איירופלקס- איכות בשינה


רשת "אירופלקס", המתמחה בפתרונות שינה איכותיים, מציגה את התחזיות והטרנדים לשנת 2015 .

בחנויות הרשת מציגים תמונה צבעונית למדיי המשתלטת גם על חדר השינה. צבעים עזים בגווני פסטל רכים כמו ירוק, סגול עדין, בז' וצבעים רבים ונוספים הם אלו שיתנו את אותותיהם גם בחדר השינה באביב הקרוב.

חדר השינה, המהווה מקום המפלט והרוגע בסוף היום הוא גם זה המכתיב את אורח החיים ומתקשר באופן ישיר לשינה. המגמות האחרונות לשנת 2015 מצביעות על הצמיחה במגמת הבריאות ושמירה על אורח חיים נכון ובריא. מגמה זו באה לידי ביטוי גם בחדר השינה: מזרנים חדשניים המאופיינים בחידושים הטכנולוגיים מהמובילים בתחום, לצד מיטות מתכוונות המאפשרות התאמה אידיאלית למצב הרוח, תנוחת השינה וגם לבן הזוג.


מערכת שינה המשלבת עץ בצביעת פטינה עם ראש מיטה מרופד מדגם LEXUS. המיטה, שיכולה להגיע במצב מתכוונן או ישר, מגיעה בצירוף 2 שידות תואמות בעלות מגירות טריקה שקטות במגוון צבעי עץ וצביעה אפוקסית.
ניתן לשלב כל מזרן אירופלקס בהתאמה אישית וריפוד הראש ניתן לבחירה גם כן.


מוצר נוסף שמאוד אהבתי הוא כרית ה- FLOWER VISCO, כרית יחידה מסוגה המעוצבת בצורת פרח ועשויה מחומר VISCO גמיש המתאים את עצמו למבנה הצוואר והראש ומעניק תמיכה מושלמת לחוליות הצוואר.
צורתה הייחודית של הכרית מעניק לה שימוש מולטי פונקציונלי המותאם לכל תנוחות השינה. חלק גדול מהאנשים ישנים כאשר הם כורכים את הזרועות סביב הכרית בתנוחת בטן. מבנה הכרית מאפשר להמשיך לחבק את הכרית ויחד עם זאת ליהנות מתמיכה מירבית לצוואר ולראש.
לאלו האוהבים לישון על הגב והצד, המבנה הייחודי של הכרית ייחודי המשאיר מקום מדויק לכתף ובכך מעניק תמיכה טובה יותר לחוליות הצוואר.
הכרית עשויה מבד המשלב את סיבי ה-BAMBOO הייחודיים, בעזרתם ניתן לנדף את הלחות בצורה מהירה יותר ולהשאיר בד יבש, קריר ונעים.
סיבי BAMBOO מאפשרים האוורור מרבי וזאת באמצעות תעלות ורטיקאליות היוצרות אוורור אקטיבי במהלך השינה וזרימת אוויר מתמדת לאזור הצוואר. שילוב תכונות ה- BAMBOO יחד מאפשר שינה נעימה יותר גם בלילות החמים של הקיץ.
מלבד המיטות המפנקות והכריות הנהדרות (יש לי כרית ויסקו שרק איתה אני מוכנה לישון- היא שווה כל שקל!) יש גם ספות נפתחות נהדרות (שאני מבטיחה לעצמי שיום אחד אחת כזו תהיה אצלי בבית).

ראו:


ש


פרטים נוספים באתר החברה:  www.aeroflex.co.il