STORY On lineתמיד היו לנו בארץ יופי של בגדים, אבל בשנים האחרונות ישנו משב רוח רענן עם בואם של רשתות גדולות שלא רק שפותחות פה חנויות אלא מגדילות ופותחות חנויות און ליין לטובת מי שחייבות ממש עכשיו לרכוש פריט מסויים, כשהיא יושבת בנוחות הבית מול המחשב.
אחת מהחברות האלו היא STORY שמשיקה עכשיו קמפיין חדש ל Story -  online.כן! מעכשיו  אפשר להזמין און ליין את כל מותגי היבוא האופנתיים ביותר.


רשת הבוטיקים סטורי, משיקה אתר און ליין חדש המאגד בתוכו כ – 40 מותגים מכל העולם ביניהם נודי ג'ינס, פורנרינה, פרי פיפל, פלדיום, מליסה, הרשל, רליג'ן פליפה קיי, הפי סוקס , מינימום , פליי לונדון ועוד.


הקמפיין החדש מציג את יכולת המולטי ברנד הייחודית של סטורי , ביצירת טוטאל לוקים עם אפשרויות הבלתי נגמרות .
הקמפיין מחולק לתמונות מצבים מעולמות דמיוניים כשהמותגים השונים מתערבבים אך שומרים כל אחד על הייחודיות והאג'יות שלו.
מפגש של חומרים, צבעים, טקסטורות, סגנונות, מחירים, גילאים, מדינות – הכל מרוכז בלונה פארק אחד : סטורי אונליין.


מזה כשנתיים עובדים בסטורי על ייעוץ, פיתוח , תכנון ובנית האתר,
ההחלטה האסטרטגית להשקיע משאבים רבים  היא מתוך המטרה להקים את אתר מכירות האופנה הבינלאומית המוביל בישראל.
תוך שמירה על הקו המנחה : לשמר את חווית הקניה הייחודית של חנויות הרשת, ולתרגם אותה לפלטפורמת האונליין.
רשת סטורי מציעה מעל ל-40 מותגים מהשורה הראשונה. להבדיל מהחנויות הפיזיות ובהיעדר מגבלת שטח מדף, האתר מציג עשרות אלפי פריטים בקטגוריות רבות ומגוונות לגברים, נשים וילדים וגם הום ליבינג.


רשת סטורי הציבה לעצמה רף גבוה גם בשירות לקוחות ואימצה את מדיניות האתרים המצליחים בעולם, משלוחים והחזרות מתבצעים על ידי שליחים שמגיעים ללא כל עלות עד דלת הלקוח בכל חלקי הארץ.


כפי שנוהגת החברה בכל ערוצי הפעילות השונים, העיצוב בסטורי אונליין, שנעשה רובו ככולו על ידי צוות הסטודיו של החברה, הוא מוקפד, חדשני, פורץ דרך ומתחדש באופן תדיר.
מדיניות המבצעים באתר מתנהלת באופן עצמאי ונפרד מחנויות הרשת, מתקיימות בו מכירות פלאש תחומות בזמן כמו גם השקות של מוצרים בלעדיים וייחודיים לאתר.

אורי רייז  בעלים ומנכ"ל : "אחרי שנתיים שאתר סטורי באוויר , ואנחנו לומדים את התחום באופן יסודי , על כל הניואנסים הייחודיים למסחר המקוון. אנחנו גאים להשיק את האתר החדש , בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר . החל בתשתית השרתים הטובה ביותר בעולם , דרך המבחר , העיצוב , נוחות השימוש  ועד לתפעול ושירות הלקוחות.
סטורי און ליין , מביא את מותגי האופנה המובילים והמעניינים ביותר , את מבחר המוצרים הרחב ביותר באופן נגיש יותר , זמין יותר , עם שירות שליחים עד הבית , לכל רחבי הארץ וללא עלות .האתר עבר ועוד צפוי לעבור התפתחות בלתי פוסקת , ולהמשיך להביא לישראל את הבשורות הגלובאלית בכל פרמטר .
הצריכה העולמית בשווקים המובילים עוברת לרשת באופן מוחלט . המטרה שלנו היא לתת לקהל הישראלי  ,  את החוויה וההנאה השלמה של קנייה און ליין , על כל היתרונות האמיתיים והמשמעותיים שלה".www.storyonline.co.il

קרדיטים:
צלם: שרבן לופו
במאי – פרץ מרקיש
סטיילינג – קרן נפתלי
איפור שיער – עומר אסף