שיטת האימון החדשה AQUAFORZA מגיעה לישראל
AQUAFORZA (אקווה פורסה) הינה שיטת אימון חדשה המתבצעת על גבי מזרן צף, ה AQUAMAT™, שפותח ותוכנן במיוחד למטרה זו ע"י הזוג דנה גרוצקי וחיים שטרן שהשיקו את השיטה ראשית במקסיקו ועכשיו לאחר הצלחתה מביאים אותה לישראל.

באימוני מזרן אלו יתבצעו התרגילים תוך שמירה על יציבות המזרן שנע במים, תנועות המזרן על המים מוסיפות את העצימות ואת האימון הנוסף שמקבלים מעבודה על ה- CORE ולכן לא ניתן להשוות אותו לאף סוג אימון אחר.
האימון מתאים לכל גיל ונעשה בקבוצות של עד 12 איש בו זמנית למסלול שחייה אחד ועד כמה עשרות משתתפים כתלות בגודל הבריכה, בבריכות פתוחות ומקורות כך שניתן לתרגל בכל עונות השנה.


סוגי האימון האפשריים על מזרן ה AQUAMAT™ הם רבים ומגוונים. בניהם יוגה, HIIT, אימוני שרירי ליבה, אימוני יציבה וחיטוב הגוף, פילאטיס, אימוני מתיחות, אימוני קיקבוקס, פיזותרפיה ושיקום ועוד.. כך שניתן להתאים כל אימון שמבוצע על הקרקע לאימון האקווה פורסה ולהנות מהיתרונות המובהקים של אימון על המים.


המאמנים אשר יעבירו את השיעורים, עברו הכשרה ייעודית של AQUAFORZA העולמית והנם מדריכים מובילים בתחומם בארץ בכלל וב- JOY בפרט.

השיטה מגיעה לראשונה בארץ למועדון הכושר ואיכות החיים – JOY , הוד השרון. שחרט על דגלו להעניק ללקוחותיו חווית אימון יוצאת דופן. באמצעות מגוון ענק ומתעדכן של שיעורים מתקדמים, מתקן משוכלל ומהודר ושירות לקוחות מוקפד.


השיעורים במועדון יהיו זמינים החל מה – 01 לאפריל. מדי שבוע ללקוחות המועדון, ללא עלות נוספת למנוי המקורי.
הימים והשעות:
א' – 09:15
ב'– 20:00
ד'– 09:00
ה'– 21:00