מתנות לחג מפוקס הום Fox Home

הפעם הענקתי מתנה לחג לעצמי!

קיבלתי ממשרדי "פוקס" כרטיס מתנה בשווי 200 ש"ח לפוקס הום והלכתי לראות מה נשמע בגזרת העיצוב לבית.
מיד בכניסה תפסה אותי קערה שמיד ידעתי שהיא חוזרת איתי הביתה. ומזל שלא היססתי, מאחר והיא היתה האחרונה!המשכתי לתוך החנות ונהניתי, ממש נהניתי! הצבעוניות כ"כ יפה וכ"כ מושכת! אם רק הייתי יכולה, חצי מהחנות היתה חוזרת איתי הביתה.להבדיל מחנויות אחרות, בהן הצבעוניות שולטת ומושכת, פה לא צריך לקחת משכנתא נוספת על מנת להעשיר את הבית בחן וצבע- המחירים לגמרי שפויים ובאופן קבוע ישנם מבצעים שונים.
מבצע אפריל הינו  50% על הפריט השני.
שווה בהחלט, אך לתשומת ליבכם- לא עובד עם כרטיסי גיפט כארד.

בנוסף למחירים הנוחים והמבצעים השווים, פוקס הום משתייכת לכרטיס המועדון Dream Card, כך שאם עשיתם כרטיס מועדון אתם צוברים כל הזמן נקודות, והנקודות האלו מתרגמות לכסף במעמד הקנייה.
כלומר- אם עברתם לפני זה ב-אמריקן איגל, פוקס (בגדים), ללין או ביליבונג ורכשתם- כבר צברתם נקודות ויתכן שתוכלו לממש אותן בקנייה שלכם בפוקס הום!לרשות הקונים בחנות מצויות עגלות מאוד נוחות בעלות שתי קומות, להנחת הקניות והחפצים האישיים, ממש כמו בסופר, רק יותר נוח, בגלל שהעגלה פחות ארוכה ומתחלקת לשתי קומות.

אז העמסתי את הקערה בחלק העליון של העגלה ואת הקניות הקודמות בחלק התחתון ויצאתי לטיול צבעוני ושמח בחנות היפה.בסופו של דבר, לאחר התלבטות לא קלה, אספתי אל העגלה שטיח למטבח והמשכתי לקופה.
מכרטיס של 200 ש"ח נשארו לי 10 שקלים עודף ומתנה מקסימה מקסימה ממני לעצמי :-)

כיף. אני ממליצה!

פוקס הום