך...

בבית הסתקרנתי והלכתי לקרוא אודות המועדון: בהסתדרות הכללית החדשה חברים חצי מיליון איש ובמועדון הצרכנות "ביחד בשבילך" ישנם 200,000 חברים, מה שהופך אותו למועדון מהגדולים בישראל. בשנה האחרונה, מאז שהוקם המועדון הוא חסך לכלל החברים כ- 120 מיליון ש"ח. מרשים!
כדי ליהנות מאלפי ההטבות של מועדון "ביחד בשבילך" חייבים להיות חברי הסתדרות החדשה, וחברי המועדון יכולים להשתמש בכרטיס אשראי של המועדון (ללא דמי חבר וללא עלות) או לממש הטבות דרך אתר המועדון. יצוין כי כל חברי המועדון נהנים מהטבות מפליגות בהשוואה למחירי השוק, אך מחירים הניתנים למחזיקים בכרטיס האשראי מעט זולים יותר.


את ההנחות שניתן לקבל באמצעות כרטיס המועדון אפשר לממש ביותר מ-3,000 בתי עסק ועסקים קטנים מרוויחים מזה. הם אמנם נותנים הנחה אבל זוכים לפרסום גדול ולהגדלת מספר הלקוחות שלהם, מה שפועל יוצר מצד של רווח לשני הצדדים, גם ללקוח המקבל הנחה וגם לבית העסק שמגיע לחשיפה של לקוחות חדשים.
לסיכום, מאוד נהנינו בספארק המים בחולון ויתרה מכך, נחשפתי למועדון צרכנות שבאמת מוזיל את יוקר המחיה מחד ומחזק את הכלכלה וכח הקניה מאידך. העובדה שמדובר בחברות חינמית לחלוטין, רק מוסיפה אלמנטים חברתיים למועדון חברתי ממילא.
נתראה באטרקציה הבאה.