מירב שגב- תיקי עור לנשים אמיתיות Merav Segev
אשה מגובשת בדעתה, כזו שיש לה סגנון וחיים מלאים צריכה תיק אמיתי.
תיק אמיתי ליום יום פירושו: תיק שניתן להכניס בו את כל מה שאשה בוגרת זקוקה לו (ארנק, סמרטפון, מוצרי הגיינה, משקפי שמש, ספר, יומן, פיצ'עפקעס של הילדים ועוד...) ולצד כל תכולת התיק- שיראה אלגנטי. מכובד. רציני. ואפילו סקסי.
מפני שאישה אמיתית לא מתפשרת. לא בבחירת סגנון החיים והתוכן שהיא ממלאת בחייה, לא בלבוש ובטח שלא באקססורייז.
קפצתי לביקור בשואו רום של תיקי המעצבת מירב שגב והבנתי את המשפט "כמו ילד בחנות ממתקים".
סביבי היו שלל דגמים בצבעים שונים וטקסטורות נהדרות.
והכל כ"כ יפה!!!
התיקים כולם עשויים עור (גם בתיקים בהם הרוב הינו בד, ישנם חלקים עם עור) המיובא מחו"ל אך העיצוב והתפירה כולה נעשים בארץ, במתפרה ישראלית המצוייה בנתניה.
מבחינתי, לצד העיצובים המדהימים, הנושא הזה ראוי לציון ולשבח.


דווקא בתקופה זו, בה מפעלים רבים מועתקים מהארץ לחו"ל וכאשר מכרזים בשווי מליוני שקלים לציוד עבור משרדי ממשלה ובטחון מופנים לארצות אחרות, גדלה ההערכה שלי למי שבוחרים להשקיע יותר כספים, להרויח פחות ולהשאיר את העבודה בישראל. ממש כמו מירב שגב.
כה לחיי והלואי ורבים ימשיכו בדרכה.
הדגמים של מירב שגב מתחדשים מדי חודש. אין קפיאה על השמרים ואין השקות עונתיות בלבד.התיקים מיועדים לאוכלוסיית הנשים שיודעות מה הן רוצות. כאלו הקונות תיק לכמה שנים בידיעה שילווה אותן נאמנה ויראה חדש גם לאחר שימוש אינטנסיבי.התיקים בעלי תאים רבים הנסגרים ברוכסנים.לצד תיקים גדולים ליום יום ישנם גם תיקי קלאצ' קטנים ואלגנטיים שלמרות גודלם, גם הם יכולים להכיל לא מעט בזכות עיצוב חכם.אני התאהבתי. לגמרי!
יצאתי מהשואו רום עם תיק ענק אליו אני יכולה להכניס המון ציוד (כולל מצלמה גדולה ומחשב נייד) ואני כבר מפנטזת על שני תיקים נוספים מעיצוביה של מירב.


מומלץ!


את התיקים ניתן לראות ולרכוש בבוטיקים נבחרים ברחבי הארץ:
מירב שגב- עיצוב כחול לבן