"מדגל" השיקה את ברז IFLOW המופעל ללא מגעבאירוע השקת ברזי מדגל החדשים התאפשר לי להתנסות בקולקצייה בעבודה של ממש במטבח.
אירוע ההשקה כלל סדנת בישול, כך שההתנסות בברזים היתה על פי צורך ולא על פי סקרנות ומשחק, וכך בעצם ניתן היה לחוות את חוויית השימוש האמיתית ולתת את דעתנו על הברזים.

עם המשקפיים- זו אני!

כשאני מבשלת אני שוטפת המון ידיים בין לבין, ותמיד ידיות הברז מתלכלכות ואני צריכה לשטוף גם אותן. בברזים החדשים של מדגל ישנו חיישן תנועה הפותח וסוגר את זרימת המים בהתאם לתזוזה מולו, כך שאין מגע עם הברז ואין עליו לכלוך מיותר.


אודות האירוע, חויית השימוש והברזים:
"מדגל" מבית פלסאון, מהמובילות בתחום הברזים בישראל משנת 1973, השיקה באירוע חגיגי עם השף ניר צוק, את ברז המטבח החדשני IFLOW, המופעל ללא מגע! ומציג חוויית שימוש ונוחות חדשות במטבח!
באירוע ההשקה הציגה ג'יין מטלון דריי, מנהלת שיווק ומכירות ב"מדגל", את מגוון היתרונות של הברז, המשלב לראשונה טכנולוגיות הפעלה מכנית ואלקטרונית. בהפעלת הברז באמצעות הידית המכנית מופעל החיישן האלקטרוני הנמצא בפייה של הברז ומאפשר להפעיל אותו ללא מגע. כך הברז נפתח ונסגר רק כשצריך, ללא בזבוז מיותר של מים ושל כסף.


חוויית השימוש החדשה של IFLOW במטבח, מציינת מטלון-דריי, מתבטאת בנוחות השימוש, בשמירה על ניקיון והיגיינה, בחיסכון במים ובעיצוב עדכני ומרהיב. הפעלת הברז ללא מגע מאפשרת שמירה על ניקיון והיגיינה תוך כדי הבישול במטבח, כך שאם אתם באמצע הכנת עוגה או טיגון שניצלים וצריכים לשטוף את הידיים, או שהילדים ניגשים לרחוץ את הידיים בסיום הארוחה, אין חשש שהברז יתלכלך.


במהלך סדנת בישול שנערכה ב"הסטודיו לבישול" בתל אביב, הדגים השף ניר צוק את היתרונות של הברז החדש ואת נוחות השימוש בו, תוך שהוא מכין למוזמנים מגוון מנות משובחות המתאימות לאירוח קליל, בהן ריקוטה בדבש, דגי הרינג, חציל קממבר, נתחי פילה מוסר ועוד.


ברז IFLOW מוצע בעיצוב מרהיב ואלגנטי המשדרג כל מטבח. הברז מאופיין בקו עיצוב גבוה, מעוגל ויוקרתי, המקנה לו נוכחות מרשימה במטבח. הברז מכיל גם טבעת תאורה בצבע כחול שנדלקת כשהמים זורמים ומוסיפה לעיצוב המרהיב של הברז.
יתרון חשוב נוסף לברז IFLOW הוא בטכנולוגיה המתקדמת המאפשרת להתקין אותו מלמעלה בקלות ובמהירות, בתוך פחות מ-5 דקות. לברז שני מצבי זרימה – רגיל וספריי, ומזלף נשלף לנוחות השימוש.
מדגל מעניקה 7 שנות אחריות לברז.מחיר: 3,175 ש"ח
להשיג בחנויות הקרמיקה המובחרות ברחבי הארץ.

***
"מדגל" היא מהמובילות בתחום הברזים בישראל משנת 1973. (באוגוסט 2015 נרכשה מדגל על ידי חברת פלסאון ישראל). מעל 40 שנה של פעילות פיתוח, ייצור וייבוא הופכות את מדגל למובילה בתחום הברזים – בעיצוב, באיכות, בטכנולוגיה ובשירות. בכל שנותיה חרטה "מדגל" על דגלה דינמיות והתחדשות. מדגל עוקבת כל העת אחר מגמות העיצוב והפתרונות בעולם ובישראל, כדי לתת מענה עיצובי ופרקטי ללקוחותיה. מדגל מספקת מגוון פתרונות למגזר הפרטי בתחום של ברזי מטבח ואמבט. כמו כן ברזי מדגל הם סטנדרט קבלנים בבנייה הרבויה החדשה. שמה של מדגל הולך לפניה בזכות השירות המעולה שהיא מספקת ללקוחותיה לאורך השנים, תוך הקפדה על אספקת מוצרים איכותיים ביותר במחירים הוגנים ומשתלמים.