צעצועים לכבוד החנוכה- חלק א'
הרבה ילדים מקנאים בחג המולד הנוצרי ורוצים גם הם חג כזה משלהם.
לילדים שלי אני משווקת את סוכות כחג הקישוטים הגדול, שבו- לא רק שיש לנו בו סכך מקושט אלא אפשר גם לשבת מתחת לכל הקישוטים! ובנוגע למתנות, היי- מי יכול עלינו עם כל החגים שלנו? אז כל חג זו סיבה לבמסיבה ולמתנות נלוות.

ועכשיו לכבוד חנוכה- סדרת כתבות על המתנות המקסימות שאפשר להעניק לילדים לקראת החג (ובכלל).

צבעים במגנטים

ערכת משחק מושקעת ומקורית.
בקופסא תמצאו לוח מגנט, משקפי תלת מימד, ציורים לבחירה, דסקיוט מגנט ומגרפה קטנה.

על לוח המגנט מניחים את אחד הציורים ומתחילים למלא אותו בדסקיות המגנט (ניתן, כמובן, לצייר גם ללא תמונת הנושא, אלא מן הדמיון).
הנחת הדסקיות נעשית בעזרת עט/מזרק לחיץ נוח מאוד לשימוש.בסיום העבודה מניחים את משקפי תלת המימד ורואים את הציור באופן שונה לחלוטין.
הפטנט עם משקפי תלת המימד עובד רק עם הציורים המגיעים עם הערכה.לאחר שסיימנו לצייר, גורפים את הדסקיות בעזרת המגרף הקטן למעלה הלוח, או אז הדסקיות נופלות אל חלקו האחורי של הלוח ומתגלה פטנט נהדר!הדסקיות, בעלות הגדלים השונים, מתמיינות לתאים שונים, כל אחת לפי גודלה וצבעה ונכנסות הישר אל תוך העט/מזרק- מוכנות לציור הבא.

פשוט נהדר!


טוי פיי דובי

טוי פיי על בסיס ויי פיי, הינו דובי מקסים, חייכני ונעים למגע שיתרונו על שאר בובות הפרווה הוא שניתן לתקשר בעזרתו עם ההורים הנמצאים מחוץ לבית.בעזרת תפעול פשוט ניתן להקליט על הדובון הודעות עבור ההורים.
ההודעות מועברות לכל טאבלט או נייד שהוגדרו מראש, מיד בסיום ההקלטה באמצעות חיבור ויי פיי.

הודעות חוזרות ניתן לשלוח בחזרה מכל נייד או טבלט שהוגדר מראש.

כשמתקבלת הודעה עבור הילד, יהבהב האור האדום על החזה של הדובון.מלבד נסיעות עסקים, ימים ארוכים בעבודה, חופשה ארוכה או סתם געגוע, מדובר במוצר מעולה עבור הורים גרושים המעוניינים להמשיך ולשמור על קשר עם הפעוטות בימים בהם הם אינם מתראים.

איזה רעיון מעולה!


הפתעת קאפקייק

מתוק מתוק מתוק!

קאפקייק מפלסטיק המגיע עם מברשת לשיער.
מה הקשר? מיד תגלו.מסירים את ראש הקאפקייק ומגלים בובה חמודההופכים את תחתית הקאפקייק ונגלית שמלה מקסימה!הקאפקייק/בובה ריחניים והילדים פשוט מתמוגגים!מתוק. תרתי משמע!


שלושת הצעצועים המוצגים מיובאים על ידי חברת סימפלי ביבו וניתן למצוא אותם בחנויות: כפר השעשועים, הפיראט האדום, עידן2000, ביג טויס, סטימצקי, הענק הירוק, ספירלה, ניצן טויס, איסראדון, ענק המזון ו-ניצן טויס.