קבוצת קניוני עזריאלי משיקה עזריאלי גיפט קארד‎

כשלחברות שלי יש ימי הולדת אני תמיד מנסה להבין מה ירצו לקבל כמתנה.
אני מוצאת שלקנות סתם משהו זה חסר חשיבות כי מה אם החברה לא באמת רוצה/זקוקה למוצר הזה? ומה עם לא תמצא משהו אחר להחליף באותה החנות?
מבחינתי, מתנה צריכה להיות משהו שקולע בדיוק לטעם של המקבלת.

אבל- יש חברות שלא משתפות פעולה עם השאלה "מה את רוצה לקבל כמתנה?". (מודה- גם אני כזו) ולמקרים כאלו יש עכשיו פתרון נהדר!
גיפט כארד שמתאים לרכישה ב-39 רשתות! (ובהמשך יצטרפו עוד רשתות), ויותר מזה- הוא תקף גם במבצעים והנחות סוף עונה, מה שבדר"כ לא קורה עם גיפטכארדים אחרים ומאוד מאוד מתסכל.

אז הנה כל הפרטים:

קבוצת קניוני עזריאלי משיקה בימים אלו את " עזריאלי גיפט קארד" כרטיס מתנה דיגיטלי שניתן לשלוח באמצעות מייל ו/או הודעת טקסט בכל גובה סכום שהוא, כמתנה ליומי הולדת, חגים או כשבא לפנק מישהו קרוב.
את הגיפט קארד החדש ניתן לרכוש באתר קבוצת קניוני עזריאלי להזין את פרטי הנמען, וזה יקבלו במסרון ו/או במייל.זו למעשה הפעם הראשונה שנוצר כרטיס מתנה לקבוצת קניונים המאגד עשרות רשתות, וגם פעם ראשונה שבה נוצר כרטיס מתנה דיגיטלי שנשלח וממומש ללא שום מוצר פיזי, אלה באמצעות ע"י קוד, במסגרת הטכנולוגיה שפותחה על ידי חברת BUYME.
היתרון הצרכני כפול כיוון שגם טווח הבחירה גדול יותר, וגם נוחות השימוש עדיפה על כל מוצר קיים.בשלב הראשון הגיפטקארד יהיה דיגיטלי בלבד ובהמשך תצא הקבוצה בכרטיס גיפטקארד עזריאלי דמוי כרטיס אשראי שיהיה ניתן לרכישה בקניוני הקבוצה.

גיפטקארד עזריאלי ניתן למימוש במגוון חנויות רחב בכל 14 קניוני עזריאלי ברחבי הארץ, מימוש הגיפט קארד יתבצע באמצעות קוד קופון שיתקבל לטלפון הנייד של הזוכה.
לרכישה: http://www.shop.azrieli.com/
מבין הרשתות המשתתפות במבצע:
1. FOX
2. FOX HOME
3. LALINE
4. THE CHILDREN'S PLACE
5. אמריקן איגל
6. Aerie
7. בילבונג
8. הוניגמן
9. הוניגמן קידס
10. TNT
11. המשביר לצרכן
12. אפריל
13. גולף
14. גולף & קו
15. גולף קידס
16. אינטימה
17. BLUE BIRD
18. פולגת
19. אלדו
20. סולוג
21.  CALL IT SPRING
22. סבון
23. NINE WEST
24. MAX MORETTI
25. גלי
26. לי קופר
27. BODY SHOP
28. ספורט ורטהיימר
29. EASY SPIRIT
30. KITAN
31. HAGARA
32. B.unique
33. תיק התיקים
34. התו השמיני
35. סליו
36. דיסיגואל
37. טופ טן
38. הודיס
39. קרולינה למקה

קבוצת קניוני עזריאלי הינה קבוצת הקניונים המובילה במדינה ובבעלותה 14 קניונים בפריסה ארצית: קניון עזריאלי (תל אביב), קניון עזריאלי איילון ,קניון עזריאלי הנגב, קניון עזריאלי ירושלים (מלחה), קניון עזריאלי חולון, קניון עזריאלי הוד השרון (מרגלית), קניון עזריאלי מודיעין, קניון עזריאלי גבעתיים, קניון עזריאלי חיפה, קניון עזריאלי עכו, קניון עזריאלי קרית אתא, Outlet קניון עזריאלי הרצלייה, Outlet  קניון עזריאלי אור יהודה, קניון עזריאלי רמלה.