רכישת צעצועים אונליין באתר TOYZ


 
עידו מטורף על לגו. בכל פעם שהוא מקבל כסף ליום הולדת או חג- הוא מיד מנתב אותו לקניית לגו. נראה כאילו אין מצב כזה שיהיה מספיק לגו!

כשהוא חזר עם תעודה מצויינת מבית הספר הבטחתי שארכוש לו קופסת לגו קטנה. אבל כפי שבטח קורה לא פעם גם אצלכם- הבטחות בצד אחד וקיומן בצד שני. כי מה לעשות, בכ"ז יש לנו חיים עמוסים ולקפוץ לחנות צעצועים באמצע היום זה לא ממש על הדרך (אלא עם כן זה באמת על דרך...).

ואז פנו אלי מאתר Toyz.co.il על מנת שאסקר אותם.
התאים לי באופן מצויין!

האתר נעים למראה, לא מקושקש מדי ונוח מאוד לנווט בו ולהגיע למה שאנחנו מחפשים בקלות.
ניתן לבצע חיפושים על פי מיונים שונים:
  • מוצרים בחיסול
  • מוצרים חדשים
  • הכי נמכרים
  • קטגוריות משחק שונות
  • גילאי ילדים
  • ועוד...
 
בנוסף, ישנו חלון החיפוש בו ניתן לחפש על פי מילת מפתח.

לאחר ההרשמה קצרה לאתר, שלא מובילה לקבלת דואר זבל (בדקתי!), ניתן לבצע את ההזמנה המגיעה באמצעות שליח, דואר ישראל או איסוף עצמי.
הבחירה היא שלכם. בהתאם- כך התשלום עבור המשלוח (בהזמנה מעל 290 ש"ח- המשלוח בחינם).

המחירים נוחים מאוד. דומים מאוד למחירים הזולים של עלי אקספרס.
מבחינתי, אם מדובר באותו המחיר-עדיף לרכוש בארץ. כך גם המשלוח מהיר יותר, גם מספקים פרנסה לישראלים וגם יש "אמא ואבא" למוצר במידה וישנה בעיה.

המשלוח הגיע ביום שלמחרת באמצעות חברת שילוח אמינה וטובה. האריזה היתה מעולה- גם אריזת מתנה וגם עיטוף בניילון חזק למניעת פגיעה בקופסה.

מומלץ!אודות
כבר למעלה משנתיים להשקת אתר הצעצועים www.toyz.co.il וכבר ברור שמדובר במיזם מוצלח שמביא עמו אתר הצעצועים החדש והמרענן - לשוק הישראלי, שינוי ברוח חיובית בכוונה לייצר אפשרות רכישה של צעצועים במחיר ראוי, כזה שמתאים לכל אחד מכל חתך האוכלוסייה הישראלית. 
 
במצב הנוכחי היום בהיעדר היצע מקומי, נאלצים הצרכנים הישראלים לבצע את הקניות שלהם באתרים הבינלאומיים ובכך מיליארדי דולרים מועברים על ידי ישראלים לעסקים בחו"ל, הנתונים על הרכישות הישראליות ב –אי ביי, או עלי אקספרס וכו.....מראות על היקפי עסקאות עצומים. 
 אתר "toyz", הוא השחקן הישראלי שמציע לקהל הישראלי לרכוש באתר מקומי, באותו המחיר כמו באתרים העולמיים, רק נגיש יותר, מהיר יותר ועם כתובת מהימנה להחלפה המוצר, חווית הקנייה נעימה יותר ואין צורך לחכות חודש למוצר שיגיע. 
 
מדובר במיזם שנותן פתרון אמיתי לצרכנים ומעביר את המסר כי ניתן להילחם ביוקר המחייה ולא צריך לעמוד בסיטואציה בה אמא עומדת מול הילד/ה שלה בחנות הצעצועים, הילד/ה רוצה צעצוע ולאימא אין כסף לקנות לו ונשבר לה הלב. האתר מיועד לקהל רוכשיי הצעצועים בישראל כולו! יש אפשרות לרכישה במחירים ראויים וזולים.
באתר ישנן מספר אפשרויות שמוצעות להורים, היצע שמיועד לטווח גילאים רחב ומאופיין במגוון רחב מאוד, הדגש הוא על שירות, איכות ונגישות, יחד עם מחיר שפוי וראוי כך שכל הורה יכול לקנות לילדו מבלי למשכן את הבית.


אייל בר עוז ושלום מיכאלשווילי :
"לפני שנתיים הבנו שמכירה מקוונת זו צרכנות העתיד, יש לנו את היכולת להוזיל את מחיר המוצר ולהקל בכך על הצרכן לרכוש צעצוע. מבחינתנו חשוב לנו להוות אטרקטיביות עבור כל אחד שרוצה לרכוש צעצוע. אנחנו מקפידים על סטנדרט גבוה הכולל שירות אדיב ומהיר, כתובת לבעיות ולאי שביעות רצון שתטופל מידית, מוצר איכותי בתקנים הכי גבוהים וסטנדרטים הכי גבוהים וכמובן מחיר ראוי. 
 
מאז שהשקנו את האתר לפני קצת למעלה משנתיים, תמיד הקפדנו וגם היום אנחנו מקפידים להיות מעודכנים ומקוריים ולהביא את הצעצועים החדשים ביותר המעניינים ביותר יחד עם הצעצועים המוכרים שכל ילד היה רוצה. מדובר באתר בעל ממשק ייחודי וידידותי מאוד. 
 
אנחנו שוקלים להרחיב את הפעילות גם מעבר לאתר, על אף הצלחתו של האתר, אנחנו לא שוללים פעילות של רשת חנויות בעתיד המופעלת על ידי זכיינים בעלי רשת חנויות TOYZ כפי שכבר אמרנו בעבר חשוב לנו להיות אקטיביים חברתית וקשובים לצרכי הלקוח."