גלי משיקה את קולקציית סתיו חורף 2016/2017 לנשים
צילומים: קשת זאבי

קולקציית נעלי הנשים של רשת גלי לסתיו חורף 2016-2017, מציעה מגוון רחב של סגנונות המושפעים מהטרנדים האהובים בעולם.

בקולקציה ניתן למצוא מגוון רחב של נעלי קז'ואל, לצד מבחר עשיר של מגפיים ומגפונים בשלל גבהים וצורות, עקבים וסוליות. הצבעים החורף הם צבעי אדמה עשירים ובנוסף, ניתן למצוא גם את צבעי החורף הקלאסיים כגון שחור וכחול נייבי.

מסורת דקורטיבית
קבוצת מגפיים ומגפונים לנשים, המשלבים את הגזרות הקלאסיות בשילוב של אלמנטים דקורטיבים השאולים מתוך עולם מסורות עבודת-היד: פרנזים המזכירים את מגפי המערב הפרוע ושנות ה-70, עיצובים דקורטיבים ברצועות ושרוכים היוצרים מראה מתוחכם של הטרנד.


הקבוצה כוללת מגפונים ומגפיים , אוקסופרד בגבהים ועקבים שונים, ומגפוני צ'לסי בצבעוניות עזה ומפתיעה, שימוש בהמון אלמנטים של, אבזמים , רצועות, שרוכים ופרנזים בדגמים רבים. המגפיים מוצעות בשלל גבהים ובצבעוניות של שחור, קאמל, גווני חומים, אדום וכחול נייבי.


בוהו שיק
קבוצת מגפיים ומגפונים במראה אורבני לשימוש יומיומי, הקבוצה שואבת השראתה באיזכורים עדינים משנות ה70.
בקבוצה מגפונים עם עקבים רחבים (צ'אנקי בוטס), פלטפורמות, קבקבי עץ, מגפיים בגובה ברך, במגוון טקסטורטות ופינישים מגוונים צבעוניות של חומים שזופים וגווני קאמל ומגוון שחורים .


So Simple
קבוצה זו של העונה, מציעה מגוון של דגמים נוחים וקלאסיים וסוליות מגוונות, המתאימים למגוון לקוחות ומראה. גם יומיומי וגם אלגנטי, אשר ניתן להתאים לכל לוק.בקבוצה זו, איבזור נקי ופשטות, המקנים פתרון ללקוחה המחפשת מגפון לשימוש יומיומי ואלגנטי נקי.סירות ועקבים
ליין רחב ומגוון של נעלי סירה שטוחות או עם עקבים, בעיצובים מגווניו ושלל צבעים וצורות.בקבוצה נעלי סירה חלקות, עם גימור לק, בתוספת טקסטורות, חיתוכים מעניינים ועוד ובמגוון צבעים רחב, ובצבעוניות:קלאסית של ניוד, שחור, נייבי, אפור והדפסי נחש.

להשיג ברשת גלי ברחבי הארץ