חברת הולנדיה קיבלה את הזיכיון לשיווק והפצה של מותג המזרנים היוקרתי הבריטי- VISPRING
חברת הולנדיה קיבלה את הזיכיון לשיווק והפצה של מותג המזרנים היוקרתי הבריטי- VISPRING, המזרנים שעליהם ישנים המלכה אליזבת, המלכה אליזבת, הדוכס והדוכסית של קיימברידג'(וויליאם וקייט), מלך ומלכת של ירדן, ג'ואן קולינס (שחקנית), דייויד וויקטוריה בקהאם (כדורגלן וזמרת- אייקון אופנה), קיילי מינוג (זמרת), גווינת פלטרו (שחקנית), בריאן אדמס (מוזיקאי), אל מקפירסון (דוגמנית), נואל גלאגר (מוזיקאי), אלטון ג'ון (מוזיקאי), פול מקרטני (מוסיקאי) ועוד רבים אחרים.


Vispring פיתח כבר בשנת 1901 שיטת ייצור ייחודית של קפיצים ושילוב של חומרים טבעיים מובחרים והפך למזרן הנבחר של בני משפחות מלוכה, הוא זוכה להכרה רשמית של בי המלוכה הבריטי וגם של אצולת הממון העולמית


לדברי אבי ברססט מנכ"ל הולנדיה: כחברה המתמחה בייצור ושיווק מוצרי פרמים בתחום חדר השינה, זיהינו בישראל קהל לקוחות שתר אחר פתרונות לשינה איכותית, כמו זו של Vispring, המשלבת איכות מקסימלית ויוקרה שאין שניים לה שינה. לקוחות ותיקים שלנו כבר ביצעו הזמנות של מזרנים בתפירה אישית"

חברת הולנדיה, המתמחה בהנדסת שינה קיבלה את הזיכיון לשיווק והפצת Vispring מותג המזרנים היוקרתי הבריטי, שהחל את דרכו בתחילת המאה הקודמת, והידוע כמותג יוקרה בריטי, היקר בתחומו בעולם.

חברת Vispring הייתה הראשונה לפתח את קפיצי המיטה העטופים בכיס בד כבר בשנת ב- 1901. וכבר בעשור שלאחר מכן הפכה לשם נרדף לנוחות ומותרות. לניסיון ולמוניטין של החברה אין מתחרים עד היום בעולם כולו.

מאז ועד היום עושים שימוש באותה פיתוח ובאותת שיטת ייצור במפעל של החברה בפלימות', אנגליה – שם עובדים על ייצור המזרנים בעבודת יד בתפירה אישית ולפי מידה. המזרנים נתפרים בתפירה אישית לפי מידה בעבודת יד אומנותית על ידי אומנים מומחים ועשויים מהחומרים האיכותיים ביותר בשוק : משי, קשמיר, כותנה, צמר בריטי איכותי ועוד. כל קפיץ, העשוי ממיטב החומרים העדכניים נתפר לתוך כיס מיוחד וזהו חלק מסוד הקסם שמהלך על המכורים למזרנים אלו.


Vispring חרטה על דגלה לחתור תמיד לאיכות, נוחות, ועמידות מה שהופך אותה למותג המזרונים היוקרתי בעולם. החברה מעניקה ללקוחותיה אחריות לכל החיים על המזרן. המזרנים של Vispring הפכו ברבות השנים לנכס משפחתי , כזה שעובר בירושה מדור לדור. בהתחשב בעובדה שעלות מזרן יכולה להגיע ל-60,000 דולר – אין פלא בכך.

מי ישן על מזרני Vispring?
מזרני Vispring נושאים חותמת מלכותית של יוקרה ואיכות ובין לקוחותיה נמנים בני-מלוכה ואצולה, פוליטיקאים, שחקנים וסלבריטאים רבים כמו: המלכה אליזבת, הדוכס והדוכסית של קיימברידג ', (וויליאם וקייט), מלך ומלכת של ירדן, ג'ואן קולינס (שחקנית), דייויד וויקטוריה בקהאם (כדורגלן וזמרת- אייקון אופנה ), קיילי מינוג (מוזיקאי), גווינת פלטרו (שחקנית), בריאן אדמס (מוזיקאי), אל מקפירסון (דוגמנית), נואל גלאגר (מוזיקאי), אלטון ג'ון (מוזיקאי), פול מקרטני (מוסיקאי) ועוד.


