דפנה לוינסון בקולקציית חורף 2016 DHL


דפנה לוינסון, מעצבת האופנה בעלת רשת החנויות הנושאות את שמה, משיקה קולקציית חורף המתכתבת בסגנון הרטרו של קולקציית הקיץ שלה 'ת שזרקה אותי אל אלבום התמונות המשפחתי משנות השבעים.
הצבעוניות, הצורות הגאומטריות והשובבות פשוט שובי לב!

אני מאוד אוהבת את הביגוד של דפנה לוינסון. חוץ מהבדים הנוחים, הצבעוניות היפה והגזרות המוצלחות- ישנו משחק יפה עם הבדים המצליח לטשטש את איזור הבטן הבעייתי אצל מי שלא בורכה בבטן שטוחה.הצבעוניות בגווני סתיו חמים ועמוקים, צבעי אדמה, חלודה, צבעי חול,  ירוק כהה, כחול, כתום מנדרין לצד השחור הנצחי.
הבדים התופסים מקום דומיננטי הם טוויד, הדפסים גיאומטריים, משבצות ופסים.
מקום חשוב תופסים הסריגים, מעילי סוודר, שמלות סוודר, סוודרים באורך הרצפה, קרדיגנים ווסטים ארוכים.
הקולקציה מורכבת ממראה קז'ואל יום יומי ומראה הבוהו היפי המתאים לבוקר וערב כאחד.קז'ואל
המאפיין את המראה היא הגישה הפשוטה, קווי מתאר מינימליסטיים כשהעומס הוויזואלי נוצר בעיקר מטקסטורות עשירות והדפסים.בקולקציה ניתן למצוא שמלות ארוכות וקצרות - צמודות בחלק גוף העליון ורחבות, רפויות ונינוחות בחלק גוף תחתון. חצאיות באורך ברך כמו חצאית עפרון צמודה, חצאיות נפוחות במראה כפרי וחצאית מידי . בגזרת המכנסיים נראה מכנסיים צמודים או מתרחבים.
מראה החליפה הגברית בוורסיה נשית תופס מקום חשוב עם חליפות מכנסיים וחליפות חצאית, בלייזרים צמודים במגוון רחב של בדים עם צווארונים ודשים בולטים. לבוש בשכבות, חולצות צווארון עם קשירות פרפר מתחת לשמלה ללא שרוולים.שמלה בולטת היא שמלת המעטפת מבדי ג'רסי המתאימה ומחמיאה למגוון רחב של נשים ויכולה לשמש ליום וגם לשעות הערב.מראה הבוהו
הטרנד ההיפי של שנות ה-60 הממשיך מהקיץ, בניחוח אתני מיוחד. בקולקציה נראה חולצות גולף צמודות לצד חולצות "איכרים" מקושטים בסרטי תחרה וקרושה, סריגים גדולים, שכמיות פונצ'ו ומכנסיים בגזרות מתרחבות ומכנס הגאוצ'וס שהוא מכנס 3/4 רחב.
שמלות מקסי שזורות שרוכים, הדפסים אתניים הודים ואינדיאנים, אלמנטים מהחי והצומח ופרחים צבעוניים.
טווח מידות: 36-44


טווח מחירים:
חולצות 199-239
שמלות 299-499
חצאיות 299
מכנסיים 199-329
מעילים - 499
ג'קטים- 299-399


לרשימת הסניפי המפורטת באתר