סדנאות עיצוב נעליים ב- imelda - אימלדהצילומים: קשת זאביהמעצבת שני מיפאנו-חסין , בעלת המותג המצליח- "אימלדה" פותחת את הסטודיו בשרונה תל אביב לסדנאות עיצוב נעליים.

את הנעליים של אימלדה אתם בטוח מכירים, אי אפשר להתעלם מהן בחלונות הראווה וכשרואים אותן על רגליהן של נשות ישראל.יש להן שיק, יש בהן תעוזה, הן מפציצות בצבעים ובדוגמאות והן פשוט כובשות!


מדובר ביצור ידני. אין מפעל עם מכונות אוטומטיות שמייצר נעליים במאות ואלפים אלא מעצבים הגוזרים, תופרים ומדביקים באופן ידני כל נעל.


הסדנאות מתאימות לפאשניסטות, חובבות עיצוב ו DYI שרוצות ללמוד איך לעצב זוג נעליים ייחודי ליום-יום ולערב.
ניתן להשתתף בסדנאות קבוצתיות (קבוצות קטנות של עד 10 משתתפות) או סדנאות פרטיות בלימוד אישי.


נעליים, יומיומיות כמו גם נעלי ערב, הן פריט חובה לכל אישה. הנעליים הן עולם ומלואו וככאלה הן מככבות בסדרות טלוויזיה וסרטי קולנוע. מעצבת הנעליים שני מיפאנו-חסין שעומדת בראש מותג הנעליים המצליח והאהוב "אימלדה"- שרונה תל אביב, שמכירה נעליים מלפני ולפנים, החליטה להקדיש חלק נכבד בסטודיו שלה לסדנאות עיצוב נעליים שמיועדות לפאשניסטות ולחובבות ה DIY. בשלב זה מתקיימות באימלדה – שרונה תל אביב 2 סדנאות מדי חודש, לא כולל סדנאות פרטיות וסדנאות סגורות לקבוצות של נשים החוגגות יחד ימי הולדת, מסיבת רווקות וכדומה.


בין הסדנאות שמציעה אימלדה:


סדנת כלות
פאשניסטה אמיתית לא תוותר ביום החשוב ביותר, יום החתונה שלה, על כל הפרטים הקטנים וכפי שמשקיעים זמן ומחשבה על שמלת החלומות, איך אפשר שלא להשקיע באותה המידה לפחות גם על הנעליים? 
סדנת נעלי הכלות מתקיימת בסטודיו פתוח אליו הכלה מוזמנת להגיע עם מלווה (אמא, אחות, חברה) ועל בסיס פגישה אישית אחת על אחת עם המעצבת. בסדנה תלמד כל כלה על עיצוב הנעל ותיצור לעצמה  את נעלי הסינדרלה שלה.
כל כלה מוזמנת לבחור את הדגם שהיא חולמת עליו, מתוך הקטלוג הקיים של המותג או פרי דימיונה אותה תיצור בשיתוף המעצבת הכולל את הגזרה המועדפת, העקב המדויק הרצוי וכן הלאה.


מחיר: 1100 ש"ח לסדנה פרטית (מועד נקבע בתיאום אישי עם הכלה).


סדנת כפכפים
הנעליים האידיאליות לקיץ הישראלי. הסדנה מתאימה למי שרוצה ליצור את הכפכפים המיוחדים שלה, באמצעות עורות על פי בחירתה, בגזרה המיוחדת לפי טעמה ועם אפליקציות ואבנים מיוחדות.
הסדנה נמשכת כשעתיים בסטודיו הסדנאות בשרונה והיא כוללת עבודה על גבי אימום, בחירת מודל, גזרה וסוליה, עבודה עם עורות ויצירת כפכפי חלומות ייחודיים.
מחיר: 499 ש"ח


סדנת אוקספורד
נעלי האוקספורד הן נעלי גברים שגרסתן הנשית שלהם הופיעה כהתרסה פמיניסטית כלפי הממסד השמרני באנגליה. בסדנה נלמדים האופי והמוטיבים הקלאסיים שמאפיינים את נעלי האוקספורד ובהם משתמשים לעיצוב זוג הנעליים הייחודיות של כל משתתפת.
ניתן יהיה לבחור אימום שפיץ שטוח, שפיץ עקב של 5 ס"מ, או עגול שטוח.

מחיר: 750 ש"ח.אני הגעתי לסטודיו בשרונה על מנת להכין לעצמי את נעלי "פריס" המעלפות.


סדנת "פריס"
הדגם הוותיק, הקלאסי, ובין הנמכרים ביותר של אימלדה הוא נעלי "פריס" בעלי עקב קטן וגזרה סקסית. הסדנה אורכת כשעתיים וחצי של למידה, יצירה והשראה והיא מתקיימת בסטודיו הסדנאות בשרונה.
הסדנה בהדרכתה של מעצבת המותג ובליווי צוות מקצועי.

בסטודיו הרחב למדתי אודות תהליך ייצור הנעליים, בחרתי בדים שונים ושרטטתי את הדוגמאות שאני רוצה על הנעל.


באמצעות הצוות הנהדר, גזרתי את הבדים והעברתי הכל, יחד עם השרטוטים להמשך עבודה של בעלי המקצוע.
הם- תפרו, הדביקו ומתחו את הבד על האימומים והשאירו את הנעלים מתוחות על גבי האימומים לשבועיים- על מנת שיתפסו את הצורה הנכונה.

לאחר כשבועיים הגעתי לחנות בשרונה לאיסוף הנעליים והתאהבתי!

ראו אותן:


בכוונה בחרתי בצבעים שאף פעם אני לא נועלת, מאחר ואת מה שאני כן רגילה לנעול- יש כבר בחנויות, והרבה!


החלטתי "לצאת מהקופסא" ולהעיז. ואני שמחה שזו היתה הבחירה שלי!מחיר הסדנא: 750 ש"ח.


הסדנאות מתקיימות בשרונה תל אביב
ניתן להירשם בחנות בטל' 03-6565010 או באתר Http://www. emeldatlv.com