בתור הזהב של אניות הפאר שחצו אוקיינוסים, מיטות Vispring הוצבו בחדרי המחלקה הראשונה נמצאו במחלקה הראשונה, בבכלי השיט האגדיים כמו חדרה של ה- Queen Mary וה- Titanic. מלונות היוקרה כמו ה-Savoy וה- Park Lane התגאו במיטות הפאר בחדריהם, שנשאו כמובן את חותמת היוקרה של החברה.

תמיכה בייצור בריטי
החברה תומכת נלהבת של פעילותו של הנסיך מוולס למען השימוש בצמר בריטי ועובדת עם המועצה לשיווק הצמר בבריטניה על מנת להבטיח כי יצרני הצמר מקבלים תגמול כספי הולם ובכך מסייעת לשמר את תעשיית הצמר בבריטניה לדורות הבאים.

שיטת ייצור שאין שניה לה:
הקפיצים של Vispring מיוצרים במומחיות מפלדת וונדיום משובחת ובהתאם לכך מציגים חוזק וגמישות שאין להם מתחרים. הם נעטפים בכיסי בד עשויים מכותנה משובחת ומוצמדים זה לצד זה בעיצוב דמוי כוורת. הם מאפשרים למזרן להתאים עצמו לגוף, תוך שהם מעניקים תמיכה מתמדת ללא לחץ מיותר.
במרכזו של כל אחד ממזרני Vispring טמונה שכבה כפולה או משולשת של קפיצים: מבנים רב-שכבתיים אלו מעניקים מענה מושלם ותמיכה אולטימטיבית לגוף.
לחברה 9 חוטים-סיבים שונים ו -58 סוגי קפיצים בלעדיים מהם ניתן לבחור לייצור המזרן בהתאמה מושלמת לגוף, בתפירה אישית ולפי מידה. א את המתחים המושלמים עבורך ועבור השותף שלך. המיטות של Vispring מרופדות בחומרי המילוי הטבעיים והטובים ביותר. הללו נבחרו ושולבו ביניהם לנוחות ולתמיכה אולטימטיביות.

100% חומרים טבעיים – ייצור בר קיימא
כל חומרי המילוי הינם 100% טבעיים: צמר בריטי מובחר (דרגת פלטינום) צמר Shetland (דרגת פלטינום) צמר Devonshire (דרגת פלטינום), כותנה וכותנה אורגנית, , אנגורה, משי, קשמיר, וויקוניה. מדובר בחומרי גלם טבעיים המיוצרים בייצור בר קיימא, שגודלו ונקצרו בתנאים הולמים..
כידוע, סיבים טבעיים משיגים תוצאות טובות יותר ומאריכים ימים יותר מאשר חומרים סינתטיים, איכותיים מבחינת חוזקם, נושמים ובסוף דרכם גם יכולים להיות ממוחזרים.


ארוע ההשקה עמד בסימן בריטי אותנטי, בהשתתפות שגריר בריטניה בישראל
מר דיוויד קווריי ששיבח את שיתוף הפעולה בין הולנדיה ל-VISPRING וקנה את הקהל כשסיים את נאומו במספר מילות ברכה בעברית.


 
במהלך אירוע ההשקה שהתקיים בסניף הולנדיה בדן דיזיין סנטר בבני ברק, ציין אבי ברססט מנכ"ל הולנדיה, כי יש כבר לקוחות ישראליים שהזמינו מזרני Vispring. לדבריו יותר ויותר לקוחות מבינים את חשיבות השינה על מזרן איכותי, לחיים תקינים ובריאים לאורכו של יום ומוכנים להשקיע במזרן טוב, עליו ישנים כ- 1/3 משעות היממה, יותר מאשר במכונית למשל..

את באי האירוע קיבלו שומרים בלבוש 'משמר המלכה' מארמון בקינגהאם, בר משקאות ובו בירת פאב בריטי, ג'ין, וויסקי ומופע מרהיב של ריקודי פוקסטרוט בריטי מהמאה הקודמת.
באו לפרגן ולנסות את המזרנים: שגריר אל-סבדור- מר ורנר מאטיאס רומרו, שגרירת פנמה, גב' אדיס אורייטה ווגה, ד"ר איריס טרומן, מומחית למשפט בינלאומי, תרצה ברודי, כוהנת הפילאטיס תרצה ברודי, מוטי כוזהינוב, איש העסקים ומבעלי פרוייקט הנדל"ן בראשית, אורנה נאווי (אשתו של איס העסקים שאול נאווי), מאמן הכדורסל ארז אדלשטיין ועוד רבים אחרים.